.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20

Тема: Проблем

  1. #1

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Sliven
    Мнения
    22

    Проблем

    Здравейте
    С моята приятелка правихме секс БЕЗ презерватив и сега мисля че я оплескахме .. смисъл всичко стана 1 ден след края на цикъла и аз съм почти сиг че не съм хвърлил нищо в нея .. дори и да е имало нещо то ще е било съвсем малко..
    Та искам да попитам знаете ли някакъв начин чрез хапчета или сиропи или незнам какво ако има нещо да го изчистим .. без техните и нашите да разберат ... Тя е на 18 ...

    Да подчертая самняваме се защото ве не и идва 10 дена някъде...
    Ако има нещо образувано то е на около 4 седмици !!!
    Съмненията ми идват оттам че и закъснява, боли я корем и глава почти всеки ден .. Спи по много .. :S Оф мн съм объркан .. Давайте идеи как да го махаме ... че и двамата сме много разстроени .. РАЗЧИТАМ СЕГА НА ВАС
    Ако някой знае начин да се напраи аборт КАЗВАЙТЕ .. И Моля без да глупави коментари защото за мен ситуацията е доста напрегната ...

  2. #2
    Охх...божееее 4 седмици пич много сте чакали...трябвало е още след секса няколко часа момичето да пие ескапел щом сте се съмнявали,че е станал гаф...охх...кажи й да отиде на гинеколог за да й каже дали е станало нещо...и следващия път ВНИМАВАЙТЕ повече...и с предпазни мерки... успех..всичко хубаво...
    .. You show me nothing but hate
    You ran me into the ground
    But what comes around goes around
    I don’t need you.. // Stefan Salvatore

  3. #3
    Мега фен Аватара на iiordanova
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 409
    Хващай я под ръчичка и отивайте на гинеколог!
    Успех..

  4. #4

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    sofia,obelq2
    Мнения
    9
    awe ne znam pi4 ama e traaaao da ne se 4udite kvo stava a da deistvate otidete na lekar nqma da vi izqdat spokoino rano ili kasno 6te se opravqt ne6tata [/b]

  5. #5
    Аватара на ibojilow
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    375
    Цитирай Първоначално написано от Mario9510
    awe ne znam pi4 ama e traaaao da ne se 4udite kvo stava a da deistvate otidete na lekar nqma da vi izqdat spokoino rano ili kasno 6te se opravqt ne6tata [/b]
    Кирилица! Кирилица!
    Да както DarkGirll ти каза, ескапел се пие няколко часа след издънката. До 72 часа което ще рече 3 дена. Сега не знам какво да те посъветвам, отидете на лекар, но ако открие нещо мисля, че ще иска да се свърже с родители.
    Грубо ли е ако питам: Курво, как си?

  6. #6
    Отидете на гинеколог!



    http://vbox7.com/play:d76d4a57 <-- *Новата песен на Baja* <3

  7. #7
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Ами вие сте го правили без презерватив - е защо? Трябвало е тя да си направи тест още след 24 часа и ако е имало нещо е трябвало да пие един Ескапел, (който действа до 48 часа след секс) и сега е нямало да се притеснявате. Не знам дали има хапче, което убива зародиш на 4 месеца. Тя е на 18 така че няма да има нищо срамно да отиде на гинеколог. Ако има нещо ще и направят аборт и готово. Никой няма да разбере, дори и вашите!

  8. #8
    Повече от фен Аватара на elizabethg
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    429
    Не се замисляте за последствията и пускате теми...Ние не можем да помогнем н случая.Всичко е зависело от вас.Ако се бяхте пазили сега нямаше да се вайкаш...

  9. #9
    Аватара на ibojilow
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    375
    Цитирай Първоначално написано от LipSy
    Ами вие сте го правили без презерватив - е защо? Трябвало е тя да си направи тест още след 24 часа и ако е имало нещо е трябвало да пие един Ескапел, (който действа до 48 часа след секс) и сега е нямало да се притеснявате. Не знам дали има хапче, което убива зародиш на 4 месеца. Тя е на 18 така че няма да има нищо срамно да отиде на гинеколог. Ако има нещо ще и направят аборт и готово. Никой няма да разбере, дори и вашите!
    Ескапел действа до 3 дена или до 72 часа!
    Грубо ли е ако питам: Курво, как си?

  10. #10
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    LipSy - Доколкото аз знам:
    - Тест за бременност се прави след 14 дена от рисковия полов акт..
    - Ескапел се приема до 72 часа..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  11. #11

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Sliven
    Мнения
    22
    Цитирай Първоначално написано от elizabethg
    Не се замисляте за последствията и пускате теми...Ние не можем да помогнем н случая.Всичко е зависело от вас.Ако се бяхте пазили сега нямаше да се вайкаш...
    Прав си .. ама причината поради, която не ползваме презервативи е просто .. НО МОГАТ ДА МИ СТАнАТ ... МАЛКИ СА !!
    Търсил съм за по напомпани инструменти (така да се изразя) но няма .. все са малки и прекалено мн ми стягат ... И не моат да жлязат пои4е от главата надолу ... дано това да ти даде отговор защо не ги използваме

    Правихме тест ОТРИЦАТЕЛЕН е ... НО Още не и идва ! На какво може да се дължи ..

  12. #12
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Стрес.
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  13. #13
    Ами като не можеш да ползваш презервативи има и други начини да се предпазите от нежелана бременност - например тя може да пие противозачатъчни..И мислете малко преди да правите секс,също така е добре да се информирате поне малко за тези неща.При рискови актове може да се пие Ескапел до 72 часа.А тест за бременност се прaви 14 дни след рисковия акт или след първия ден от закъснението на цикъла.И след като приятелката ти е на 18 и води полов живот е добре поне 1-2 пъти в годината да ходи на гинеколог.А щом си е направила тест и е отрицателен,значи не е бременна.

  14. #14

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Sliven
    Мнения
    22
    Цитирай Първоначално написано от CuteBaby
    Ами като не можеш да ползваш презервативи има и други начини да се предпазите от нежелана бременност - например тя може да пие противозачатъчни..И мислете малко преди да правите секс,също така е добре да се информирате поне малко за тези неща.При рискови актове може да се пие Ескапел до 72 часа.А тест за бременност се прaви 14 дни след рисковия акт или след първия ден от закъснението на цикъла.И след като приятелката ти е на 18 и води полов живот е добре поне 1-2 пъти в годината да ходи на гинеколог.А щом си е направила тест и е отрицателен,значи не е бременна.
    Тогава защо не и идва още .. ??? а месеца мина

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481

    Re: Проблем

    Цитирай Първоначално написано от addic7
    Здравейте
    С моята приятелка правихме секс БЕЗ презерватив и сега мисля че я оплескахме .. смисъл всичко стана 1 ден след края на цикъла и аз съм почти сиг че не съм хвърлил нищо в нея .. дори и да е имало нещо то ще е било съвсем малко..
    Та искам да попитам знаете ли някакъв начин чрез хапчета или сиропи или незнам какво ако има нещо да го изчистим .. без техните и нашите да разберат ... Тя е на 18 ...

    Да подчертая самняваме се защото ве не и идва 10 дена някъде...
    Ако има нещо образувано то е на около 4 седмици !!!
    Съмненията ми идват оттам че и закъснява, боли я корем и глава почти всеки ден .. Спи по много .. :S Оф мн съм объркан .. Давайте идеи как да го махаме ... че и двамата сме много разстроени .. РАЗЧИТАМ СЕГА НА ВАС
    Ако някой знае начин да се напраи аборт КАЗВАЙТЕ .. И Моля без да глупави коментари защото за мен ситуацията е доста напрегната ...

    ^^3начи първият ти отг-е:шанса да е бременна е минимален,да не кажа никакъвq3ащото е било след цикъла....и чакай ти да не мислиш че всяка седмица имаме цикъл?

    отговор 2--има и начин без аборт
    тя трябва хубаво да си загрее тялото и по-спецялно кръста,и след това майй се мажше с нещо от долу и накрая трябва да скочих на корема и
    колкото и извратено да звучи
    ДЕЙСТВА!!! и накрая отива при гинеколога за да и изчисти каквото и е станало в коремая

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Цитирай Първоначално написано от addic7
    Цитирай Първоначално написано от CuteBaby
    Ами като не можеш да ползваш презервативи има и други начини да се предпазите от нежелана бременност - например тя може да пие противозачатъчни..И мислете малко преди да правите секс,също така е добре да се информирате поне малко за тези неща.При рискови актове може да се пие Ескапел до 72 часа.А тест за бременност се прaви 14 дни след рисковия акт или след първия ден от закъснението на цикъла.И след като приятелката ти е на 18 и води полов живот е добре поне 1-2 пъти в годината да ходи на гинеколог.А щом си е направила тест и е отрицателен,значи не е бременна.
    Тогава защо не и идва още .. ??? а месеца мина
    Може да е от сичко...притеснение,смяна на климата и нерви.

  17. #17

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Sliven
    Мнения
    22
    Цитирай Първоначално написано от mincheto
    Цитирай Първоначално написано от addic7
    Цитирай Първоначално написано от CuteBaby
    Ами като не можеш да ползваш презервативи има и други начини да се предпазите от нежелана бременност - например тя може да пие противозачатъчни..И мислете малко преди да правите секс,също така е добре да се информирате поне малко за тези неща.При рискови актове може да се пие Ескапел до 72 часа.А тест за бременност се прaви 14 дни след рисковия акт или след първия ден от закъснението на цикъла.И след като приятелката ти е на 18 и води полов живот е добре поне 1-2 пъти в годината да ходи на гинеколог.А щом си е направила тест и е отрицателен,значи не е бременна.
    Тогава защо не и идва още .. ??? а месеца мина
    Може да е от сичко...притеснение,смяна на климата и нерви.
    Възможно ли е този месец да не и дойде и товам да е заради напрежението което изпитвахме .. защото тя си направи теста на следващия ден в който пуснах темата .. демек към 23-24 някаде беше ..

  18. #18
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105

    Re: Проблем

    Цитирай Първоначално написано от mincheto
    отговор 2--има и начин без аборт
    тя трябва хубаво да си загрее тялото и по-спецялно кръста,и след това майй се мажше с нещо от долу и накрая трябва да скочих на корема и
    колкото и извратено да звучи
    ДЕЙСТВА!!! и накрая отива при гинеколога за да и изчисти каквото и е станало в коремая

    Наистина ли има хора, които са го правили?

    по темата: Да не й идва може да е от стреса. Ти сам казваш, че много сте се притеснявали.

    п.п. Като не ти стават презервативите може тя да пие хапчета, за да не се притеснявате.
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  19. #19
    Аватара на ibojilow
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    375

    Re: Проблем

    Цитирай Първоначално написано от Paramour
    Цитирай Първоначално написано от mincheto
    отговор 2--има и начин без аборт
    тя трябва хубаво да си загрее тялото и по-спецялно кръста,и след това майй се мажше с нещо от долу и накрая трябва да скочих на корема и
    колкото и извратено да звучи
    ДЕЙСТВА!!! и накрая отива при гинеколога за да и изчисти каквото и е станало в коремая

    Наистина ли има хора, които са го правили?

    по темата: Да не й идва може да е от стреса. Ти сам казваш, че много сте се притеснявали.

    п.п. Като не ти стават презервативите може тя да пие хапчета, за да не се притеснявате.
    Това ми звучи като убийство, но въпреки това Минчето не е споменала, че трябва да се скочи с кубинки за по-добър ефект .
    Грубо ли е ако питам: Курво, как си?

  20. #20

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Sliven
    Мнения
    22
    Заключвайте темата .. Няма да ставам баща .. за щастие ... още ми е рано

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си