.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Препоръчайте ми скутер !

    Та така колеги на 16-ти вземам книжка и трябва да си взема до тогава скутер до 50 к.к е поне регистриран като 50 та препоръчайте ми до 1500-1600 лв !

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  2. #2
    нема смисъл от такава играчка колело е по бързо майна смисъл колело

  3. #3
    За тея пари за скутер си зимам едно цигане от Факултета, една рикша и глей ко става.
    Дори ше ми останат малко пари да купим бело на Кънта
    Fly like a butterfly, sting like a bee.
    Muhammad Ali

  4. #4
    Аз пак ще си чакам колата.. но дотогава искам скутерр !

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  5. #5
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Априлия.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Априлия.
    малко не се вмества в ценовата рамка

    Препоръчвам колело.
    Grumpy old madman

  7. #7
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Вмества се. У дома съжителствам с горд притежател на такова чудо вече 6 дни. Зависи от годинките на жУвотното, дали е регистриран, etc.
    Ако го вземе директно от собственик, а не от къща, разликата е осезаема.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  8. #8
    И аз гледам в " www.mobile.bg " и съм се наточил на Априлия СР,Ямаха Аерох и може би Малагути Ф15 коя според вас е най-добра от 3-те и ако ми намерите и обява на някой-скутер златни ще сте !

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  9. #9
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Взимаш си Aprilia Sr и забравяш, здрави машини са и леко се карат. Честито за книжката и успешно, и безаварийно шофиране за напред.
    "Whenever someone smiles at me, all I see is a chimpanzee begging for its life."

  10. #10
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    LiLGrizzly, пристрастна съм за Априлия, вече си пролича /особено Sr/.
    Искаш обява на някой скутер- няма ли достатъчно в mobile.bg? Аз снощи си харесах няколко оттам.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  11. #11
    Голям фен Аватара на play23
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    634
    Собственик съм на Aprillia SR(инжекция), здрава машина е малко харчи и много върви Нова не ти се вмества в бюджета, но втора ръка идеално, аз моя ми го донесаха направо от Италия 2004 година е взех го преди 3 години и беше под 1000лв с малкото ремонти които направих.

    П.С Като гледам в мобилето скъпи са, 2001 да са над 1000, ако намериш някой да ти докара от Италия ще е най-добре и най-евтино, защото там си и пазят моторите.

  12. #12
    Трябва да бъде 49 кубика, но НЕ и 50

    Гъзарийка си е скутера, супер удобен, няма задръствания, някакви смешни пари даваш за бензин.
    Къде лятото ще излизаш потен като гъз примерно? хахаха
    И колелото си е кеф, ама за лятото е ад
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  13. #13
    Да знам че трябва да е 49 к.к но има дори и 80 к.к регистрирани като 49 ! Иначе и аз си харесах окол 6 мотора в "mobile.bg" ама всичките бяха продадени и сега се затруднявам със избора

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си