.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Искам да сваля килограми !!!

    Здравейте аз съм момче и искам да сваля килограми, основно от корема, паласките и дупето . И ако може да ми дадете някаква диета или някакви тренировки. Един мой приятел ми каза да си ям каквото ям, но без хляб и да тичам, обаче аз не разбирам много много. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!! Благодаря предварително

  2. #2

    Re: Искам да сваля килограми !!!

    Цитирай Първоначално написано от pav4o
    Един мой приятел ми каза да си ям каквото ям, но без хляб и да тичам, обаче аз не разбирам много много.
    ХАХАХХЬАХЙЬХАХЬААХЙАХАЙХА ЙЛААЙКАЙАХАЙХАХАААХ

    начи,пич не яж нищо една седмица,стой на слънце,гледай да се потиш много

    не знам дали ме разбра...
    глупостта около мен ме уморява

  3. #3
    Голям фен Аватара на play23
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    634
    Когато се свалят килограми силовите тренировки също за важни, но най-вече ти трябва добра диета, без нея каквото и да правиш няма да има особен резултат.

  4. #4
    Тичане,тичане и пак тичане!Само така се свалят килограми.Наблегни повече на плодовете и зеленчуците,на ядене не яж повече от 1 филийка хляб,също така трябва да забравиш за всякакви захарни изделия.Впрочем можеш да ядеш захарни изделия,но не повече от веднъж в седмицата.Замени безалкохолните и соковете(ако пиеш такива) само с вода и евентуално може да си правиш фрешчета от плодове (: Не съм диетолог или фитнес инструктор,но съм чел много по тая тема.Също много хора са споделяли опита си с мен.Успех!
    Талант е да говориш много и да не казваш нищо...

  5. #5
    Яж ядки, пий вода и прави нещо, което като го правиш да се потиш - за да изгориш по-бързо мазнините.

  6. #6
    Повече от фен Аватара на NqmamName
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Ин Майами битч
    Мнения
    339
    като за начало изпозлвай търсачката.. има куп теми по твоя въпрос

  7. #7
    Има много начини да свалиш килограми,само трябва да си избереш.Но винаги комбинацията е тренировк плюс хранителен режим.

  8. #8
    Голям фен Аватара на notlike
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    801
    От диета килограми не се свалят, трябва да го разбереш. Ще ги свалиш, но ако не спортуваш активно, няма да ги запазиш. На първо четене, когато е топло, ходи да бягаш. Пий вода поне по литър и половина на ден, яж много ябълки, защото пречистват организма. Яж месо без грижи, но само ЧИСТО месо, без мазнини и колбаси. Не яж сладки и не пий никакви газирани напитки и "натурални" сокове, пълни с консерванти. Ако ти се пие газирано - пий газирана вода, по малко. Работата му е в тичането. И без пътечки и велоагрометър. Слагаш един суичър, да ти стане топличко, и тичаш. Ама като казвам тичаш, не 200 метра, ами поне 4-5 километра. После повече. Така се потиш яко, но и сваляш килограми. Лицеви опори - поне 5 серии по 10 или 10 серии по 5. Започваш от 3 или 4 лицеви и качваш по 1 или две всеки ден. Запиши се и да тренираш някой спорт като волейбол, баскетбол, плуване - където можеш да израснеш. А ето и какво трябва да забравиш ВЪОБЩЕ

    КОКА-КОЛА и всички нейни разновидности (ФАНТА, СПРАЙТ и прочие)
    Не си и помисляй за МакДоналдс и БъргерКинг в близките години.
    Никакви колбаси
    Всеки ден ядеш плодове и пиеш вода по много
    Ядеш по доста пъти на ден, но по малко
    Не висиш пред компютъра и телевизора много
    Да спиш под 8-9 часа на ден


    Ако искаш да стопиш килограми и да привличаш погледите на жените, трябва РАБОТА и силна воля. Иначе няма как да стане. Надявам се да съм те стимулирал. Колкото си по-малък, толкова по-добре, защото с израстването балансираш и теглото..
    Прощавам, но не ЗАБРАВЯМ.

  9. #9
    vaseto0o0 на мен са ми казвалали че ниско въглехидратната диета вреди на здравето. Но съм виждал реални резултати от нея на един познат, той свали около 50 килограма

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от notlike
    От диета килограми не се свалят, трябва да го разбереш. Ще ги свалиш, но ако не спортуваш активно, няма да ги запазиш. На първо четене, когато е топло, ходи да бягаш. Пий вода поне по литър и половина на ден, яж много ябълки, защото пречистват организма. Яж месо без грижи, но само ЧИСТО месо, без мазнини и колбаси. Не яж сладки и не пий никакви газирани напитки и "натурални" сокове, пълни с консерванти. Ако ти се пие газирано - пий газирана вода, по малко. Работата му е в тичането. И без пътечки и велоагрометър. Слагаш един суичър, да ти стане топличко, и тичаш. Ама като казвам тичаш, не 200 метра, ами поне 4-5 километра. После повече. Така се потиш яко, но и сваляш килограми. Лицеви опори - поне 5 серии по 10 или 10 серии по 5. Започваш от 3 или 4 лицеви и качваш по 1 или две всеки ден. Запиши се и да тренираш някой спорт като волейбол, баскетбол, плуване - където можеш да израснеш. А ето и какво трябва да забравиш ВЪОБЩЕ

    КОКА-КОЛА и всички нейни разновидности (ФАНТА, СПРАЙТ и прочие)
    Не си и помисляй за МакДоналдс и БъргерКинг в близките години.
    Никакви колбаси
    Всеки ден ядеш плодове и пиеш вода по много
    Ядеш по доста пъти на ден, но по малко
    Не висиш пред компютъра и телевизора много
    Да спиш под 8-9 часа на ден


    Ако искаш да стопиш килограми и да привличаш погледите на жените, трябва РАБОТА и силна воля. Иначе няма как да стане. Надявам се да съм те стимулирал. Колкото си по-малък, толкова по-добре, защото с израстването балансираш и теглото..
    Това е в голяма степен вярно,но е и прекалено за човек,който се чуди как да свали килограми.За мен е нещо нормално,на все пак доста години се занимавам със спорт.

    На автора мога да му кажа да започва да спортува и да не се отказва,защото резултати не се постигат за 1 седмица.Трайни още повече.

  11. #11
    отиди да правиш 1-2 месеца дюнери през лятото и бягай всеки ден по няколко часа

  12. #12
    плодовете имат много фруктоза и има голям шанс да се натрупа като мазнина,след като напълни гликогена в мускулите

    налягай на зеленчуци с фибри - чушка,зеле,краставица,тикв чки
    фибрите те засищат и същевременно имат 0 калории-не се дебелее от тях!
    Путките да мрът

  13. #13
    Яж храни с нисък гликемичен индекс, разрови се в нета и ще ги видиш.
    "Тъй като контролът на теглото е свързан с осигуряване на стабилни нива на кръвна захар и свързания с нея инсулин, подборът на храни с по-нисък гликемичен индекс е важно умение в борбата с излишната мастна тъкан. " Прочети още инфо и ще ти стане ясно
    Тях по-лесно ще ги изразходваш в тичане и тренировки и няма да се натрупват в мазнини, за разлика от храните със висок гликемичен индекс. След тренировка/тичане, щом целта ти е отслабване недей да ядеш веднага след нея. Изчакай 1h и след това хапни белтъчини най-добре. Надявам се да съм била полезна!
    Some things are better left unsaid!

  14. #14
    Повече от фен Аватара на amnessia
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    България
    Мнения
    442
    Според мен най - добрия резултат се постига със тичане (умерено) всеки ден.Коремни преси - 60 (нормалното) , лицеви - 30. Умерено хранене - Често но по малко , много течности - най вече вода. Това е успешет резултат . Постига се в рамките на 4 месеца - перфектното тяло :P
    БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си