.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786

    ГДБОБ да затвори 99mp3bg.net

    Писна ми този сайт все да се отърва затвориха торент тракер но този сайт продължава да е онлайн подадох сигнал за сайта в гдбоб дано и него да затворят

  2. #2
    Може някой техен човек да има връзка със сайта, и за тва да не го затварят :d

  3. #3

    Re: ГДБОБ да затвори 99mp3bg.net

    Цитирай Първоначално написано от RadioMan
    Писна ми този сайт все да се отърва затвориха торент тракер но този сайт продължава да е онлайн подадох сигнал за сайта в гдбоб дано и него да затворят
    Спокойно - и неговото време ще дойде... :P

  4. #4
    Като не ти харесва , не влизай в сайта
    „След два дни утре ще бъде вчера !“ – Димитър Пенев




  5. #5
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Няма да го затворят понеже сайта не хоства никакви файлове,а използва само линкове към тях.Пак разпостраняват пиратско съдържание ,но то се качва от потребителите на сайта ,а както винаги администраторите нямат вина за съдържанието на сайта им понмеже при регистрация потребителите декларират това ...

    П.П.Че кво му е на сайта.Мен мио харесва трегля си бас тестове...
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  6. #6
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    няма значение пак е пиратско и трябва да го затворят спомнете си музичка как затвориха заради нелегалната чалга и един форум пак за нелегална музика и торентите в наносет не се хостваха на саита и се качваха от потребители ама го затвориха налиии .....

  7. #7
    Музичка си бачка
    „След два дни утре ще бъде вчера !“ – Димитър Пенев




  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Никой няма да го затвори, защото на неговите сървъри не се хоства нищо. Всичко е във 4shared или мирори, затова никой не може да ги пипне...

  9. #9
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    да си ги хоства ко ще на маика си в .... но този саит трябва да го няма в нета !

  10. #10
    Алооо до подателя на темата...
    Какво му е на сайта не ми е ясно.За какво да го затварят? Какъв е смисъла ? А дали ще успеят?
    RadioMan Ако всеки беше с твоето мислене 'Интернетът' буквално нямаше да съществува. Какво има в интернет - > Игри,Филми,Софтуер,МУЗИКА. Понеже не си го купувам и е пиратско така ли ? Или пък ще ми кажеш че ТИ никога не си си теглил музика от интернет независимо дали е от 99mp3bg.net или пък от някои от милионите подобни сайтове за музика ?

  11. #11
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    както обичат да казват създателите на албуми и песни в бг музиката аи не само те губат мн печалби от тези саитове !

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 392
    За БГ музиката съм съгласен ... в БГ и без това няма пари и като си "крадем" нашето съвсем зле (чалгата и подобните не ги мисля там пари има ) иначе чужда музика и купена нямам ... едно време си купувах касетки де ама сега вече не ... давам пари само за БГ музика и то вече само за 1 изпълнител

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си