.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Програмка за обаждания

    съжалявам ако тази тема се повтаря но не мога да прегледам всичките теми с надеждата че ще намеря точно това което искам
    Тааа искам да си изтегля програма с която да звъня от компа си на ничии телефон безплатно.На мен ми казаха една програма амааа не я намерих никъде а пък др програми които видях не ми вдъхваха много доверие.
    Предварителна благодаря на всеки който отговори
    Животът се измерва не с броя на вдишванията, а с броя на моментите, които спират дъха.

  2. #2
    Няма такава програма или поне аз не съм чувал за такова нещо!!!

    Най-евтиния вариант за разговори през интернет, към стационарни телефони е през Скайп, но за това трябва да си заредиш скайп кредит, но пък разговорите ти излизат по около 0,005 стотинки на минута някъде... Вече към мобилните номера си е по-спъкипчо!

    П.С. - Абе някой хора не могат да си намерят сайт, от който да пратят безплатно 1-2 SMS-а до чужбина, а ти търсиш програма за безплатни разговори към телефон...

  3. #3
    eeee sq az da si pitam
    Животът се измерва не с броя на вдишванията, а с броя на моментите, които спират дъха.

  4. #4
    ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааа дано има звучи супер
    cant tell my nothing now
    baby i know how to fly

    nothing hold me down
    im going tuch the sky





    dydzzz <3



    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...530&highlight=

  5. #5

  6. #6
    Мега фен Аватара на chemist9009
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Столичная
    Мнения
    3 267

    Re: Програмка за обаждания

    Цитирай Първоначално написано от angeldark86
    съжалявам ако тази тема се повтаря но не мога да прегледам всичките теми с надеждата че ще намеря точно това което искам
    Тааа искам да си изтегля програма с която да звъня от компа си на ничии телефон безплатно.На мен ми казаха една програма амааа не я намерих никъде а пък др програми които видях не ми вдъхваха много доверие.
    Предварителна благодаря на всеки който отговори

    Мисля,че програмата се казваше Gizmo

  7. #7

    Re: Програмка за обаждания

    Цитирай Първоначално написано от chemist9009
    Цитирай Първоначално написано от angeldark86
    съжалявам ако тази тема се повтаря но не мога да прегледам всичките теми с надеждата че ще намеря точно това което искам
    Тааа искам да си изтегля програма с която да звъня от компа си на ничии телефон безплатно.На мен ми казаха една програма амааа не я намерих никъде а пък др програми които видях не ми вдъхваха много доверие.
    Предварителна благодаря на всеки който отговори

    Мисля,че програмата се казваше Gizmo
    this signup process has been temporarily disabled
    не може да ме регистрира


    а калс.бг е само за домашни телефони
    cant tell my nothing now
    baby i know how to fly

    nothing hold me down
    im going tuch the sky





    dydzzz <3



    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...530&highlight=

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 867
    с тази програма не може да се говори с гсм.Говори се като скайп.

  9. #9
    Повече от фен Аватара на JackSparrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    424
    добре, че ни разясни.. моля те, спри да пишеш безсмислени коментари..
    REAL EYES REALIZE REAL LIES!! :>

  10. #10
    благодаря мн за отговорите не ми помогнахте кой знае колко амааа важното е че се опитахте . Ако някой разбере нещо ново да споделя
    Животът се измерва не с броя на вдишванията, а с броя на моментите, които спират дъха.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си