.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 867

    Може ли да стане с гсм-а ми?

    Значи нали моя тъп боклук нокиа 5320 се прееба(капака му почна да пада-хлопа,светкавицата изгоря и говорителя се прееба) и баща ми го занесе на ремонт.И след дълго време чакане ми казаха-че не могат да го поправят.И дали ще могат да ми го сменят с друг телефон-да имам хубав телефон(Нов).Като телефона е в гаранция

  2. #2
    Щом от сервиза са казали, че не може да се поправи, означава ще ти дадът същия модел (ако има налични на пазара разбира се) или ще те компенсират с друг, но ще трябва да си доплатиш разликата...

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 867
    Мерси много,а да питам колко трябва да си доплатя за нокиа с5 от виваком като е телефона.Или да си доплатя за нокиа е52 колко трябва?

  4. #4
    Предполагам, че от цената на с5 да извадиш цената на твоя = на тва дет трябва да платиш...И що не отидеш да питаш в магазина, ами за всеки тъп въпрос пускаш нова тема??

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от koko95
    Мерси много,а да питам колко трябва да си доплатя за нокиа с5 от виваком като е телефона.Или да си доплатя за нокиа е52 колко трябва?
    А ние от къде можем да знаем точно колко - Да питам вместо теб, тея от сервиза а?

  6. #6
    И всичките проблеми по твоя телефон, може да са предизвикани от изпускане...

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 867
    и значи всичко сравних и трябва да платя 10 лева за да взема Sony Ericsson C905.Но възможно ли е да го имат на пазара и да ми го сменят с тоя телефон.Щот по цена трябва да платя 10 лева за да го взема.

  8. #8
    Абе ходи питай в магазина....

  9. #9
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590
    "koko95" вече е на тема "ТЕЛЕФОНИ!" преди беше на тема "КОМПЮТРИ!" а преди това на тема "РУТЕРИ!" .. вече си има 3 теми свързани с телефоните,очаквайте поне още 6-7 теми !
    “Gravitation cannot be held responsible for people falling in love. How on earth can you explain in terms of chemistry and physics so important a biological phenomenon as first love? Put your hand on a stove for a minute and it seems like an hour. Sit with that special girl for an hour and it seems like a minute. That's relativity.”
    -Albert Einstein

  10. #10

    Re: Може ли да стане с гсм-а ми?

    Цитирай Първоначално написано от koko95
    "светкавицата изгоря"
    незнам ама като прочетох, че цсветкавицата ти е изгоряла се пръснах да се хиля

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си