.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Новите паспорти цени

    Някой знаели цените на новите задгранични паспорти биометрични дето са че ще трябва да си вадя скоро ?

  2. #2

  3. #3
    мерси много разбрах че в момента съм на 17 и ще ми струва 40 лв задграничен паспорт от тия новите биометрични а исках да питам понеже не намерих личната карта ми изтича 2012 и нея искам да обновя колко пари ще струва понеже не намерих ценоразпис за обновяване на личната карта

  4. #4
    Погледни отново линка - пише и за личните карти. Вероятно ще ти излезне малко по-скъпо, защото си взимат пари и за банков превод. На мен ми взеха 3 лева за услугата.
    You're frozen
    When your heart's not open..

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Serendipitys
    Погледни отново линка - пише и за личните карти. Вероятно ще ти излезне малко по-скъпо, защото си взимат пари и за банков превод. На мен ми взеха 3 лева за услугата.
    виж пише 13 лева за издаване на нова лична карта аз мислех че ти я подновявали ама нищо е колко по скъпа по да ми излезне мах 20 лв викаш ти зели на тебе 3 лева повече .......

    само да питам понеже на паспортите пише 40 лв за издаване обаче би трябвало да е от новите биометрични нали така за тях 40 лв ????

  6. #6
    Не мога да разбера, как не можеш да се ориентираш по таблицата?!?! Хората така разбираемо са го написали, че няма как по елементарно...

    Ако си над 14 години паспорта ще ти струва 40 лв. с обикновенната поръчка (срок до 30 дни)...

    Мисля, че всички паспорти и други документи се издават по новите разпореждания, като само паспортите са с биометрични данни...

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Не мога да разбера, как не можеш да се ориентираш по таблицата?!?! Хората така разбираемо са го написали, че няма как по елементарно...

    Ако си над 14 години паспорта ще ти струва 40 лв. с обикновенната поръчка (срок до 30 дни)...

    Мисля, че всички паспорти и други документи се издават по новите разпореждания, като само паспортите са с биометрични данни...

    е откаде да знам бе нещата в тая държавица винаги пишат по сайта че са 1 а после се оказва други ...........

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си