.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: МАТУРА

  1. #1

    МАТУРА

    Здравейте! Наистина ли матурата важи две години и трябва ли да направя нещо за да декларирам, че искам а я ползвам и седващата година ?

  2. #2
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Като гледам, май никога няма да ти потрябва.
    Матурата е дъжавен изпит, който ти свидетелства за успешно / неуспешно завършване на гимназиялният обучителен курс. За цля живот си е, рофл.

  3. #3
    Точно това е, че с матура може да се кандидатства и не съм убедена дали и е следващата година мога да си я ползвам

  4. #4
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Матурата се вписва в дипломата и важи цял живот.

  5. #5
    Можеш да си я ползваш и след 10 години. Кой ти каза глупостта за 2-те години? TOEFL важи толкова време...
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  6. #6
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Въпросът беше по-скоро дали догодина ще може да кандидатства вместо с изпит, с оценката от матурата, а не дали матурата важи за цял живот.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  7. #7
    Аватара на DarkKisss
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    На стадиона за бягане.
    Мнения
    2 281
    Зависи къде искаш да кандидатстваш и дали си имат приемни изпити 'там' ?! Иначе 'важи' ..
    Running is my drug and I am overdosed ..

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Kmet4e
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    357
    Можеш да я ползваш и другата година за кандидатстване ! И аз ще се пробвам догодина,иначе нещата са относителни,защото всеки ВУЗ приемат различно. Едните с кандидат студенски изпити,други с матура,трети по друга система !

    Надявам се да съм ти помогнал !!!
    Аз не съм различен а просто вие сте еднакви !
    Истинското момиче има достойнство,самочувствие,н о не е нагла..Тя е силна,но е мила..Има свой стил,свой вкус..Готина е ,но не е фукла.. Sexy e,но не е к*рва

  9. #9
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    мен ме приеха тая година с оценката от матурата от миналата, така че не се безпокой, нищо не е необходимо да правиш...даже мисля че важи повече от 2 години
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  10. #10
    Аватара на PepSsSi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    518
    това нещо важи за TOEFL , матурите са част от общия успех на дипломата за средно. До гроб важат/
    Do not stand at my grave and weep, I am not there. I do not sleep. I am the soft stars that shine at night. Do not stand at my grave and cry, I am not there. I did not die.

  11. #11
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Цитирай Първоначално написано от art
    Точно това е, че с матура може да се кандидатства и не съм убедена дали и е следващата година мога да си я ползвам
    До живот може! Ти да не искаш всяка година матура да държиш?
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си