Цитирай Първоначално написано от OneBoy
Цитирай Първоначално написано от Awesomness
Хаха щял да ми е*е майката Майка ми го прави само с мъже, а не селски сополанковци като тебе Поредната хасковска дришня... Хвърлял нарочно Не ме учудва това, че си толкова ограничен и прост все пак си селяндур И на мъжкто ти полово органче ако се изплю1 милото ще потъне от плюнчицата, че нали ти е един такъв голям... като карфица... Не ме занимавай, нито си интересн, нито си симпатичен, нито ми се четат безсмислени, неграмотни постове от някъв селяндур дето си мисли, че всичко знае и всичко може Аре върви на майната си !
Абе болклук гнусен аз съм сигорно повече гражданин от тебе , я кажи в кой микро район в софия си ма хърло и кой знае от кое село сте отишли в софия и ако си много отворена мини на лично и за 100-тен път ти казвам спри да псуваш като някоя каруцарка сичките видяхме колко си гражданка
СигОрно си прав ! Тва, че псувам чекиджий като тебе, не значи, че с всички се държа така Знам само до пра-пра-пра баба и дядо, че са живели в София другите не мога да ги проследя. Също така имам жива 90 годишна баба РОДЕНА и изживяла целия си живот в София и по-точно в Симеоново, а аз съм от Надежда. Та господин неграмотен гражданино, дет си мисли, че света се върти около него, можеш само да си зяпаш малкото висящо приятелче между краченцата и да спреш да ме занимаваш с глупостите си ! Писнало ми е вече от селяндури (и без тва София е пълна с тях) да ми миекат насреща и да ми пишат като циганета (то, не че в Хасково сте едни българи де... И спри да ме занимаваш, не ми се чете неграмотна шльокавица !