.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1

    Младежки хепънинг на 13.08 в Борисовата градина....

    ...по повод старта на Международната година на младежта!

    НЦЕМПИ кани всички млади хора и техните приятели, които в петък, 13 август, са в София, да се забавляват с нас по повод старта на Международната година на младежта!
    Началото е 17.00 ч., а мястото – Лятната сцена в Борисовата градина!
    Специален гост е Калин Вельов с група „Тумбаито”!
    В хепънинга „Лято без риск”са включени още:
    • танцова академия – народни и латино танци за начинаещи и напреднали с награди за най-добрите танцьори
    • младежко изложение – атрактивни идеи за свободното време на младите хора
    • спортни демонстрации и игри на открито
    • арт ателиета
    • конкурси
    • забавления ...
    • дискотека под звездите

    Очакваме ви! Поканете и приятелите си! Носете си усмивки и добро настроение!

    Вход СВОБОДЕН!

    facebook:
    http://www.facebook.com/event.php?eid=103199356405027

    Целта на събитието е да се отбележи Международният ден на младежта, с който стартира Международната година на младите хора. Последната е обявена от цялата система на ООН с идеята да се подкрепи младежкото включване в процеса на вземане на решения, засягащи техния живот и развитие (казано накратко и не съвсем точно).

    http://social.un.org/youthyear/

    Хепънингът се стреми да популяризира тези инициативи сред нашето общество.

  2. #2
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    хепънинг!

  3. #3
    пхахахаххаха




    всеки да носи чисти игла и спринцовка!

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Това ми напомня за ХЕПЪНИНГИТЕ в моя град... Ебаси ретардиралите изчадия ходят...

  5. #5
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    Това ми напомня за ХЕПЪНИНГИТЕ в моя град... Ебаси ретардиралите изчадия ходят...
    а ти откъде знаеш? някой ти е казвал ли ?
    то густо, то пусто

  6. #6
    Както винаги всички го играят много яки.

    Идеята е хубава, ама съм на море. А ако някой се загледа в НЦЕМПИ и дейностите ще види доколко са включени чадели, амфети, хероин, кокаин, тийнпроблемин и прочие.

    И да, гаде, хепънинг не е много точна дума.

  7. #7
    ^ Знам. Не съм я избрал аз, обаче.

    ЕДИТ: Сега се замислям. Защо да не е? Ще се правят някакви неща от участниците, а няма да е просто концерт, да са пасивни.

    , мн. хепънинги, (два) хепънинга, м. 1. Драматическо представление, което се състои от не свързани помежду си епизоди, често с участие на зрителите. 2. Масово празненство на открито, веселие.

  8. #8
    Обаче в същото време мрънкате, защо младежта няма някакви организирани мероприятия, а като се направи нещо го плюете? Логично, нда.

    Гаде, не е подходящо, защото е чуждица и доста хора ще са анти това като обозначение за събитието. Че си отговаря на съдържанието точно - отговаря си инак

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Цитирай Първоначално написано от Joc
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    Това ми напомня за ХЕПЪНИНГИТЕ в моя град... Ебаси ретардиралите изчадия ходят...
    а ти откъде знаеш? някой ти е казвал ли ?
    Sometimes facepalm is not enough.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    и това ми го казва мом(и)че, което се напива като свиня, повръща по "дискотеки" и като я/го прибират, после си проверява задника за остатъци от сперма... и докато е афтер бърза да се похвали във форума.
    то густо, то пусто

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Тогава още ме държеше малко. :P И да, аз ти го казвам.

  12. #12
    Ще си спестя другите приказки и единствено учтиво ще помоля тези, които намират събитието за безинтересно, да се отстранят от темата, защото би трябвало тогава и тя да им е толкова безинтересна.

    Айде да не си пречим, моля.[/i]

  13. #13
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Цитирай Първоначално написано от SolemnityOfDeath
    Идеята е хубава, ама съм на море.

  14. #14
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    ама разбира се,че ше посетя.

  15. #15
    ^ Но, моля те, не се чувствай длъжна, ако това ще занижи нивото на твоя куулнес тук!

    (т.е., коментарът ти беше мега излишен)

    Знаете ли, хора, зверски ми падате в очите с такива коментари. Не, че е от значение кой на кого пада в очите, ама наистина е отчайващо положението. Наистина не ви познавам в реалния живот, но това, на което се правите тук, е страховито. Тъжното е, че човек е това, на което се прави - друг път съм го казвал...

    Хванали се разни хора и цели институции, влагали пари и усилия (наистина немалко), и накрая, в некъв си форум, некви псевдогъзари държат да кажат колко е тъпо цялото това усилие.
    Нищо, че не просто не са способни да направят и една десета от това, по което плюят, но и нямат топките да се включат по какъвто и да е начин. А нямат дори и достойнството да си затраят - може и да не им харесва, но никой не ги пита, в края на краищата.

    И всичко от позьорщина, братче.
    Наистина, не мога да си затрая колко сте жалки.


    Понякога откровено се питам, за кво толкова се опитвам тук да се държа нормално и разбиращо, като се сипят такива лайна навсякъде...

  16. #16
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    за какво си пуснал темата, като не искаш коментари? не може мненията да са само позитивни или само отрицателни.



    идеята е добра,само че това,което ще излезе от нея не струва

  17. #17
    Виж, не искам да няма коментари.

    Но нали се сещаш, че това не е тема за дискусия, както други. Теми като тази са си тип обявление. И не е далеч от акъла, че като пуснеш някой коментар, за да охраниш обявата или събитието, му правиш много лоша услуга, а това е напълно излишно.

    Не виждам къде става въпрос за дискусия по темата.
    Просто обява.
    Дори не питам кой ще идва или не.

    Не става дума дали да се коментира или не, а за най-просто досещане и разбрано отношение!

  18. #18
    Според мен идеята е добра, но нещо забавленията не ме влекат...
    Свобода е свободата да кажеш, че две и две правят четири. Приеме ли се това за дадено, оттук следва всичко останало.

    Sofia Rebel Station

  19. #19
    Повече от фен Аватара на strave
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Sofia
    Мнения
    390
    Всичко хубаво звучи и интересно,но защо вход свободен-така рискуват да се появят хора,които да убият смисъла от цялото мероприятие.Симпатизирам ако това е намин да се изкара младеща от виртуалният свят в който живее.

  20. #20
    Супер фен Аватара на Dumb
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    2 324
    Поздравления към Семантикс : ) .
    Не разбирам едно- как винаги когато някой се опита да направи нещо положително все ще се намери някой, който да плюе. Най-кофтито обаче тук е, че не само недоволствате, а и се подигравате. Като не се забавлявате по този начин ами не ходете ' бе. Мерете си пишките в друга тема и бъдете готини.

  21. #21
    Целта на събитието (понеже по-нагоре се засега този въпрос) е да се отбележи Международният ден на младежта, с който стартира Международната година на младите хора. Последната е обявена от цялата система на ООН с идеята да се подкрепи младежкото включване в процеса на вземане на решения, засягащи техния живот и развитие (казано накратко и не съвсем точно).

    http://social.un.org/youthyear/

    Хепънингът се стреми да популяризира тези инициативи сред нашето общество.

    И впрочем, колега от НЦЕМПИ ме помоли да се включа в организацията и затова съм се заел и с популяризиране. Толкова ми е участието, не зависи от мен събитието.

  22. #22
    Повече от фен Аватара на strave
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Sofia
    Мнения
    390
    Цитирай Първоначално написано от semantics
    Целта на събитието (понеже по-нагоре се засега този въпрос) е да се отбележи Международният ден на младежта, с който стартира Международната година на младите хора. Последната е обявена от цялата система на ООН с идеята да се подкрепи младежкото включване в процеса на вземане на решения, засягащи техния живот и развитие (казано накратко и не съвсем точно).

    http://social.un.org/youthyear/

    Хепънингът се стреми да популяризира тези инициативи сред нашето общество.
    Семантикс добави го към първият пост да не загуби из темата.

  23. #23
    Супер фен Аватара на Dumb
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    2 324
    Цитирай Първоначално написано от strave
    Всичко хубаво звучи и интересно,но защо вход свободен-така рискуват да се появят хора,които да убият смисъла от цялото мероприятие.Симпатизирам ако това е намин да се изкара младеща от виртуалният свят в който живее.
    Аз се опитах да направя такъв фест и за мое голямо щастие имаше голям интерес. Кофти беше времето. Цял ден не спря да вали и въпреки това идваха хора и специално се бяха запътили към нас : )

  24. #24
    Повече от фен Аватара на strave
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Sofia
    Мнения
    390
    Нека-повече общуване в реална среда отколкто затворени и изолирани социално.

  25. #25
    Не сте прави, хора.
    Идеята е много добра. Не знам какви ще са забавленията, но 100% няма да са безинтересни. За жалост аз не съм от столицата, пък и имам други ангажименти.
    Радвам се, че още има хора, които мислят за младежта. Поздравления, Семантикс
    Fly like a butterfly, sting like a bee.
    Muhammad Ali

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си