.

Виж резултатите на анкетата: трябва ли да и кажа да престане да ме дразни?

Гласували
36. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • да 100% я зарежи!!!!

    26 72,22%
  • не приятелки ст все пак просто го преглътни

    4 11,11%
  • фукай се с нещо и ти

    6 16,67%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    приятелката ми ме дразни...

    може да прозвучи тъпо но на приятелката ми и доиде по рано а тя е една год. по малка от мен .. сега само ми се хвали и ми обяснява колко ми е хубаво че още нямам този проблем .... опитвам се да не и обръщам внимание и й казвам че тя е прецаканата а не аз но тя продължава да ми се фука и на купона в последния ден когато бяхме на лагер заедно обяснява на всички как не трябва да пия алокхол защото още не съм била жена .... поговорих с нея и тя пак ми се прави на важна а няма как да я отбягвам защото сме съседки ... моля ви кажете как мога да и натрия носа или нещо такова

  2. #2
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Това, че не можеш да пиеш алкохол са ПЪЛНИ, АМА ОТ ПЪЛНИ ПО-ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ! Тя тая твойта съседка май пада от айде да не казвам къде! Аз ако съм на твое място ще й тегля една майна. Знаеш ли колко ще ме интересува, че сме съседки?! Тя ще ти се прави на важна, апък ти простата ще я слушаш? Реши си ти, ама ако продължава... То ти май от сега не я понасяш, че да не говорим за натътък. Аз гласъвах със зарежи я!

  3. #3
    Аватара на ibojilow
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    375
    Текнало и е кръв и се е превзела .. хахаха.. Кажи и, че ако още един път ти се похвали за тая тъпотия няма да я погледнеш.. Не казвай, че ти е неудобно просто и кажи, че си разбрала за нейните "реки"
    Грубо ли е ако питам: Курво, как си?

  4. #4

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Сливен
    Мнения
    52
    Наистина е хубаво, че още го нямаш този проблем. Кажи й че ти е писнало да ти говори за цикъла си и тфа е

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    334
    Не, че съм голям капацитет ама... От разказа ти разбирам, че сте още малки, а си мисля, че за алкохола все още трябва пълнолетие, така че това не може да е кой знае каква обида за теб. Не разбирам как още от деца започват да пият. Живота е дълъг, има време за всичко... Това е и съвета ми към теб - живей си спокойно, има време за всичко А и, ако искаш да си по-добрата - не я зарязвай, прави се, че не ти пука и си свиркай, все някога ще й омръзне ...

  6. #6
    оф Боже.. и такива ли има вече... абе кво ти пука кво говори.. на мене си ми дойде на нормална възраст, ама на моменти ми се иска да ми беше дошло по -късно.. ако имаше едно хубаво хич да не ми идва, щото така ме боли и милион хапчета не ми помагат в някой моменти.. плюс това наблегни и на факта, че тя е тази, която не може да ходи на плаж няколко дена в месеца през лятото.. има си много минуси.. аз на твое място бих се радвала.. )
    6tastie ima i v nai-trydnite momenti, stiga 4ovek da se doseti da pysne svetlinata ヅღ ☺ ♥

  7. #7
    Az bih i kazalaaaa 4e e adski t1paaa ... :P Izob6to da ne ti puka sladuranke ^^ ... v slu4aq tq e preebanata (: ... osven tva pove4eto mom4eta na va6ta v1zrast kato 4uqt cikal i si vikat ... "kvoooo . illlll,... gnuuus" taka 4e ... ti si za predpo4itane v slu4aq ... spoki4 ... haha edna 6egi4ka (razpravqi na mom4etata kolko e ne4istopl1ntna, ii 4e ne si smenq prevr1zkite/tamponite) ii 6te vidi6 kak nosa i ne 6te go natrie6 ami 6te go spleska6
    И сега тука кво да напи6а, ако напи6а 4е съм свястна няма да ми повярвате, ако напи6а 4е съм тъпа няма да ми пи6ете ... в дилема съъъм o.O

  8. #8
    Osven tva ot li4en opit ti kazvam 4e 4uvstvoto e mnogo nepriqtno a i e adski podtiska6to !!! Kefi se 4e vse o6te si svobodna i nqma6 takiva problemi na glavata si !!!
    И сега тука кво да напи6а, ако напи6а 4е съм свястна няма да ми повярвате, ако напи6а 4е съм тъпа няма да ми пи6ете ... в дилема съъъм o.O

  9. #9
    Наистина ли мислиш, че човек, който постоянно те дразни ти е истински приятел? Говорила си с нея, не помага, така че по-добре я зарежи, не ѝ обръщай никакво внимание, не си струва да си хабиш нервите с нея.

  10. #10

    Re: приятелката ми ме дразни...

    Цитирай Първоначално написано от nicoke2
    може да прозвучи тъпо но на приятелката ми и доиде по рано а тя е една год. по малка от мен .. сега само ми се хвали и ми обяснява колко ми е хубаво че още нямам този проблем .... опитвам се да не и обръщам внимание и й казвам че тя е прецаканата а не аз но тя продължава да ми се фука и на купона в последния ден когато бяхме на лагер заедно обяснява на всички как не трябва да пия алокхол защото още не съм била жена .... поговорих с нея и тя пак ми се прави на важна а няма как да я отбягвам защото сме съседки ... моля ви кажете как мога да и натрия носа или нещо такова
    ЗАРЕЖИ Я,ВДИГНИ СКАНДАЛ

  11. #11
    По принцип не съм от тези пхора ама... шибни й един... за профилактика

  12. #12
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Менструацията не е проблем,а нещо напълно нормално!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си