.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: 5-клас

  1. #1
    Фен Аватара на peychev
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Плевен
    Мнения
    137

    5-клас

    Аз сега ще бъда 5 клас и искам да ви попитам трудно ли е как е вълпще в 5 клас

  2. #2
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    само се спомням, че учихме дроби по математика и ще почнеш да учиш история и география май, тва помня-все пак съм бил 5-ти клас 2004/2005

    дори и темата да е беавка, не ме ебе

  3. #3
    Супер фен Аватара на BadAss
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 561
    5 клас си е живот.. нагоре ще ти се реве

  4. #4
    Мега фен Аватара на December
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 413
    Гледай да схванеш математиката от 5 клас,щото нататъка всичко е свързано.С тия дроби и т.н.
    Вече история и география е отделено.
    Първата година в географията са пълни шитни.Разни си меридини,за началото на земята.Чак 6 клас почва да става интересно като се изучават континентите.
    Ама пети клас,няма кво да те лъжа географията е тъпа.Като цяло има общи неща,които ги има по енциклопедиите.Тъй че не е мн трудно...
    По историяса някакви тъпни.Аз историята почнах да я харесвам чак в 7 клас.Тогава почва интересното.Има много филми по материалите от 7 клас
    Ама пети...пети и шести са някакви български войни,робство еди кво си.Малко съм ги позабравила Има доста години,няма да те лъжа 5 клас историята е гадна и сложна и има много дати,години,крале,царе,виза нтии,площи,походи,войни и т.н. :/ Само като си спомня ми ства зле
    Литературата е интересна.Вече ще имате класна на края на 1 и 2 срок.Оценките от кластана попринцип са най-важни тъй че гледай да не се издъниш.
    Още има човек и пирода.Там е лесно.Ама не помня кво учихме,явно не е било интересно.
    Общо взето май беше това.

    П.П. Леле как наплашех дитету
    П.П.2.. Не си ли малък да пишеш тука бе На колко си 9-10 там някъде? Уж тийн форум
    ...We stopped checking for monsters under our bed, because we realized they were inside us...

  5. #5
    Мега фен Аватара на hotxxmess
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 620
    Цитирай Първоначално написано от BadAss
    5 клас си е живот.. нагоре ще ти се реве
    съгласна съм.

  6. #6
    Мега фен Аватара на chemist9009
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Столичная
    Мнения
    3 267
    Бях в 5 клас през далечната 2003 година нямам мн спомени от тая година ама като цяло си беше живот в 5 клас

  7. #7
    Голям фен Аватара на SladkaZagadka
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    989
    Не е никак трудно, надявам се само да се научиш да пишеш грамотно . Въпще не е трудно, но това не значи, че трябва да мързелуваш
    Love is everything!

  8. #8
    Голям фен Аватара на rammstein123
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    512
    Леле, човек, ужасно е! Веднага се отписвай от училище, че няма да се справиш! Досега никой не е минавал пети клас с повече от 3,50 среден успех! Бързо се разкарвай от училище и си намирай работа, че тоя пети клас ще те погуби.
    Saatana! Vittu! Perkele!

  9. #9
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Мале,ти се притесняваш за пети клас,ами в 7 клас и нагоре какво ще правиш ? Въобще не те виждам..
    Най-важното е да схванеш смисъла на дадената тема по история,география и т.н.. и да схванеш математиката..Няма нищо трудно..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  10. #10
    Супер фен Аватара на Djuff
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 048
    Глей да не изтървеш математиката .

  11. #11
    Хах като казахте 5ти клас Там беше мн яко. Даскалката по математика ми написа двойка за 13 пъти без домашно... ПОРЕДНИ

    П.П.: Виж, че се сетих да пусна послепис и да уточня, че е било толкова трудно, че си имах 11 шестички в запас И не си спомням да съм отварял учебник по математика...

  12. #12
    Фен Аватара на bobioooo
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    sofiA
    Мнения
    195
    Що пешеш тъпи теми! Ще видиш кво е! Ски завършим 5 клас ще тикаже, че е лесно, но ще ти се стори трудно и то много!
    1-Матеряла е много по-различен от този от предишните години!
    2-Влезаш в пубертета и ще се правиш на мъж, а ваште ще те карат да учиш!

  13. #13
    само едно ще ти кажа и това ще ти отговори на въпроса - най-трудните класове общо са 5-ти 7-ми 8-ми и 12-ти при мен пети клас мина ужасно ама наистина ужасноооо направо си умрях
    ;]] ;]] ;]] ;]] ;]] ;]]

  14. #14
    5 клас на мен ми беше лесно само не бях свикнала с толкова много учители :Д ама после 6 и 7 са ужасниии :Д аз сега ще съм 7-ми и не ми се мисли :Х а скоро почва училището .... Х.х . Късмет с 5-ти клас !

  15. #15
    Не е толкова трудно ама все пак в началото все още не знаех къде се намирам...а сега в 6ти как ли ще е ужас не искам да идва 15.09. !!!

  16. #16
    Супер фен Аватара на awesomesheepy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    2 020
    Стига се тревожи..няма нещо толкова сложно..5 клас си е лесно.Стига да учиш,естествено.Математика та е зле.Разказвателните са пълни глупости..особено география..а историята-има гадни дати,царе,войни и бла..Английския не е труден. Литературата е хубава.Има даже специален дял за празниците,смятам че не е изобщо сложно там.Българския е лесен..суров материал и толкоз.Абе ще се справиш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си