.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415

    взех си изпита! :))))))

    да ви се похваля, че днес си взех шофьорския изпит /за първи път се явявам/. знам, че темата на дали ви интересува, но просто искам да споделя радостта от постигнато )))
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  2. #2
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    браво!
    то густо, то пусто

  3. #3
    Повече от фен Аватара на SemperArdens
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    472
    =D>

    И аз си го взех от първия път преди време, welcome to the club

  4. #4
    Повече от фен Аватара на JohnnyQuid
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    САМОКОЗ
    Мнения
    363
    при мен беше от втория опит

    безаварийно!
    I ain't afraid to die.
    I ain't no fortunate one
    But I'm proud of what I've done.
    Hardships, I've seen some
    I ain't a coward I don't turn and run
    I don't turn and run!!!

  5. #5
    Чудно ми е кво щеше да стане ако някой НЕмодератор беше пуснал темата...

  6. #6
    Хм... а "тук не е кофата" няма ли да има?
    Или тва се прилага само върху простолюдието

  7. #7
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Честито
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  8. #8
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    браво, я раздуй малко.. нещо интересно не стана ли 0 грешки?

  9. #9
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Whoopdedoo, защо така веднага с лошо? Толкова ли е трудно като не можете да споделите чуждото щастие и по-скоро да го разбере, просто да си държите устите затворени? Останала съм с добро впечатление от теб и ми става някак тъпо като видя, че някой се заяжда просто щото е станал със задните си части на горе сутринта.

    EarthShaker- е как без грешки :Р на един светофар с ляв завой тъкмо като минавах ми светна червено и останах по средата на кръстовището за няколко секунди /в които при други обстоятелства могат доста успешно да ме отнесат/, но се опомних и си завих. И бавно съм била карала.Аз и бързо мога, но не това е идеята на изпита, защото убедена съм, че можеше и за това да направи пр., ако не му се понрави скоростта.Нооо беше пич и съм мн.доволна.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  10. #10
    Супер фен Аватара на Sasha2k8
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    San Benedetto del Tronto, Italy / Sofia, Bulgaria
    Мнения
    1 388
    Честито колежке
    Voglio passare il resto della mia vita con te...




  11. #11
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Честито, адашке =D> !!!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Seducti0n
    Whoopdedoo, защо така веднага с лошо? Толкова ли е трудно като не можете да споделите чуждото щастие и по-скоро да го разбере, просто да си държите устите затворени? Останала съм с добро впечатление от теб и ми става някак тъпо като видя, че някой се заяжда просто щото е станал със задните си части на горе сутринта.
    Така е, като се замисля... не ме интересува много много дали я пускаш ти или някой, който не е модератор, просто е тъпо как никой не ти казва нищо на теб, а иначе се правят на много възмутени от тъпите теми, които се пускат в последно време от хората, които нямат звездички под ника.
    И ти споделям щастието, спокойно... браво за изпита и се радвам за теб, не ме разбирай погрешно като не съм ти казал "честито/браво/йей, много се радвам/супЯр си" и производни.

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    3 511
    И после кажете, че жените не сте с предимство..за оставане в светофар се къса моментално.Имам 1 приятел, който така останал в светофара и то не по негова вина(колата преди него угаснала и той нямал как да я заобиколи) и веднага му казали да слезе..


    Иначе честито.

  14. #14
    Повече от фен Аватара на SemperArdens
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    472
    след като вече си навлязла се изнасяш както би си минала при зелено.
    тва не е нарушение.
    нарушение е ако навлезеш ДОКАТО свети червено/жълто.

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Честито

  16. #16
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Че то сега започва сериозната част -.-
    n00bs

  17. #17
    Fly like a butterfly, sting like a bee.
    Muhammad Ali

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Seducti0n
    Whoopdedoo, защо така веднага с лошо? Толкова ли е трудно като не можете да споделите чуждото щастие и по-скоро да го разбере, просто да си държите устите затворени? Останала съм с добро впечатление от теб и ми става някак тъпо като видя, че някой се заяжда просто щото е станал със задните си части на горе сутринта.

    EarthShaker- е как без грешки :Р на един светофар с ляв завой тъкмо като минавах ми светна червено и останах по средата на кръстовището за няколко секунди /в които при други обстоятелства могат доста успешно да ме отнесат/, но се опомних и си завих. И бавно съм била карала.Аз и бързо мога, но не това е идеята на изпита, защото убедена съм, че можеше и за това да направи пр., ако не му се понрави скоростта.Нооо беше пич и съм мн.доволна.
    Хаха. Те и нормалните потребители се чудят, абе що ми пишат ключ, тук не е кофата и никой не го интересува, да ти отворя бира ли, а не ме оставят да се порадвам. Ама сигурно това са малките +чета на екипа Все пак не е с основание твоето ядосвене към пича - прав е. Само щото си мод, ама тва не е малко нали Трай си са, за да може после да не си


    Иначе честито иии нищо лично, останал съм с впечатлението, че си готино и лъчезарно момиче и разбирам и темата и споделям и щастието ти


    Много говоря нали? Рядко, ама по много
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  19. #19
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Като видях заглавието и автора веднага се сетих за какво става дума. Честито! Лека и безаварийна!

  20. #20
    Повече от фен Аватара на strave
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Sofia
    Мнения
    390
    Честито.Успешно шофиране из софийските улици и безаварийно най-вече.Внимавай с черните джиБове,че са с предимство както може би си прочела от историята,която обиколи всички дебри на нета.

  21. #21
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Вече стана изтъркано да се говори за модераторски привилегии.Не съм направила нещо кой знае какво пускайки тази тема.Кеф ми е, взела съм си изпита, хваля се с това.Наистина не разбирам защо се заяждате и веднага почвате да се обеснявате как едва ли не нямате права в този форум и т.н, което въобще, ама въобще не е така.Толеранс се проявява, така че подобни женски мрънкотения и то от устите на момчета звучат нелепо и смешно.

    terrorclub- благодаря. и да, няма да отрека, че съм плашлива, защото наистина е така, но знам ли това може и да бъде плюс до някъде, когато е в умерени граници. Иначе примера, който ми даде с онова момиче- може би именно плашливост е липсвало на момчето, което е карало и, което оцеля впрочем. Понякога страхът е това, което ни запазва живи.

    strave, babity- благодаря
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Seducti0n
    Вече стана изтъркано да се говори за модераторски привилегии.Не съм направила нещо кой знае какво пускайки тази тема.Кеф ми е, взела съм си изпита, хваля се с това.Наистина не разбирам защо се заяждате и веднага почвате да се обеснявате как едва ли не нямате права в този форум и т.н, което въобще, ама въобще не е така.Толеранс се проявява, така че подобни женски мрънкотения и то от устите на момчета звучат нелепо и смешно.

    terrorclub- благодаря. и да, няма да отрека, че съм плашлива, защото наистина е така, но знам ли това може и да бъде плюс до някъде, когато е в умерени граници. Иначе примера, който ми даде с онова момиче- може би именно плашливост е липсвало на момчето, което е карало и, което оцеля впрочем. Понякога страхът е това, което ни запазва живи.

    strave, babity- благодаря
    Ок - усмиФка :P
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  23. #23
    Честито и аз вземам книжка на 16-сти само че М категория

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  24. #24
    Честито и аз вземам книжка на 16-сти само че М категория

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  25. #25
    Btw:Новите книжки са супер гадни ...

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си