.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: хммм ;?

  1. #1

    хммм ;?

    Здравейте!

    Не знам от къде да започна...тоест проблема е един..май...
    На 14 съм ... ммм нямам приятел... ;дд ... защото ОБИЧАМ едно момче...и отблъскам всички момчета,които ми предложат..за това лято съм отказала на 2-ма .. ОБИЧАМ въпросното момче от две години...,той нз..не сме се виждали година и половина..знам,че трябва да го забрава..,и че нищо няма да стане м/у нас...,но всяка вечер..,всеки час..,всяка сутрин мисля за него... ;[[ .. не съм от онези хлапачки,които ги сменят ейй...тъй ...Кажете как да спра да мисля за него...??? ;((...

  2. #2
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Точно това, че пишеш тук ме кара да мисля, че ти си една от тия хлапачки.
    Дори нямате визуален контакт. Просто му кажи. Като мълчиш какво ще направиш? Или ще каже "и аз съм така" или "ти си луда". И в 2-та случая поне ще ти е по-леко.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  3. #3
    hmmmm I az se 4udq kak mojeee da si trae6 xD Toi kak da razbere kato dori ne ste v kontakt ;X Redno e da mu kaje6 i ako ne stane zdrave da eee .. izqj edna kutiq s1s sladolet porevi si malko ... aaa Mom4etaa s lopata da gi rovi666 tolkova sa mnogo
    И сега тука кво да напи6а, ако напи6а 4е съм свястна няма да ми повярвате, ако напи6а 4е съм тъпа няма да ми пи6ете ... в дилема съъъм o.O

  4. #4
    Като за начало защо не пробваш да го намериш, да разменита скайп там или фейсбук? Да си початите, да видиш що за човек е сега. За година и половина може да си е боядисал косата зелена и да има татуировка на носа си Та мисълта ми е, може вече да не е онзи, в когото си се влюбила. Ако пък всичко потръгне добре, може пък да събереш смелост да му признаеш чувствата си. Успех във всеки случай

  5. #5
    Като за начало можеш да се опиташ да се свържеш с него, да се поопознаете и да му разкриеш чувствата си. Успех!

  6. #6
    .. това че не се виждате не е на добре.Затова или опитай да го намериш в интернет колкото да разбере за теб,или го зачеркни.Няма смисъл да си губиш времето в илюзии
    аз също си паднах по едно момче тая година и в началото ме беше срам да го потърся в интернет,но накрая се реших. Той дори прояви малко интерес мисля ;дд и постепенно от чатовете стигнахме до здр на живо!Първият път направо щях да припадна и като се сетя че ако не го бях потърсила в скайп,сега нямаше дори да ме знае .. ;хх затова опитай!

  7. #7
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Вие щом не сте се виждали от година и половина-2, то аз не знам, дали от това нещо може да се завърже някаква връзка. Според мен ти се надяваш напразно. Просто разбери, че няма шанс, но колкото и да ти е трудно...няма друг начин!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    396
    Заличи всичко свързано с него и всичко което те кара да се сещаш за него . Ако не се получи си намери друго момче ,за да забравиш въпрсното момче което не ти излиза от главата .

  9. #9
    Ножа, вените.
    Fullmetal Alchemist.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си