.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Как да направя мусколи...

    Здравеи те на 13 години сам скоро правя 14 висок сам 171 и теца 57 кила как да направя добри мусколи в домашни условия гърди бицепс корем трицепс гръб това е имам и лост вав кащти.
    nqmam

  2. #2
    малък си още (имам предвид за фитнес) иначе пробрай с упражнения в домашни условия
    Sometimes when you win you actually lose and when you lose you actually win..

  3. #3
    Супер фен Аватара на Di
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 689
    поработи над правописа,мускОлите после
    не се изказвай неподготвен,прасе

  4. #4
    пластелин.
    "I have seen the universe yawning, Where the black planets roll without aim - Where they roll in their horror unheeded, Without knowledge or luster or name."

  5. #5
    не пий химии...аз съм на 14,почнах да се упражнявам вкъщи на 11-лицеви опори,коремни преси,набирания...и сега изглеждам доста добре(и други хора са ми го казвали).Ако правиш по 50 или 100 на ден,може и да започнеш с по-малко,но не пропускай-трябва постоянство
    Усмихни се,живота е кофти

  6. #6
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Упражнения в домашни условие - засега ще е най-добре
    Има доста такива в интернет.. (:
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  7. #7
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    Малък си за фитнес и за какъвто и да било натрупващ-мускули спорт. Напиши в google "Упражнения за мускУли" и все нещо ще излезе.
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  8. #8
    абе на тая възраст ти стигат лицевите опори..може да ти се струва нереално,но ако си постоянен ще останеш учуден от резулатата
    Усмихни се,живота е кофти

  9. #9
    Може да започнеш да ходиш на фитнес. Не са голям проблем 15-20 лева за месец, нали? В домашни условия няма да постигнеш нищо, повярвай ми. Ходи на фитнес 5-6 пъти в седмицата. Има инструктори, на които да обясниш какво искаш и те ще те насочат


    TupacBg.Com -Най-големият Фен сайт на Тупак Шакур в България!

  10. #10
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Наистина си малък още.За какво са ти мускули на 13?Ако се опитваш чрез това да блеснеш пред момичетата-забрави.Едва ли ще ти вържат само защото си с мускули.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от sasha_90
    Наистина си малък още.За какво са ти мускули на 13?Ако се опитваш чрез това да блеснеш пред момичетата-забрави.Едва ли ще ти вържат само защото си с мускули.
    Малък е за момичета, това е ясно, но помисли-няма ли да е по-добре да спортува от малък?
    Със спорта ще си добие навици, ще изгради силен дух и силно тяло разбира се.


    TupacBg.Com -Най-големият Фен сайт на Тупак Шакур в България!

  12. #12
    Забелязвам че си висок за възраста си и е по-добре да започнеш ( волей или баскет ) аа за мускулатура прави коремни и лицеви и ще си доволен (повярвай ми ще се чувстваш много добре и в добра форма не знам по добре зарежи лоста )

  13. #13
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Мускули ще ми прави, пък правописа под всякаква критика Започни да спортуваш - за лятото плуването е супер, че и за след това. Ако ще ходиш на фитнес кажи да ти направят някоя по-лека програма. За в домашни условия - коремни, лицеви, гирички, ако имаш Навън - бягане, набиране..
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  14. #14
    Аватара на LuxurySk0B
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    705
    ЦЕНЗУРА!
    kalpazanka
    kogato re6a da bezdeistvam ni6to ne moje da me spre

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си