.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Голям проблем ..

    Изпих четири различни хапчета с бира, " кокстрал ", " нощ-па ", " валериан глог и мента " и " кукулин " ... Знам че съм тъпа знам, че не трябваше да го правя, но просто вече не издържам ........ Ще ми стане ли нещо сериозно или? .... Честно да ви кажа не се притеснявам въобще ......



    http://vbox7.com/play:d76d4a57 <-- *Новата песен на Baja* <3

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Slamdancer
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    315
    Нищо няма да ти стане от 1 път , но недей да правиш повече така.

  3. #3
    Ти какво искаш..?? |( Да се натровиш ли ;хх ужс...защо изобщо си смесила лекарства с алкохол...(ДОБРЕ,ЧЕ НЕ СИ ВЗЕЛА В ГОЛЕМИ КОЛИЧЕСТВА)ммм..предполага ,че нищо няма да ти стане ...,но до колкото разбрах " кокстралА " е доста силно лекарство.."нощ-па"..т`ва за болки от него нищо не може да ти стане...сега прочетох в интернет за "кокулин" ... та и кокулинът няма да ти давреди..май...ама друг път НЕДЕЙ!!!

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    396

    Re: Голям проблем ..

    Цитирай Първоначално написано от xrusinka
    Изпих четири различни хапчета с бира, " кокстрал ", " нощ-па ", " валериан глог и мента " и " кукулин " ... Знам че съм тъпа знам, че не трябваше да го правя, но просто вече не издържам ........ Ще ми стане ли нещо сериозно или? .... Честно да ви кажа не се притеснявам въобще ......

    Не се притеснявала въобще . Ако беше така нямаше да си играеш да пишеш и да ни отнемаш времето

  5. #5
    Аз го написах веднага щом ги изпих, нищо не ми стана само се напих с тъпата бира и ми беше ужасно, все пак благодаря, не съм искала да се натровя беше ми адски смотано и гадно ..... Все пак отмина



    http://vbox7.com/play:d76d4a57 <-- *Новата песен на Baja* <3

  6. #6
    Повече от фен Аватара на amnessia
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    България
    Мнения
    442
    Ха Недей го прави повече! Луда си аз ако изпия толкова хапчета с алкохол ше умра веднага... изключително слаба имунна система (от много употреба на антибиотици) .
    БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

  7. #7
    Да бе, ти хубаво не си искала, ама то веднъж ще ти се получи. Айде мисли малко.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от amnessia
    Ха Недей го прави повече! Луда си аз ако изпия толкова хапчета с алкохол ше умра веднага... изключително слаба имунна система (от много употреба на антибиотици) .
    Ми и при мен е така тази година съм изпила 6 различни вида антибиотици, но слава на богу нищо не ми стана хапчетата са много слаби ... Един път ще ми се случи да, но втори няма да има ! Алкохол повече няма да близна освен ако не е на празник и тогава ще е само по една глъдка!



    http://vbox7.com/play:d76d4a57 <-- *Новата песен на Baja* <3

  9. #9
    Мега фен Аватара на December
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 413
    Оххх тва болките когато си в цикъл са бахти чудото,ужасс!Понякога толкова те боли и е толкова гадно,че губиш представа кво си взел,що си зел,колко си зел.
    Веднъж изпих полувин кутийка със но шпа ли как се казва там.
    Ужас,ужас,а как ще раждаме не ми се мисли

    А от витамин це пак нищо не става нали Като бях 6 клас исках да изпия много хапчета като по филмите Тъпа ра'ота знам,ама на 12 кво искаш.
    И изпих около 20 хапчета Ама нищо не ми стана,все пак витамин це.Май че само имах разтройство или нещо от тоя род.Не помня точно
    ...We stopped checking for monsters under our bed, because we realized they were inside us...

  10. #10
    Повече от фен Аватара на amnessia
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    България
    Мнения
    442
    Цитирай Първоначално написано от xrusinka
    Цитирай Първоначално написано от amnessia
    Ха Недей го прави повече! Луда си аз ако изпия толкова хапчета с алкохол ше умра веднага... изключително слаба имунна система (от много употреба на антибиотици) .
    Ми и при мен е така тази година съм изпила 6 различни вида антибиотици, но слава на богу нищо не ми стана хапчетата са много слаби ... Един път ще ми се случи да, но втори няма да има ! Алкохол повече няма да близна освен ако не е на празник и тогава ще е само по една глъдка!
    Аз в годината около 6 пъти боледувам..много е гадно и се се тъп4а с антибиотици така и постепенно отслабвам
    БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си