.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Стеснителност...

    Здравейте
    Имам един проблем с едно момче, което наистина харесвам, но ме е срам да говоря с него, даже ме е срам да му пиша в скайп! Не знам какво мисли за мен и може би това е проблема, но просто не знам какво да правя... Пробвала съм да говоря с него, но никога не съм успявала да се отпусна и да завържа един обикновен разговор. Или почвам да бръщолевя, или пък отговарям с "аха", "да" и "не". Приятелките ми не знаят, че го харесвам, но не мисля, че трябва да им казвам... Просто ме е страх!
    А и има едно момче, което постоянно се навърта около мен и не прави особено добро впечатление, след като той е, как да се изразя, "женкар"... Може би момчето което харесвам ще ме помисли за к*рва... или вече ме мисли за такава, а аз все още съм девствена!
    На 16 съм, скоро ще правя 17, той е на 18... Движим се в различни "компании" ако мога така да се изразя.
    Какво да правя?! Моля ви! Дайте ми съвет!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Ти смяташ, че щом някакъв льохман те харесва оня другия ще си помисли, че си курва ? Е утрепа ме с тая логика..
    От цялата работа не виждам от какво има да се страхуваш или срамуваш.

  3. #3
    Ми, "льохмана" му е приятел. Е, не чак приятел, но се занимават с едно и също - музика. И този льохман на няколко пъти ми е предлагал.. и аз упорито отказвам и го отбягвам, от което не съм получила позитивна реакция от него. Ако ме забележи по улицата и аз се правя на разсеяна веднага се почва "Ти защо еди-си-кво-си". Не знам какво говори зад гърба ми...

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    396
    Я се осъзнай бе ... момиче си . Стягаи се. Направи някой намеци... а пък ако не схване горкия , го хващаш за ръката и го водиш към някой храст за разяснение

  5. #5
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Абе на 16 си! Не е толкова трудно, апък и казваш, че скоро правиш 17... Има 12-годишни кифли, които от никого не се срамуват и интересуват, а правят това, което си искат. Чак пък и по скайп да те е срам да го заприказваш...малко смешно ми се струва! Събери смелост и си ТИ!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от mnogoznaikO
    Я се осъзнай бе ... момиче си . Стягаи се. Направи някой намеци... а пък ако не схване горкия , го хващаш за ръката и го водиш към някой храст за разяснение
    Съгласна съм Успех мила..
    ... And when I'm gone,
    just carry on don't mourn,
    Rejoice every time you hear the sound of my voice
    Just know that I'm lookin' down on you smiling
    And I didn't feel a thing so baby
    don't feel no pain, just smile back ...

  7. #7
    Щом си го харесала просто му го кажи. Срамежлива си и в очите няма да му го кажеш, ясно ми е, нали? Просто го напиши в скайпа и му го прати, пък каквото стане Няма да е болка за умиране ако те отхвърли :P


    TupacBg.Com -Най-големият Фен сайт на Тупак Шакур в България!

  8. #8
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    ^ Според мен да каже в скайп,че го харесва - е доста тъпа
    идея..А и тя вече не е на 12-13 години,за да прави признанията
    си по скайп..Поне според мен това е много тъпо...

    Иначе,съгласна съм с mnogoznaikO - направи му някакви
    намеци..Покажи му,че имаш някакви чувства към него..
    А пък ако той не отвръща със същото - продължавай смело
    напред..Живота продължава..
    Но или му покажи,че го харесваш,или му го кажи в очите..В никакъв
    случай по скайп или телефон.. (:
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  9. #9
    Фен Аватара на NeENormalen
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Някъде из страната ;]
    Мнения
    240
    Бе що не вземете да се напиете! Тогава няма срам-мрам... сопа и това е!

    В АЛКОХОЛА В ИСТИНАТА!
    vsichkii, osven men, sa tupii !

  10. #10
    Еее спокойно,все пак той се навърта около тебе не ти около него и да беше обратното кво толкова иначе бъди по-смела ,защото така нищо няма да стане пиши му в скайпа и го заговаряй и така .Късмет!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си