.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    481

    Колко излиза газта от Варна до Сл. бряг ?

    Колко би ми излязло с кола газта от Варна до Слънчев бряг ?

  2. #2
    колко на 100 харчи колата ?

    колко е 1 литър газ ?

    бахти елементарно мислещия народ

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    481
    Не знам отговора на нито един от двата въпроса-затова питам. Не карам кола,нямам книжка и се интересувам. Капиш ?

  4. #4
    нема кой да ти отговори като не знаеш колко харчи и колко е газта,сещаш ли се


    газта мисля,че беше около 1.10-литъра,поне във Варна

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    481
    Колата е голф 2ка,ба ли го

  6. #6
    газта на лукойл е 1лев и 9стотинки, разбери колко харчи колата на сто км виж колко км са от Варна до Слънчев Бряг и сметай...

  7. #7
    Грубо 1 лев литъра на газта.
    Грубо 100 километра са от Варна до Сл.Бряг (120-130 км мисля беше)
    голф 2-ка да изгори да изгори 15 (преувеличавам малко)
    =12-15 лева, може би дори по - малко.

  8. #8
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    нема грубо...

    газта е точно 1,19 навсякъде

    за десетина кинта би трябвало да си ок (не знам колко ти харчи xD)

  9. #9
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    ^^

    а иначе пичът да сложи една лепенка SPARkO на шоф врата и ще му заредят за без пари

  10. #10
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    А колко ли би му излязло нещо до някъде.. ако тръгне да речем от някво място?


    горе долу само питам

  11. #11
    И ако колата няма винетка, сложи 10 лева и за това

  12. #12
    Ама това 13 лв. и в двете посоки или само в едната ?
    Obi4am momichetata poveche ot vsichko...

  13. #13
    Едната.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от mrysnika
    Ама това 13 лв. и в двете посоки или само в едната ?
    фейспалм,тука и Пената нема отговор

  15. #15
    Имам 14 литра газ в колата и се намирам в Шумен, до къде мога да отида и да се върна с тези 14 литра газ :shock: :shock: :shock:
    Може да съм селски бек с брада и мустак, ама си знам мястото, за разлика от тия дето летят на бабения си.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от tqnko
    Имам 14 литра газ в колата и се намирам в Шумен, до къде мога да отида и да се върна с тези 14 литра газ
    Ходи ли на автофеста в Търговище ?

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от make_you_mine
    Не знам отговора на нито един от двата въпроса-затова питам. Не карам кола,нямам книжка и се интересувам. Капиш ?
    Що се правиш на зор тъпа, директно ти го казвам?
    Че и нагла, капиш вика....

    Много правилно ти отговориха.
    Всяка кола гори различно.
    Дори два еднакви модела да са и двата ще горят различно - зависи как е настроена газовяата уредба.
    Зависи с колко км/ч се кара.
    Зависи дали има климатик или не.
    Зависи колко струва газта днес, утре или вдругиден.
    Зависи и от уменията на шофьора.
    Ха сега, капиш??

    Може да ти изгори 20 лв, може 10, може и 50.

    Средно да речем 10 да гори тоя голф x 1.20 лв газта да речем = 12 лв на 100 км.
    Разстоянието е 100 км.
    Тоест за двете посики ще изгори 24 лв.
    НО като включим и градско каране за ги закръглим на 30 лв.
    Това е само пример, всичко зависи от горните условия все пак.

    А можеше просто да попиташ Голфаджията...
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Serseri91
    Цитирай Първоначално написано от tqnko
    Имам 14 литра газ в колата и се намирам в Шумен, до къде мога да отида и да се върна с тези 14 литра газ :shock: :shock: :shock:
    Ходи ли на автофеста в Търговище ? :-o
    ГОЛЯМА СМРАД, ГОЛЯМ СЕКС. Днес тръгнахме няколко коли от Шумен към 12:50. Няколко часа съм се мотал, аз, приятелката ми и един мой приятел в това тъпо Търговище! Никакви зелени стрелки, никаква информация НИЩО. Питах много хора за тоя прословут "цигански завой" и всеки ми казва, че за първи път чува за това нещо. Не знам кой си го е измислил ама много анти-хоманно постъпихте с нас ! В тоя пек да обикалям някакви п**ки-майни села дето си мисля, че тоя завой е в ТЪРГОВИЩЕ, а то се оказало НЯКАКВИ СЕЛЦА около ТЪРГОВИЩЕ, който така и не намерихме. Пълна мизерия, селска му работа. От скалата от -10 до 10 за организация ви давам -20! Единствено дето бих тоя път, да не говорим за кратерите които ми се явиха на пътя за някакви села. По-голяма простотия скоро не ми се беше случвала. Повече на ФЕСТ в ТЪРГОВИЩЕ, НЕ!!!
    :razz:
    Може да съм селски бек с брада и мустак, ама си знам мястото, за разлика от тия дето летят на бабения си.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от tqnko
    Цитирай Първоначално написано от Serseri91
    Цитирай Първоначално написано от tqnko
    Имам 14 литра газ в колата и се намирам в Шумен, до къде мога да отида и да се върна с тези 14 литра газ
    Ходи ли на автофеста в Търговище ?
    ГОЛЯМА СМРАД, ГОЛЯМ СЕКС. Днес тръгнахме няколко коли от Шумен към 12:50. Няколко часа съм се мотал, аз, приятелката ми и един мой приятел в това тъпо Търговище! Никакви зелени стрелки, никаква информация НИЩО. Питах много хора за тоя прословут "цигански завой" и всеки ми казва, че за първи път чува за това нещо. Не знам кой си го е измислил ама много анти-хоманно постъпихте с нас ! В тоя пек да обикалям някакви п**ки-майни села дето си мисля, че тоя завой е в ТЪРГОВИЩЕ, а то се оказало НЯКАКВИ СЕЛЦА около ТЪРГОВИЩЕ, който така и не намерихме. Пълна мизерия, селска му работа. От скалата от -10 до 10 за организация ви давам -20! Единствено дето бих тоя път, да не говорим за кратерите които ми се явиха на пътя за някакви села. По-голяма простотия скоро не ми се беше случвала. Повече на ФЕСТ в ТЪРГОВИЩЕ, НЕ!!!

    Очаквах да се получи нещо такова
    работата е там, че аз като гражданин на Търговище не знаех кой е този цигански завой

  20. #20
    Май само "организатора" го е знаел. И това е било семейна тайна. Какво да ти кажа... много се раздразних ама какво да правя... то ние бяхме минали от там ама кой да предположи, че е към хижата. Все пак ще ходят коли със спортно окачване, а те се заврели в някви пътища за лада нива :shock:
    Може да съм селски бек с брада и мустак, ама си знам мястото, за разлика от тия дето летят на бабения си.

  21. #21
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    Цитирай Първоначално написано от HarleyFlanagan
    Цитирай Първоначално написано от EarthShaker
    А колко ли би му излязло нещо до някъде.. ако тръгне да речем от някво място?


    горе долу само питам
    Ми едва няколко...
    мислех, че ще са малко повече.. пф. никъде няма да ходя явно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си