Здрати
Относно The Center - правилно си се ориентирала . Обясни на ваще , че освен , че е нещо различно от висенето пред компютъра , е и вид движение , което със сигурност е много по-полезно от липсата на каквато и да било занимавка . Освен това се срещаш с хора , които , между другото , са адски свестни . Както казва нашия хореограф - "Нали идваме тук , за да ставаме по-добри хора ."
А за да им покажеш , че наистина е така , намери някои клипчета на The Center , от състезания , спектакли и т.н. , и им ги покажи . Ако не стане , помоли ваще да отидете и да погледате някоя тренировка . А още по-добре , заведи ги на спектакъла на The Center , който се организира всяка година .
Убедена съм , че няма как да не си променят решението . Просто The Center е такава емоция , толкова любов и такава веселба , че не е възможно да не удобрят