.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Нормално ли е толкова често..

    Ходя на тоалетна по голяма нужда през един ден

    Имал съм случаи, в които не съм ходил през 2-3

    Как да си "оправя" храносмилането, за да си ходя нормално всеки ден

  2. #2
    Мега фен Аватара на darkPaladin
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    планета на маймуните
    Мнения
    3 095
    има една билка ''хуск'' иди в аптеката и си я купи

    увеличава перисталтиката на червата

    или някакъв чай например жълт калтарион
    ОДИН!!!

  3. #3
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от darkPaladin
    или някакъв чай например жълт калтарион
    Абе ей, паладине, с какъв акъл препоръчваш жълт кантарион по това време на годината? Ако авторът те послуша и започне да я пие, а реши да отиде на море, знаеш ли коя ще е следващата му тема?! Ето тази "Имам дерматит".

    Авторе, приемай храни, богати на целулоза. На гладно можеш да ядеш печени чушки или сладко от рози. Избягвай разните сухари/бейк ролс/марети/солети и т. н.
    Ако си решил да си правиш чайове с разхлабващ ефект, можеш да си вземеш майчин лист или чай Сание.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  4. #4
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    kalpazanka ако приемам храни богати на целуоза и от тях ми се гади кво да правя?
    В смисъл, че аз ям солети, бейк ролси и такива неща, а изям ли една царевица и сякаш всичко ми се качва в гърлото. Повдига ми се супер много... И общо взета и аз съм така, през ден-два.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Claymore
    kalpazanka ако приемам храни богати на целуоза и от тях ми се гади кво да правя?
    В смисъл, че аз ям солети, бейк ролси и такива неща, а изям ли една царевица и сякаш всичко ми се качва в гърлото. Повдига ми се супер много... И общо взета и аз съм така, през ден-два.
    той е момче .. не вярвам да се храни със солети и бейк ролс (въпреки че и аз ги обичам - но когато гледам филм )

    разликата ->

    ти си момиче

    аз съм момче :P и ако не отида сутринта към 7:30 на WC по голяма, целия ден ми тръгва с краката на долу

    Найш кво ? Всичко е до това как ще настроиш организма си ! Имало е периоди в които съм се настройвал така че в 12 полунощ да ми се ходи по голяма ! Или пък сутринта и после вечерта към 12 пак !

    Мойту мнение е - яж много ! Яж супи ! Яж сирене ! Яж повече мазнотийки ! В салатка добавяй маслo (исках да кажа ОЛИО ) или зехтин ! Аз като ям филийки и такива глупости (КОИТО ИЗОБЩО не ме засищат и после се налага да ям отново ) 2-3 дни съм запечен ! И е ужасно мАмка му ! Напъваш се, то те боли .. напъваш се след малко кръв (това го казах на шега разбира се).

    Та .. може и до организма да ти е .. може да не си добре със стомаха.. черва ала бала :/ .. не е хубаво така ... освен ако.. ядеш по 2 пъти на ден .. нормално е ! ( и то по малко ) !

    Чудно ми е до сега дали си ходил по голяма редовно ? И изведнъж е започнал този дискомофрт?

    причините може да са хиляди.. но ако продължава.. може да е временно..

    Всичко ще покаже времето и ако не те е срам да споделяш тук с нас.. сподели след 1 седмица примерно дали е отминало и това е

  6. #6
    и при мен състоянието е същото ,даже и по зле 1 път на седмица/ зависи .. от както се помня даже съм така
    всеки ден стомаха ми е подут и ми е адски дискомфортно ,, дадоха ми хапчета специално заради това - сичко си бе добре ,но след като ги свърших - пак същата песен .. възможно ли е да е заради това , че имам паднало черво ? наскоро ми го откриха и се страхувам адски много . .


    съжалявам за спама ,, но мисля че не си струва да правя нова тема като тук имат същия проблем като моя : )
    Научих, че за секунда можеш да
    извършиш нещо, за което ще те боли цял живот.
    Научих, че зрелостта много повече зависи
    от това какъв опит си придобил и какво си научил от него
    и много по - малко от това колко рожденни дни си празнувал.

  7. #7
    tamarichka, проблема ти ми изглежда доста сериозен.. Аз съм имал и такива случаи да ходя веднъж в седмицата, ама това ми се е случвало 1-2 пъти най-много, слава богу. От както си се помня ходя поне през ден

    Напоследък промених малко храненето си и има ефект. Пия зелен чай, ама не ми помага особено
    Ще пробвам някои билки, мерси!

  8. #8
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от Iceshark
    той е момче .. не вярвам да се храни със солети и бейк ролс (въпреки че и аз ги обичам - но когато гледам филм )
    Никъде не съм казала, че се храни само с това. Казах, да ги избягва по възможност, дори да ги спре изобщо, ако щеш. Нека посяга по-често към ябълки, да си прави салата от зеле+моркови или краставици и вместо оцет, да слага прясно изцеден лимонов сок, нека набива салата от марули и все в същия дух.

    Claymore, как си набавяш витамини, като ти се повдига от баластни вещества?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  9. #9
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Claymore, как си набавяш витамини, като ти се повдига от баластни вещества?
    Да ти кажа...хич не приемам витамини. Сутрин не закусвам, за обяд нещо като сандвич, а вечер някои полуфабрикат. Не ям плодове, освен ако комшията при баба не ме почерпи някое грозде. А салата...почти всяка вечер хапвам 4-5 хапки [краставици и домати] ... и общо взето това е менюто ми за делниците, понякога дори пропускам хранения, но се случва доста рядко.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Цитирай Първоначално написано от Iceshark
    той е момче .. не вярвам да се храни със солети и бейк ролс (въпреки че и аз ги обичам - но когато гледам филм )
    Никъде не съм казала, че се храни само с това. Казах, да ги избягва по възможност, дори да ги спре изобщо, ако щеш. Нека посяга по-често към ябълки, да си прави салата от зеле+моркови или краставици и вместо оцет, да слага прясно изцеден лимонов сок, нека набива салата от марули и все в същия дух.

    Claymore, как си набавяш витамини, като ти се повдига от баластни вещества?
    Да особено оцет ! Запича адски много ! Един приятел така се запече че му се наложи да ходи до болница, а дори пиеше оцет ! :X ..

    Хм не съм казал че само това трябва да яде или нещо такова.. говорех за claymore :] за теб не съм казал нищичко

  11. #11
    пии много вода и не яж кисело

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си