.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Какво мислите за този лаптоп

    ASUS K50IJ-SX263L


    В понеделник възнaмерявам да си го купя . Какво мислите ще тръгват ли игри като PRO EVOLUTION SOCCER 2010 ? И NBA 2010K

    Ще го ползвам за : Филми , музика , игри и чат

  2. #2
    Добре ми се струва лаптопчето, като за игрите предполагам ще вървят, ама няма да са много красиви... Като гледам видео картата е с 64MB собствена видео памет!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Добре ми се струва лаптопчето, като за игрите предполагам ще вървят, ама няма да са много красиви... Като гледам видео картата е с 64MB собствена видео памет!
    Доом , взимам точно този по причината че ще го взимам от VIVACOM , ще си подновявам договора , та реших и да се възползвам . До колкото гледах този е най добър . Другите са c по стари процесори . Какво имаш предид с \" много красиви \" ?

  4. #4
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    Цитирай Първоначално написано от transformable
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Добре ми се струва лаптопчето, като за игрите предполагам ще вървят, ама няма да са много красиви... Като гледам видео картата е с 64MB собствена видео памет!
    Доом , взимам точно този по причината че ще го взимам от VIVACOM , ще си подновявам договора , та реших и да се възползвам . До колкото гледах този е най добър . Другите са c по стари процесори . Какво имаш предид с \" много красиви \" ?
    Може би има предвид че графиката няма да е перфектна
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  5. #5
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    Видеокарта 64MB? Не знаех, че още се произвеждат такива

    пп: Забрави за новите игри!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Jus7DreamBoy
    Цитирай Първоначално написано от transformable
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Добре ми се струва лаптопчето, като за игрите предполагам ще вървят, ама няма да са много красиви... Като гледам видео картата е с 64MB собствена видео памет!
    Доом , взимам точно този по причината че ще го взимам от VIVACOM , ще си подновявам договора , та реших и да се възползвам . До колкото гледах този е най добър . Другите са c по стари процесори . Какво имаш предид с \" много красиви \" ?
    Може би има предвид че графиката няма да е перфектна
    Не ми трябва перфектната графика . Важно е да не забива / лагва

  7. #7

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 392
    Тая видео карта може да и се share-ва до 1700+ MB (колко е там стандарта не ми се смята), не че има особено голям смисъл да се share-ва толкова

    btw и аз искам да си взема нещо от тия промоции ама изчаквам още ... може да пуснат някой лаптопче 12" трябва ми за работа на мен

  9. #9
    Благодаря на всички. Взех лаптопа, знаете ли колко трябва да го зареждам ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си