zdraveite! znam 4e foruma e pulen sus takiva temi i sigurno sum pro4ela pove4eto ot tqh, oba4e 2 dena me e nalegnala ujasna paranoq i molq nqkoi da mi pomogne... zna4i predi 3 dni go pravihme s priqtelq mi oba4e nqmahme prezervativ i Toi svur6i otvun. Mnogo hora mi kazaha 4e nqma nikfa opasnost da e stanala belqta oba4e az vse pak mn se pritesnih i na 48 4as pih eskapelle. Ta vaprosa mi e vazmo6no li e da e stanala belqta dori i sled priema na hap4eto?

здравейте! знам че форума е пълен със такива теми и сигурно съм прочела повечето от тях, обаче 2 дена ме е налегнала ужасна параноя и моля някой да ми помогне... значи преди 3 дни го правихме с приятеля ми обаче нямахме презерватив и Той свърши отвън. Много хора ми казаха че няма никфа опасност да е станала белята обаче аз все пак мн се притесних и на 48 час пих ескапелле. Та въпроса ми е възмошно ли е да е станала белята дори и след приема на хапчето?

Кирилицата е задължителна!
Ако имаш затруднения, ползвай това- http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
kalpazanka