.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1

    Мноо искам да се науча да карам скейт ама наще..

    Хипер мноо искам да се науча дори сам си събрала мъни ама наще са ужасни не ми дават !! а аз съм мноо мноо запалена и имам голямо желаниее имате ли некфи идейки да ги убедя

  2. #2
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    какво значи 'не ми дават'...
    тва че на тях дадено нещо не им харесва,не означава,че трябва да се съобразяваш с интересите им?

  3. #3
    Ми дори преди малко ПАК говорих с майка ми обаче тя е твардо решена че нямя да ми позволи защото според нея е много опасно и дори каза че би ми позволила всичо др. но не и това ! а тя не разбира че колкото повече ми забранява толкова повече го искам

  4. #4
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    яко е да си скейтър,но за да задобрееш трябват много,ама много тренировки.При скейтърите е характерно,че получават често контузии.Затова,ако го искаш ей така да го пробваш се откажи.

  5. #5
    Каква проста шунда, лееелее
    Ни моа просту...
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeLaugh
    Каква проста шунда, лееелее
    мЪдиратур си все пак...

  7. #7
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    Цитирай Първоначално написано от terrorclub
    Цитирай Първоначално написано от guinessgirl
    какво значи 'не ми дават'...
    тва че на тях дадено нещо не им харесва,не означава,че трябва да се съобразяваш с интересите им?
    според мен докато я издържат и живее у тях,трябва да се съобразява...
    еми да,общо взето е така,но нейните/негови хобита не ги засягат персонално,така че какъв е проблема

  8. #8
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    То може да си кара, но все пак тези спестени пари предполагам, че са техните пари, така че и според мен трябва да се съобразява.

  9. #9
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    и все пак не мисля,че някой има право да ти забранява да правиш това,което те влече и да бъдеш такъв къвто искаш

    някак тъпо е,смисъл всеки човек има различни интереси и мечти и никой не може да ти диктува какво да правиш,само защото него не го кефят твоите виждания

  10. #10
    Супер фен Аватара на Di
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 689
    как да ти кажем,аман
    карай тайно като не ти дават
    не се изказвай неподготвен,прасе

  11. #11
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    те хубаво я издържат,обаче тва е нейния живот. родителите и са тръгнали по пътя,който са си избрали,сега е неин ред.
    просто тряя да знаеш кой си и да си изградиш некъв характер преди да си навършил пълнолетие,щото след това си мисля,че е тегаво. а като те спират тва нема как да стане

    пък и скейт културата.. кво толкова лошо има...

  12. #12
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    е тя че може- може,ама тва я влече,що пък да не кара дъска


  13. #13
    Не я влече, пълна лигла.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  14. #14
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Цитирай Първоначално написано от guinessgirl
    що пък да не кара дъска
    И тук идва тънкият момент, в който не става въпрос за дъската.
    Ако е за една дъска, едва ли няма да са навити. Ако свързват дъската с коза... прииимерно... ахахах, разбира се, няма да й позволят. Кой би?
    Аз се водя дете с много мили родители и имам доста голяма свобода, но дори и моите мили родители не са очаровани, като примерно споделя, че днешния ден съм се напушила. Никои родители няма да са.
    Хубаво е на детето да се даде свобода, но не свободия. Давай всички да откриваме себе си, да се друсаме по цял ден, защото това ни помага да се преоткрием, и всичко да е свинщината, братле.
    сега някой сигурно ще отбележи колко некомпетентна съм, колко свещена е дъската, и как нищо не разбирам, и че не става въпрос за това, аз просто се отклоних леко, но все пак имам връзка с темата, ахах, но реално днешният велик скейт е главно с това свързан
    Аз съм на мнение, че при положение, че живее с майка си и баща си, и че те я издържат, т.е. зависима е от тях, трябва да си трае повече.
    Не казвам, че трябва да се оставя да й контролират целия живот, но за някои неща просто трябва да си трае.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от jghgh
    Не я влече, пълна лигла.
    Рече и отсече.

  16. #16
    az sa6to sam momi4e i karam skate...parvona4alno maika mi be6e mnogo protiv no pogovorih s neq kato i kazah 4e sega mi e vremeto da karam a ne kato stana na 40 ...principno maika mi e super stroga ....edinstvenoto ne6to koeto sa protiv roditelite e tva 4e ot skate-a mn se pada i ima dosta kontuzii e sega protiv sa i birata cigarite i trevata koito varvqt se nego .... sega sam s gipsiran krak (blagdarenie na skate-a) i maika mi ne mi zabrani da karam smis sega ne karam 6tot ne moga ama kato mi svalqt gipsa pak 6te si karam
    P.S. trqbva da spe4eli6 doverieto na va6ite...obedi gi da te pusnat da kara6 karai si ama ne s bira v raka i cigara v usta! kogato te vidqt 4e mogat da ti imat doverie dori i da s4upi6 ne6to kato men pak 6te te puskat da kara6 a ako ti zabranqt prosto gi poslu6ai ne se karai s tqh zaradi tva 4e iska6 da kara6 skate

  17. #17
    Аватара на spexx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Lyon
    Мнения
    422
    туй пък не го разбирам .. отиваш при ваште и ги питаш мамо тате може ли да карам скеит ? не може ли просто да си караш без да ги питаш ? се едно да ги питаш дали може да слушаш музика.. ако е нещо което силно те влече ко те ебе ? ако ти кажат НЕ ? ко ще праим? просто го прави...
    “You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy.”

  18. #18
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Мда, въпреки че авторката не е дала достатъчно информация относно съображенията на родителите й да не й дават да кара, аз също съм на тяхна страна.Но едновременно с това не съм привърженик на забраните без аргументация.Най-лесно е като попиташ да ти се отговори лаконично.Разговорът обаче подкрепен с ясни доводи е съвсем друго нещо и може би тук им е грешката на техните. И това с разговорите и прочие си е общовалидно във всички ситуации, жалко че често пъти родителите или нямат време да говорят с децата си или пък бъркат изцяло в подхода си към тях.

    Към авторката- вместо да се инатиш, подтикни вашите към открит разговор и им покажи, че искаш да знаеш защо аджеба не ти позволяват.

    А иначе, да окей това е нейния живот и тя има правото да харесва различни неща, но това, че нещо ти харесва и искаш да го правиш не значи, че е най-доброто за теб.Утре недай боже, ако паднеш и се потрошиш, кой ще се грижи за теб.С какви очи, ще поискаш помощ от родителите си, ако счупиш някой крайник и не можеш да се вдигнеш сама от леглото.Именно те ще са тези, които ще бъдат до теб и е нормално да бъде така, но защо трябва да се стига до това положение.

    И колкото и ограничено да прозвучи- ми не скейта не е за момичета, според мен.Помисли над това, че поне в някои отношения си има изцяло мъжки и изцяло женски занимания.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  19. #19
    скейта е за всички няма значение пола!!!

  20. #20
    Аватара на DarkKisss
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    На стадиона за бягане.
    Мнения
    2 281
    Кво ти пука?
    Нали имаш пари, купувай го, крий го в мазето и карай тайно.
    Running is my drug and I am overdosed ..

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Аз искам ролери. Нях...
    Колко струват едни не лоши,ама не и готини (фиешън)
    ?
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  22. #22
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    според мен пък е харесала некой нарко...скейтър и иска да му направи впечетление...

    ЕМ АЙМ РАЙТ?!
    ХЕЛ ЙЕА

  23. #23
    Аватара на DarkKisss
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    На стадиона за бягане.
    Мнения
    2 281
    Running is my drug and I am overdosed ..

  24. #24
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    Цитирай Първоначално написано от Seducti0n
    А иначе, да окей това е нейния живот и тя има правото да харесва различни неща, но това, че нещо ти харесва и искаш да го правиш не значи, че е най-доброто за теб.Утре недай боже, ако паднеш и се потрошиш, кой ще се грижи за теб.С какви очи, ще поискаш помощ от родителите си, ако счупиш някой крайник и не можеш да се вдигнеш сама от леглото.Именно те ще са тези, които ще бъдат до теб и е нормално да бъде така, но защо трябва да се стига до това положение.
    евала,нека нямаме никви амбиции,да не се занимаваме с нищо и дай направо да не излизаме от вкъщи от страх от евентуален провал.

    Цитирай Първоначално написано от Seducti0n
    И колкото и ограничено да прозвучи- ми не скейта не е за момичета, според мен.Помисли над това, че поне в някои отношения си има изцяло мъжки и изцяло женски занимания
    и тва наистина беше много тъпо. къде го пише тва? виждала ли си наистина добри скейтърки?

  25. #25
    СкейтАрството като цяло не е за нормални хора.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си