.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 54

Тема: Мечта

  1. #1

    Мечта

    От много, много малки с най-добрата ми приятелка мечтаем да станем известни. Донякъде наистина имаме данни, но късно се усетихме, че човек не трябва само да мечтае, но и да действа (повече)! И така започнахме да пишем песни и сценарии (наистина добри), но никога не сме искали да се прочуем в България, просто тук не е мястото в което един тийнейджър мечтае да се развива, или поне ние. Търсим всякакви начини това което сме направили да стигне до някой, който наистина може да ни помогне в осъществяването на мечтата ни. Едвали някой ще знае, но реших да попитам и тук!??
    Започнахме да качваме клипчета и в YouTube, засега има само представяне, но след 1-2 седмици ще излезне първият ни клип [ La La Land music video].
    Ако някой се заинтересова и иска да види профила ни да пише , защото се стараем възможно най-много хора да видят какво правим и надяваме се да го оценят, ако не може поне да дадете своите мнения и съвети!
    Мерси предварително!
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

  2. #2
    Като направите песента направете една тема в "Музика и ТВ" и сложете линка.Така хората тук ще го видят и коментират.Едно момче беше направило Бг версия на Alors on dance и беше доста сполучливо.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Ааа тая версията на Alors колко й се кефехме с фр-тата. С бф-то постоянно я пеехме. Особено частта с "Нещо стича се по мен, кой ме наплю?"

    По темата - ти сама го каза, с повече усилия всичко е възможно. Успех!
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  4. #4
    Идеята е добра, благодаря! Но имаме 1 проблемец, не можем да намерим, така да се каже, устройство (камера, фотоапарат...) с което да направим добър запис, понеже гласовете ни звучът много по-различно, когато се записваме. Опитвали сме с какво ли не и ако можеш да ни помогнеш и с това ще е върхът
    Мерси предварително!
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

  5. #5
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Всъщност сега и аз търся оборудване защото ще правим кавър на "О, колко си прост". По принцип ще се снимаме с камера или дигитален фотоапарат Samsung. А гласовете ще си ги запишем с микрофон, най-вероятно такъв за компютър, като ще използваме програми за регулиране на нещо си там...
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  6. #6
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    Преди имаше едно момиче - Esmee Danters ,нещо такова .. и не знам свои песни ли пускаше или чужди пееше ,но Justin Timberlake я намери ,направиха клип и така .. така ,че надеждата винаги умира последна .. успех
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  7. #7
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    Цитирай Първоначално написано от Claymore
    Всъщност сега и аз търся оборудване защото ще правим кавър на "О, колко си прост".
    това трябва да се чуе
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от teenems
    Преди имаше едно момиче - Esmee Danters ,нещо такова .. и не знам свои песни ли пускаше или чужди пееше ,но Justin Timberlake я намери ,направиха клип и така .. така ,че надеждата винаги умира последна .. успех
    Мерси за подкрепата все пак Е, ако това с Esmee Danters ни се случи ще бъде направо ЧУДО Нещо като Usher с Justin Bieber
    Само да си намерим техника и ще се пробваме веднага
    Благодаря ви на всички А добре де някой да даде предложение какво да ги правим тези сценарии, повялвайте наистина филмчетата са добри и продължаваме да пишем и още
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

  9. #9
    Аз бих чула песента и представянето, ако може да постнеш едно линкче, че ми стана доста интересно. Не знам някоя камера ли нещо подобно за записване .. Успехи дано си сбъднете мечтата



    http://vbox7.com/play:d76d4a57 <-- *Новата песен на Baja* <3

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от xrusinka
    Аз бих чула песента и представянето, ако може да постнеш едно линкче, че ми стана доста интересно. Не знам някоя камера ли нещо подобно за записване .. Успехи дано си сбъднете мечтата
    Мерси Много, да ще дам линкче, но да знаеш, че представянето е заснето от лаптоп и е качено направо от YouTube, за това не се чува много добре, ако нещо не разбираш, мисля, че мога да напиша целия текст тук
    А след 1-2 седмици ще качим La La Land [music video] : )

    http://www.youtube.com/watch?v=QUL7QQ6wa1Q
    Заповядайте! Ще се радвам, ако всеки който може остави и едно коментарче
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

  11. #11
    Направи си Блог за cценарии и You Tube за клиповете.
    Гледай много филми но не някой глупави комедии и т.н ами например изгледай повечето филми от IMDB топ 250 и по култовите други, които знаеш.Не казвам, че не трябва да гледаш и слаби филми.Все пак трябва да знаеш до къде не трябва да стигаш.
    Изтегли си някои готови сценарии от нета.
    Има и някои книги за усъвършенстване на писането ти.
    Научи много добре англииски.(разбрах че не искаш да се развиваш в БГ).
    Не се отказваи! След време може и да си член на Writers Guild of America.
    Ако имаш други въпроси питай.
    Успех ,both of you!
    Цитирай Първоначално написано от sa6opi4a
    Може ли по някакъв начин да подобря бузата на задника си,че си ебало..

  12. #12
    изгледах клипчето и не мисля, че с подобно видео можете да станете известни.. доста наивно е.. Иначе продължавайте кой знае може някой ден мечтата ви да се сбъдне..

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от anonimchetou
    изгледах клипчето и не мисля, че с подобно видео можете да станете известни.. доста наивно е.. Иначе продължавайте кой знае може някой ден мечтата ви да се сбъдне..
    Ам с това видео изобщо нямаме за цел това, все пак това е едно просто представяне!!!
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Frutex
    Направи си Блог за cценарии и You Tube за клиповете.
    Гледай много филми но не някой глупави комедии и т.н ами например изгледай повечето филми от IMDB топ 250 и по култовите други, които знаеш.Не казвам, че не трябва да гледаш и слаби филми.Все пак трябва да знаеш до къде не трябва да стигаш.
    Изтегли си някои готови сценарии от нета.
    Има и някои книги за усъвършенстване на писането ти.
    Научи много добре англииски.(разбрах че не искаш да се развиваш в БГ).
    Не се отказваи! След време може и да си член на Writers Guild of America.
    Ако имаш други въпроси питай.
    Успех ,both of you!
    Мерси за съветите. : )
    Имаме си YouTube вече и там започваме да действаме
    Сваляли сме и готови сценарии. Относно английския, да, това беше първото за което помислихме, учим го от 6 годишни , а сега започвам да уча и немски в гимназията (не че ще ми трябва, но с това ме приеха, хах)
    Ами да питам и теб, с каква техника е най-добре да се запишем, така че гласовете ни да звучат възможно най-близо до реалните ни?!?

    Благодарим ти много
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

  15. #15
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Леле това за техниката ще ми помогне и на мен много. Хах и аз ще уча немски. Иначе чувала съм, че и с програми можда се нормализира гласа.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  16. #16
    Ще се опитам да ви помогна колкото мога с това което знам за техниката от личен опит. Като цяло за да стане хубав записа трябва да няма излишни шумове не знам до колко е постижимо във вашият случай, но се старайте да записвате в максимално тиха среда (чувал съм за непрофесионални записи правени в гардероб голям уплътнен с одеала ) освен това ще ви трябва хубав микрофон. Забравете за това да записвате с фотоапарата или микрофона на компа на които само като издишаш се чува пръщене. Бих ви препоръчал щом толкова искате да станете известни заделете малко джобни и си купете някакъв що годе добър микрофон които да не изменя гласовете ви казвам що годе добър защото професионалните микрофони достигат цени с 4 цифри . След като запищете вокалите правите им обработката която искате и започвате снимането на клипа. Снимането снимате с каквото имате най-добре видео камера тъй като апарата е с много ниско качесто можете да си пуснете вокалите дори и от телефон да ги слушате и просто пеете звука които ще е на клипа няма абсолютно никакво значение. След като запишете и видеото сглобявате клипа като използвате предварително записаните вокали. Това е което знам дано съм бил полезен .

  17. #17
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    То повечето от това е ясно. А за тия "що-годе добри" микрофони колко пари се искат?
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  18. #18
    Според мен можете да сбъднете мечтата си просто трябва да я следвате!

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Claymore
    Леле това за техниката ще ми помогне и на мен много. Хах и аз ще уча немски. Иначе чувала съм, че и с програми можда се нормализира гласа.
    Тогава някой да я каже тази програма
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от baby7878
    Според мен можете да сбъднете мечтата си просто трябва да я следвате!
    Мерси за подкрепата
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

  21. #21
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Уау, и аз искам да ставам известна, ама ще си остана май само с искането Имам страшно желание да правя филми, демек да съм сценарист, имам идеи, ама кой ще ти иска 14-годишно хлапе зад кулисите И певица имам мерак да стана, а ако стана и актриса ще си умра от кеф След гимназията искам във НАТФИЗ, но майка ми няма да разреши. Тя е твърдо решена, че ще работя нещо доходно - адвокат, стюардеса - това е нейната мечта.. Ех, мечти, мечти.. Иначе успех, ако някой ви намери съм навита да ви стана и мениджър
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  22. #22
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    ameli влизам ти в положението. Майка ми беше навита за адвокат и аз също, после влязох в гимназия с оперативно счетоводство. Сега ще взема професия след гимназията и после ще работя някъде и ще уча в НАТФИЗ, ако има някаква задочна форма на обучение.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от ameli
    Уау, и аз искам да ставам известна, ама ще си остана май само с искането Имам страшно желание да правя филми, демек да съм сценарист, имам идеи, ама кой ще ти иска 14-годишно хлапе зад кулисите И певица имам мерак да стана, а ако стана и актриса ще си умра от кеф След гимназията искам във НАТФИЗ, но майка ми няма да разреши. Тя е твърдо решена, че ще работя нещо доходно - адвокат, стюардеса - това е нейната мечта.. Ех, мечти, мечти.. Иначе успех, ако някой ви намери съм навита да ви стана и мениджър
    Ей, недей да се отказваш де . Прави всичко възможно за да постигнеш мечтата си, ако наистина е толкова силна няма как да се откажеш така лесно. И щом имаш идей защо не ги напишеш? Ние с приятелката ми също имахме идей и ето, записваме ги постоянно,направихме си профил в YouTube и започваме да качваме клипчета, пишем песни, а сега искаме и да ги записваме, но в никакъв случай не се отказваме
    Ако ще се успокоиш аз също съм на 14 и между другото ще ми е интересно, ако си дадеш скайпа и кажеш идейте си, ако искаш естествено
    Поздрави!
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Claymore
    ameli влизам ти в положението. Майка ми беше навита за адвокат и аз също, после влязох в гимназия с оперативно счетоводство. Сега ще взема професия след гимназията и после ще работя някъде и ще уча в НАТФИЗ, ако има някаква задочна форма на обучение.
    Е, хора за това много се радвам, че майка ми не ми се бърка в нещата (не че съм и казала за тази си мечта ). Тази година кандидатствах, в началото на 7 клас бях навита да отида в така наречения в Пловдив "Иконома" и да уча счетоводство или банково дело. Но като се замислих нямаше смисъл да уча нещо 5 години, а да не искам да се занимавам с това, поне за сега. Защото, ако бях отишла там трябваше да работя нещо свързано с това след време. За това в желанията си написах преди Иконома Хуманитарната гимназия и ме приеха там с немски. Зарадвах се, защото сега ще науча още един език, а след това в университета ще уча за каквато си поискам, а майка ми твърдо беше с мен в товя решение!!
    Ох, аз и аз едни романи пиша само . Та мисълта ми беше, че според мен не трябва да слушате това какво искат родителите ви, ами ако вие не го искате?! Те никога не слушат желанията на нас, децата си, но после май май разбират грешките си!!

    Ух, това е от мен, че вече се умрих :P
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

  25. #25
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Гледай сега...родителите имат няколко предназначения...да ни гледат, да ги хранят, да ни финансират и да ни казват какво да правим. Докато не стана пълнолетна и не съм способна да взимам сама решения ще разчитам на нейните.
    Ще уча за счетоводител, после ще работя за да си плащам семестърите и в същото време това, което искам.
    И това е най-доброто, което мога да избера. Повярвайте ми...добре съм обмислила бъдещето си.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си