.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459

    Защо не влизам в раздела

    Понеже не съм привърженик на привикванията по управленията, учрежденията и висшестоящите на четири очи тук ще отговоря публично на запитването на HarleyFlanagan.


    Причината да не влизам в раздела е следната: Раздела закъсня. Няма достатъчно качествен материал, за да се изпълни замислената му фунцкия. Единствения начин е няколко човека да се съксват да пишат тук за пределено време, а за това просто не ми стигат нервите и времето.

    Явно форумното общество не е е дорасло за подобен раздел, но съм твърдо против политиката на контрол и бой с тоягата при всяко отклоняване от пътеката.
    Предпочитам lead by example, а не сам да му опуснеш края и после да строяваш всички дружно.
    Мерси.

    Все пак не се сещам за нито една държава където строгия контрол и спазване на правилата без възможност за критика към управляващите да е донесъл нещо добро и да е убедил хората да следват режима. Че убедени и фанатици е имало - имало е, но кои са били те? Каймака на нацията ли?
    Grumpy old madman

  2. #2
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Отказването ми се случи точно в един период, когато бях един месец във ваканция - тоест в България. Повечето време дори нямах достъп до нет тогава, нито съм имал време да чета и пиша във форума.
    И да признавам, че този раздел закъсня. Нищо против lead by example, но не и такъв Сизифов труд.


    А колкото до онези порочни практики - редно беше самите потребители с привилегии сами да се контролират. Затова и беше разрешено повече с мисълта, че са зрели и ще могат да се контролират.
    Аз признавам, че не успях да се контролирам добре.
    Виновен съм. обаче и модераторския екип не подходи правилни. Раздадоха се банове и се триеше масово. на мнение съм, че работата на един модератор е много повече да предупреждава открито и на ЛС определен потребител. Аз такива предупреждения не съм получавал, нито модератор е търсил диалог с мен. Сега и да търсят ми е все едно.
    Grumpy old madman

  3. #3
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    И ти си много прав. Виновни за положението на форума бяхме точно една групичка самозабравили се потребители, които си въведохме един вид форумен фашизъм. Които не е с нас беше порязван жестоко. В това число имаше и много грозни лични нападки, за които и аз имам доста вина, НО...

    Не е това начина да се налага ред. Един вид пак си остава същото, но привилегированите ще са по-други. С това не съм съгласен. Желанието ми е да се създаде форумна динамика, която да научи потребителите, как да реагират към провокатори и, обиди и тн.

    Просто не искам да се стигне до там, че интересни дискусии да се прекратяват заради неспазване на правилата. Доста интересни хора се изнесоха, понеже не им харесаха обидите, а други - понеже не можаха да свикнат, че спор може да се води и без лични обиди.

    Колкото до мен - от известно време се старая да не нападам личността, а за това, че ми е пускан гювеч - пускан ми е, но и съм рязан доста.

    Призовавам да не се бъркам развитието на темата със спам. А също така да не се залъгват хората, че дисциплината може да замени собствената преценка и мислене.
    Grumpy old madman

  4. #4
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Е тези неща и преди са говорени, но не се спазваха. и то след мнoгoкратни забележки пак се лееха обиди.
    Защо сега не се появяват такива теми?
    Grumpy old madman

  5. #5
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Филма със спазването на правилата и наказанията сме го гледали. Няколко пъти. С едни и същи действащи лица.
    Grumpy old madman

  6. #6
    първо nobody cares !
    второ тоя сайт е единствено и само машина за пари и шоу бизнес от които собствениците да извличат печалба , ако турнат още малко реклами и телевзиите ще им завидят.Копвам една името на статия от горе : Жените и хъркането Установено е, че привързаността към мъжете и хър .............
    що не си го начукате

  7. #7
    не е ли така г-н harley не коментирате главната тема , а заобикаляте и заплашвате
    mr. admin привилигирован
    о официално ли е не уведомяваите властите please.

  8. #8
    whatever затова има такова биологично разнообразие.Нека да има от всичко , дори от лошото.

    Келън Луц - отвратен от видеото с кученцата Келън Луц останал отвратен и вбесен от популярното видео...
    страхотно страхотно + един репресивен админ = fantastic

  9. #9
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Моля, да не се бърка администрирането/модерирането на ФОРУМА с администрирането/модерирането на САЙТА.
    Модераторите във форума не отговарят за статиите, писани в другата част на сайта.
    Ако имате забележки и коментари, най-долу има линк "Контакти", който горещо ви препоръчваме да използвате.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  10. #10
    демокрация ? не сериозно нямам смисъл да водим диалози
    bye
    П.С лично теб не съм обидил никога изкривеното ти инстируциалзирано съзнаение го възприе така , ти ме обиди лично за сметка на това(може би трябва да подам някакво оплакване до синдикатът на админите или нещо подобно , все пак тези сайтове се правят за потребители).

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си