.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    след инсталация на Windows 7...

    защо не мога да си сложа драйверите на PC-то, след като инсталирах Windows 7... м?

    ей тва излиза...
    http://prikachi.com/images/434/2453434K.png

  2. #2
    Драйверите, които се опитваш да инсталираш не са подходящи за дадената операционна система! Има разилка в драйверите, дали ще са за x86 (32-битова) или x64 (64-ри битова) ОС. Да знаеш, че ако се опитваш да инсталираш драйвери предназначени за Win XP, няма как да станат на 7-цата. Повечето драйвери писани за Vista успешно се инсталират и работят и на Windows 7.

  3. #3
    предложиха ми ТОВА

  4. #4
    така...значи инсталирах си драйвера и игричките ми тръгнаха сложих си им настройките, както преди на XP-то...обаче възникна друг проблем...на моменти ми се появява едно доста стабилно насичане


    защо така!? Щом на XP-то нямах никакъв яд и при седмицата не би трябвало да срещам пролем в това отношение!?

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 392
    в кои моменти ? и каква е конфигурацията на PC-то/лаптопа

  6. #6
    еми на ЦС-а примерно, при разделителна способност 1024... на 32bit ми насича на моменти...смятай...

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 392
    пак не си каза каква ти е кофигурацията ... правилния driver ли си сложил на видео картата ... най - добрия вариант е да си го смъкнеш от сайта на производителя ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си