вход с FB
.
Отговор в тема
Страница 196 от 196 ПървиПърви ... 96146186192193194195196
Резултати от 4 876 до 4 883 от общо 4883
    После осъзнаваш, че си си загубил времето. Както всички студенти.
    incutit cum capite leonis, alis avis, cauda pungentis flagri scorpionis.

Завинаги, животът е низ от грешни избори.
    Университетът е лесен достъп до начин на живот, който ни се струва приятен, лесен, вкаран в рамки и съграден върху здрава основа. И в тези изпарения на ума пълним вузовете, които лакомо поглъщат всичко и всеки.
    Но хубаво, лекари трябва да има, въпросът е, че животът изисква повече, отколкото ни се ще да дадем.

Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Ти си си магистър при завършването на основното медицинско образование. После специализираш обща медицина за опл, която май беше три години (?) не съм сигурна. Научи се да използваш интернет, дете.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Общо взето се подготви психически за едни десет години здраво учене и стрес, ще трябва вашите да те издържат, да нямаш истински социален живот, от който ще страда и личния ти, дефицит на време, сън и тн. Така че си помисли дали си готов най-продуктивните ти години да преминат по този начин, хах.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Още съм в тази фаза: А бе, мисля това да следвам... 5 минути по-късно: Искам да съм хеликоптер.. Майтапа на страна, наистина безкрайно много неща ми минават през главата, объркан съм... и не знам какво да правя. ;-;
    Последно редактирано от Sangyeon : Вчера на 17:17
    최고를 희망하되, 최악에도 대비하라.

Не отдавай огромно значение на това какво ще учиш, всичкото умуване е безплодно, ще избираш и след това ще изпитваш избора, добър или лош, винаги твърде краен.
    Опитай се да откриеш това, което ще те отделя от обикновеното на деня, нещото, което ще те уверява в безкрайното, колкото и болезнено и тъжно да ти се струва, защото крайните дела се вършат от безкрайни души, а когато стъпката ти се колебае между тези два свята, неминуемо ще залитнеш извън танца на живота.
    Целта не е да бъдеш лекар, журналист, историк, философ, но да бъдеш повече.

Макар, че прочетох едва десетина от коментарите ти, ме караш да се замислям.. доста.. Благодаря ти.
    최고를 희망하되, 최악에도 대비하라.

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си