.
Отговор в тема
Страница 11 от 195 ПървиПърви ... 7891011121314152161111 ... ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 4872
  1. #251
    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    Цитирай Първоначално написано от RiperRoo
    2ра година УНСС... повтарям. Кофти да ти се падне малката секира на предмет, който мразиш
    Александрова ли беше?
    Не, другата гад - Александров, поне сега ще избирам при кой да съм
    Will drift for food

  2. #252
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Той не е ли голямата?
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  3. #253
    Ммм не той е малката секира... не помня кой беше голямата. Историята е, че Александров е бил асистент на Голямата секира. Голямата секира сече бавно и плавно така, че имаш шанс да я избегнеш. Докато малката секира сече бързо и на често
    Will drift for food

  4. #254
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Какво учиш да знам дали ме грози и мен същото
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  5. #255
    Напр. Икономика и бизнес, той преподава Финанси.
    Will drift for food

  6. #256

    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    в Майнатаун, България (близката канавка)
    Мнения
    67
    2-ри курс Археология Пловдивски Университет. Студентски живот аз сладък живот.
    Ям и Пия, Еба и Бия, Душата в Рая, Хуя до Края!

  7. #257
    Голям фен Аватара на FantaMen
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    700
    Привет..Не съм сигурен дали съм точно за тук но поне знам че ще ми помогнете...Тази година ще съм Кандидат-студент...Плановете ми са за право в УНСС.Искам мнения от хора който са в УНСС дори и в други специалности...Доволни ли сте от избора си трудно ли влязохте (всяка година е различно но все пак..) и т.н! Историята ми е единственият предмет по който ще имам обща диплома над 5.50 и затова се насочвам към Право...а и друго не знам за което се иска изпити по история...
    Колкото по-голяма е една лъжа, толкова по-лесно ще и повярват. ~ "Адолф ХИТЛЕР"

  8. #258
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Ами как да ти кажа. Аз сега ще съм първа година в УНСС, така че преки впечатления не мога да изразя. По принцип за момчета е много по-лесно влизането. Аз кандидатствах и право, обаче 2 единици не ми стигнаха. Имам 5,92 диплома, 5,43 на ЕПИ Литература и 4, 40 ЕПИ История. Това означава, че с първите 2 оценки и едно 5 по история влизаш спокойно второ класиране. Хубави неща съм чувал за правото в УНСС, но все пак бих ти препоръчал за тази специалност да имаш предид и СУ като вариант.
    За влизането конкретно в моята специалност икономика с чуждоезиково обучение с английски език мога да кажа, че балът тази година беше пропаднал направо главоломно. И с четворки по всичко пак щях да вляза. А и с тези ми оценки дори имах бала за финанси.
    Така че ако учищ що-годе сериозно, няма да имаш проблеми
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  9. #259
    Аз съм за 10 клас. Решила съм фармация. Кажете има ли възможност да се започне работа? И как протича обучението? Интересно ли е?

  10. #260
    Голям фен Аватара на FantaMen
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    700
    За СУ мислех още преди 5-6 месеца но едното с теми а другото е тест...Нещата който се учат са доста различни...А и проблем ми е на мен българският защото тея теми просто не ми се отдава да ги пиша...а и 25 теми само по история още г/д толкова по Литература....прекалено трудно ми се вижда...Дипломата незнам каква ще ми е защото имам 2 държавни изпита.(Матури и по Специалноста) Така че от тях ще се види до голяма степен дипломата.Но историята ще я науча а балообразуването е 2x Оценката от изпита по история...(ако не се лъжа). За правото иначе знам че СУ е по елитно...Другото което е мн важно незнам от къде бях чул че за тазгодишните кандидат студенти НЯМА да имат повишителни изпити за оценки по определени предмети ( 9 10 11 клас ) което е и основният ми довод да премина на история където от 4 години имам 3 Отлични годишни оценки и 1-на Много добра.А и материала го знам защото ми е интересен и ме влече...
    Колкото по-голяма е една лъжа, толкова по-лесно ще и повярват. ~ "Адолф ХИТЛЕР"

  11. #261
    FantaMen, мислил ли си за Нов Български Университет? Там се влиза с ТОП - тест по общообразователна подготовка - който включва 10 категории с по 10 въпроса. Тестът не е много труден. Тази година минималният бал за специалност Право беше 663 от максимален 1000.
    В НБУ за всички специалности се държи ТОП, но някои специалности изискват и специализиран изпит.
    Ако Историята наистина те влече, може да пробваш и други специалности като Археология, История, История на културата, Политически науки.
    НБУ е страхотен университет, проблемът е, че тъй като е частен, а не държавен, таксите са по-високи - бакалавърските програми са по 1200 лв с няколко изключения. Но от тези, които изброих, само Правото е на различна цена - 1 600лв. Хубавото е, че в университета няма заверки, преподавателите не ти търсят постоянно присъствие и може да съчетаваш ученето с работа, за да ти се върже сметката, защото все пак 2 400 лв на година не са малко.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  12. #262
    Голям фен Аватара на FantaMen
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    700
    И за него гледах но май ще ми идва прекалено скъпо особенно първата година...Правото ми е 4 пъти по евтино и в УНСС и в СУ...Иначе да по лесно се влиза дори от УНСС...Виж мен ме влече историята но съм избрал право защото от една страна историята няма да ми е толкова трудно да я науча за изпитите от друга страна правото ми харесва като професия.Не е казано че ако го завърша (Дай Боже) ще работя като Адвокат,нотариус и т.н! Но си имам и познати в тази сфера който могат да ми ударят едно рамо след като завърша..Но е много кофти това в различният материал между СУ и УНСС!Имам темите по история готови за СУ но материята сравнена с тази на УНСС е различна.Едното обхваща огромни подробности около създаването на Първа Българска Държава..другото изиска точно и ясно обяснение и подреждане на дати години и събития и опит в писане на теми (който аз НЯМАМ не ми се отдават просто) не вярвам във възможностите си да успея в СУ (точно заради темите)! А трябва да решавам в близките 1-2 седмици та да имам време да уча поне 4-5 месеца преди първите изпити!
    Колкото по-голяма е една лъжа, толкова по-лесно ще и повярват. ~ "Адолф ХИТЛЕР"

  13. #263
    Според мен даже си закъснял. Повечето ми познати, които кандидатстваха с История, започнаха с уроците още през лятото и пак трудно научиха темите. Но ако запаметяваш материала бързо, може и да успееш на време. : )
    А това с различния материал наистина е много неприятно, но така е в държавните университети. Не случайно таксите са толкова ниски. ; )
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  14. #264
    Повече от фен Аватара на akibaki
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    301
    Много се чудя коя от всичките специалности си струва най-много..имам предвид с коя после ще имам сигурна работа и доходи,а не само да си вися с дипломката и да си търся работа по кафенетата.Значи колебая се между бизнес администрация,маркетинг,ба нково дело,мениджмънт,публична администрация и журналистика.

  15. #265
    Аз сега ще съм 3-ти курс в НБУ с Публична администрация. Много съм доволна от университета. Няма заверки, поправителни изпити и тн., преподавателите са страхотни, а за материалната база да не говорим. Но не си мислете че лесно се взимат изпитите. Доста хора са си изградили грешно впечатление, че в НБУ изобщо не учиш и накрая си изкарваш сесията без проблем...да, ама не.
    I want to pin you to the bed
    I want to drive you wild
    I want to dive deep inside
    and ride you through the night...

  16. #266
    Голям фен Аватара на FantaMen
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    700
    Ами имам приятел който кандидатства в СУ беше си научили всичките теми а започна от октомври и единствено късмета му изневери като най-трудната за него тема му се падна 2 пъти!От уроци по история съм се отказал.Убеден съм че мога да си науча сам материята...Единствено БЕЛ-а ме притеснява ама и там ще видим как ще ги въртим работите..
    Колкото по-голяма е една лъжа, толкова по-лесно ще и повярват. ~ "Адолф ХИТЛЕР"

  17. #267
    Не знам, ти си преценяваш. Моя приятелка, която е от по-умничките, започна да ходи лятото на уроци и си учеше системно, накрая изкара 4. Подобните случаи не са един или два, но просто искам да ти кажа да си прецениш внимателно силите, тъй като освен уроците ще трябва да учиш и за училище.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  18. #268
    Повече от фен Аватара на akibaki
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    301
    Цитирай Първоначално написано от akibaki
    Много се чудя коя от всичките специалности си струва най-много..имам предвид с коя после ще имам сигурна работа и доходи,а не само да си вися с дипломката и да си търся работа по кафенетата.Значи колебая се между бизнес администрация,маркетинг,ба нково дело,мениджмънт,публична администрация и журналистика.
    никой ли не може да ми помогне? :\

  19. #269
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от akibaki
    Цитирай Първоначално написано от akibaki
    Много се чудя коя от всичките специалности си струва най-много..имам предвид с коя после ще имам сигурна работа и доходи,а не само да си вися с дипломката и да си търся работа по кафенетата.Значи колебая се между бизнес администрация,маркетинг,ба нково дело,мениджмънт,публична администрация и журналистика.
    никой ли не може да ми помогне? :\
    Най-вече зависи от теб, но журналистите по последни данни са много нагоре в класацията за работните места и заплатите.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  20. #270
    Повече от фен Аватара на akibaki
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    301
    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    Цитирай Първоначално написано от akibaki
    Цитирай Първоначално написано от akibaki
    Много се чудя коя от всичките специалности си струва най-много..имам предвид с коя после ще имам сигурна работа и доходи,а не само да си вися с дипломката и да си търся работа по кафенетата.Значи колебая се между бизнес администрация,маркетинг,ба нково дело,мениджмънт,публична администрация и журналистика.
    никой ли не може да ми помогне? :\
    Най-вече зависи от теб, но журналистите по последни данни са много нагоре в класацията за работните места и заплатите.
    Знам,че от мен зависи,но според вас кое си струва и кое е въздух под налягане и само едно име?

  21. #271
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Две неща трябва да прецениш.

    1.Какво ти се работи?
    2.Колко ти се учи?


    Която и специалност да си избереш, можеш да се реализираш, стига да имаш желание и да си добър/добра. Има много икономисти, които са без работа, но няма да ти обяснявам колко от тях са малоумни. Влезни някоя специалност, учи 4 години, изиграй си правилно картите и ще имаш работа.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  22. #272
    Аватара на bateman
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    София,България
    Мнения
    69
    Цитирай Първоначално написано от akibaki
    Цитирай Първоначално написано от akibaki
    Много се чудя коя от всичките специалности си струва най-много..имам предвид с коя после ще имам сигурна работа и доходи,а не само да си вися с дипломката и да си търся работа по кафенетата.Значи колебая се между бизнес администрация,маркетинг,ба нково дело,мениджмънт,публична администрация и журналистика.
    никой ли не може да ми помогне? :\
    И аз много се чудя какво да следвам.
    Като цяло ме влече журналистиката ,но не мисля ,че като завърша журналистика мога да изкарвам добри пари затова мисля да се ориентирам към другите специалности.
    Aequitas veritas

  23. #273
    хора кажете ми моля ви най-добрите университети в испания и холандия??

  24. #274
    Повече от фен Аватара на Bukuuu
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Хасково
    Мнения
    491
    Аз пък съм все още гимназистка (11клас). Уча в Математическа гимназия (профил: Билогия+Английски език). Смятам да продължавам да уча след като завърша гимназия и съм се насочила към медицината и по точно сърдечно-съдова хирургия. Тъй като обаче не съм запозната много, много с нещата около медицината ще помоля някой, който е запознат да ме "просветли". Та ако може да ми разясните за това дали се полагат изпити само по Химия, само по Биология или и по двете? Какви оценки горе-долу трябва да имам, за да ме приемат и общо взето каквото се сетите и смятате, че може да ми е от полза.
    Предварително благодаря!

    Don’t waste a minute not being happy. If one window closes, run to the next window - or break down a door.

  25. #275
    Аватара на bateman
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    София,България
    Мнения
    69
    Цитирай Първоначално написано от Bukuuu
    Аз пък съм все още гимназистка (11клас). Уча в Математическа гимназия (профил: Билогия+Английски език). Смятам да продължавам да уча след като завърша гимназия и съм се насочила към медицината и по точно сърдечно-съдова хирургия. Тъй като обаче не съм запозната много, много с нещата около медицината ще помоля някой, който е запознат да ме "просветли". Та ако може да ми разясните за това дали се полагат изпити само по Химия, само по Биология или и по двете? Какви оценки горе-долу трябва да имам, за да ме приемат и общо взето каквото се сетите и смятате, че може да ми е от полза.
    Предварително благодаря!
    също ако може да кажете добри университети в Холандия,Италия и Испания за тази специалност?
    Aequitas veritas

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си