.
Отговор в тема
Страница 2 от 195 ПървиПърви 1234561252102 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 4872
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL
    Шам ти къде си?
    в София съм си ,(
    //ама обмислям хамериканска магистратура, е така:Д

  2. #27
    руска фиоллогия .шуменски .1ви курс

  3. #28
    Повече от фен Аватара на SemperArdens
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    472
    ПА; СУ; 1 курс

  4. #29
    Искам да попитам в ПУ може ли да се записва някакъв спорт за трениране?Защото много искам баскетбол.

  5. #30
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    Цитирай Първоначално написано от xXDanteXx
    Искам да попитам в ПУ може ли да се записва някакъв спорт за трениране?Защото много искам баскетбол.
    Да,в ПУ си избираш какъв спорт да тренираш.Забравих вече между кои точно може да си избираш,но със сигурност има баскетбол
    Аз съм ПУ специалност Стопанско управление

  6. #31
    Мерси много за информацията,много ме зарадва

  7. #32
    Супер фен Аватара на bEbsI
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    1 033
    Малка група сме ама нищо де. Как се развиват нещата при вас - намерихте ли си квартири,нанесохте ли се по общежития? Аз вече си имам нова къщичка в студентски и получих първата си бяла престилка. (:
    Destiny is for losers.It's just a stuped excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

  8. #33
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Приета съм в Софийски университет с Биотехнологии, сега ще съм Iви курс
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  9. #34
    Супер фен Аватара на kPuCkA
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 288
    ВТУ.... Славянска филология

  10. #35
    Аватара на JackHerer
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Nederland
    Мнения
    30
    Приет в Stenden University намира се в Леуварден, Холандия
    Music is your life just keep on dancing!

  11. #36
    anonymous546178
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от chemist9009
    Ще съм 1-ви курс в ХТМУ София,специалност Фин органичен синтез.Веднъж да почна и ще видя как е студентския живот
    За ХТМУ това е специалността която съм избрал, ако реша да уча там ще сме колеги.

  12. #37
    Аз съм първи курс в НАТФИЗ с Анимация Ако има още някой от там да се обажда

  13. #38
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    Приета съм в Софийски университет с Биотехнологии, сега ще съм Iви курс
    и аз така
    брей
    между другото тези които вече учат, какво е нивото на образованието в Бг? Аз поради парични проблеми се налага да остана тук , макар че ме приеха в Холандия и германия и много се притеснявам, дали ще мога да получа добро образование

  14. #39
    Първа година съм в НСА - Треньор по Футбол
    Екстра е. Е ... почнахме от 15-ти септември, като учениците ;d и първата седмица е малко разпусната, но иначе съм много радостен - все пак в НСА си е едно кътче в което спорта е на първо място.
    Лошото е, че съм от Костинброд и всеки ден пътувам, защото още не съм се настанил на общежитие. Издържам се сам, на 18 съм и от 2 седмици съм безработен. Търся работа по студентски град и ако иска някой може да делим една квартира, за мен не е проблем, стига да започна работа скоро, но съм сигурен, че ще намеря.
    Исках да кандидатствам и в НАТФИЗ Актьорско майсторство - лошото е че наистина имах шансове, но след като ме приеха в НСА ... понеже съм си футболист, любовта към футбола ме поведе натам.

    Успехи на всички студенти

  15. #40
    TU Darmstadt, Wirtschaftsingenieurwesen (Technische Fachrichtung Elektrotechnik und Informationstechnik) Вече имам жилище, банкова сметка, и там другите му подобни, дето се искат тук, чакам да ми почнат лекциите (започват средата на октомври) и се шматкам из града по цял ден и бича айляк засега :Д

  16. #41
    Аватара на JackHerer
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Nederland
    Мнения
    30
    Цитирай Първоначално написано от scheni
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    Приета съм в Софийски университет с Биотехнологии, сега ще съм Iви курс
    и аз така
    брей
    между другото тези които вече учат, какво е нивото на образованието в Бг? Аз поради парични проблеми се налага да остана тук , макар че ме приеха в Холандия и германия и много се притеснявам, дали ще мога да получа добро образование
    Ами направи магистратура в чужбина ,доста хора вече така правят ...
    Music is your life just keep on dancing!

  17. #42
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    СУ-Китаистика,първи курс.Яко е,ама още гледаме така >
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

  18. #43

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    253
    Приет в Асен Златаров.Специалност-микро електроника.
    Same shit,different day .

  19. #44
    Здравейте!Още не съм студентка,11 клас съм,но съм се ориентирала към медицина.Като разглеждах темата,забелязах,че някои от вас са в МУ.Може ли да ми обясните какво правите,колко точно учите,колко често имате лекции и ще съм ви супер благодарна,ако ми кажете дали сте влизали в моргата и как е Въпросите ми най-вероятно ви звучат тъпо,но съм любопитна за тази специалност,искам да знам какво ме очаква,ако дай Боже ме приемат
    Study nature,
    love nature,
    stay close to nature.
    It will never fail you.

    Frank Lloyd Wright

  20. #45
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Цитирай Първоначално написано от Raffine
    Здравейте!Още не съм студентка,11 клас съм,но съм се ориентирала към медицина.Като разглеждах темата,забелязах,че някои от вас са в МУ.Може ли да ми обясните какво правите,колко точно учите,колко често имате лекции и ще съм ви супер благодарна,ако ми кажете дали сте влизали в моргата и как е Въпросите ми най-вероятно ви звучат тъпо,но съм любопитна за тази специалност,искам да знам какво ме очаква,ако дай Боже ме приемат
    За всеки университет е различно.Затова никой не може да ти каже със сигурност какво те очаква.Най-важно е да не се притесняваш и още по-важно-не се отказвай при първата трудност.Защото трудности ще срещнеш много,не го казвам да те стряскам,но си е така.

  21. #46
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    ...Много...ама мноого ще трябва да учиш и много ще се разкарваш из болниците. Ще виждаш стари,оперирани или не подтиснати/луди/тъжни/отчаяни/очакващи/ хора,на които ще им е дошло до гуша да ги разпитват на ден по 30478957 стажанта едно и също. Някой може и да ти разкажат родословото си дърво,но все пак... Не е "Анатомията на Грей" или "Спешно отделение" ...подтискащо е да имаш контакт болни хора.
    Защо искаш медицина? Ако е за добрата детска кауза "да помагам на хората" трябва да стоиш много твърдо зад това.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  22. #47
    Просто мисля,че е е професия,която си заслужава и,която наистина е от значение.Им много адвокати,икономисти тн.Медицината е благородна наука и практикувайки я наистина имам чувството,че правя нещо значимо.Знам,че се учи много и се тревожа дали ще успея да се справя.Колкото и трудно да ми е психически ,все някак ще го преодолея,но наистина се притеснявам дали ще смогна с ученето. Все пак благодаря много за мненията ви,бяха ми от помощ
    Study nature,
    love nature,
    stay close to nature.
    It will never fail you.

    Frank Lloyd Wright

  23. #48
    Супер фен Аватара на spopi
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 363
    Колко струва 1 семестър в град Бургас БСУ с финанси и счетоводство.

  24. #49
    Разкажете още нещо интересно... 8) Ваши смешни и интересни преживявания 8) :smt024

  25. #50
    Голям фен Аватара на BlueKnife
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    615
    има ли някой бъдещ юрист тук? :]
    the sky is the limit.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си