.
Отговор в тема
Страница 42 от 195 ПървиПърви ... 323839404142434445465292142 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 026 до 1 050 от общо 4872
  1. #1026
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Не може да си избираш по "топличко да бъде".
    всъщност може.

    Светлината/топлината играе огромна роля. Тук 4-5 месеца като почне да се стъмва в 14:30 и да става светло в 09:00 на другия ден, знаете ли каква депресия наляга всички? Да не говорим какво причиняват -35 градусовите температури, с вятър, виелица и хиляди други неща. Не случайно Швеция е сред челните места на самоубилите се хора.

    Аз ще бягам на по-топличко.

  2. #1027
    Аз затова ти бях казала веднъж, че там не бих могла да вирея
    Но например в Дания ходят много хора и им харесва. На мен просто ми е противоположно на характера и начина на мислене.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  3. #1028
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Не може да си избираш по "топличко да бъде".
    Може, може... Аз по едно време обмислях Холандия (и слава Богу!), ама едно от нещата, които ме отказа, беше времето. Единствено с това в Англия бих се примирила, ама някви Швеции, Норвегии, Дании... БЗЗЗЗЗ! Нъц. Има да си спя с дрехите... :д

    Не знам защо мислите, че в Испания е винаги топло? Лятото е адска жега, отвратителна наистина, ама температурите през зимата са горе-долу като тукашните.

  4. #1029
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Аз зимата в Швеция спя с чорапогащник, пижама долнище, пижама горнище и пуловер или суитчер, задължително 2 чифта чорапи и 4 одеяла. Добре ми е

    Ама и аз проблеми имам. Винаги ми е студено.

  5. #1030
    anonymous708973
    Guest
    my point exactly

  6. #1031
    Имам 4 на първия изпитт Хем добре че съм го взела, хем се надявах поне на 5, ама като учех вкъщи и майка ми ми мели само на главата няма как. Утре почвам по другия да уча и няма да се прибирам ;д

    Дрийм .. в Швеция може ли да се ходи на плаж? тъп въпрос, знам ;д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  7. #1032
    Голям фен Аватара на fakesmiles
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    986
    Аз съм си много разочарована от първия изпит,но поне ме надъха още повече за следващия

  8. #1033
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението

    Дрийм .. в Швеция може ли да се ходи на плаж? тъп въпрос, знам ;д
    Има, ама няма пясък. В смисъл камъни са - като в Сърбия - и водата е адски е студена. Не може да се плува :Д И е мръсна.

  9. #1034
    Тоест не може. ;д Аз к'во ще правя там? Ще умра. Как без море?!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  10. #1035
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Големи претенции имаш. Всъщност е много хубаво, защото пак може да си легнеш на тревицата с книжка в ръка. Има някои плажове, които са по-топли от другите. Също така има поне дузина открити огромни басейна. Не сме умряли. Пък и шведите пътуват лятото и зимата и виждат плажове по-хубави и от наще.

    Типично шведско е в обедната почивка, ако грее слънце, да излезеш да съблечеш костюма/роклята, и да се печеш в парка И го намирам за адски весело, защото с приятели сме правили същото и е някакво разтоварващо и отпускащо.

    Има доста неща за правене по шведско.

  11. #1036
    О и ние излизаме в морската или на плажа на разходки <3 Не мога там бе. Не мога. Не понасям руси хора бледи такива, не ми действат добре, освен това разсъждават много различно от мен. Аз съм за Италия. Дивата страстна Италия.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  12. #1037
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Всяка страна си има своите плюсове и минуси. Аз съм решила, че не мога да бъда част от пъзела и. И след годинка и няколко месеца се омитам.

  13. #1038
    За всеки влак си има пътници казали хората. Бледите руси шведи и подобни няма да издържат на моите пък любими места.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  14. #1039
    Аз пък за разлика от всички вас обожавам студените странни като Дания,Швеция още сега ако можех бих отишла да живея в някоя от тези странни . Не обичам топлите места ,обожавам студът, а пък тези странни ми допадат като развитие и природа и въобще всичко . А по скандинавци просто съм луда винаги са ми допадали тези високи и руси скандинавци<3
    иначе аз не съм засега за тази тема но я следя с интерес тъй като догодина живот и здраве дано пиша тук
    Последно редактирано от rihanna_shakira : 01-09-2013 на 11:07

  15. #1040
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Всяка страна си има своите плюсове и минуси. Аз съм решила, че не мога да бъда част от пъзела и. И след годинка и няколко месеца се омитам.
    Дрийм, винаги ми е било интересно, защо ви изпратиха с брат ти точно в Швеция да учите?

  16. #1041
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Дрийм, винаги ми е било интересно, защо ви изпратиха с брат ти точно в Швеция да учите?
    Родителите ми са дипломати. На баща ми третия му мандат беше тук. Той си тръгна 2011, майка ми 2010, ние останахме.

  17. #1042
    Дрийм ,а иначе хората там как са ? Смисъл аз имамприятели шведи ,и като цяло поне към мен са доста добре настроени . Като цяло какво им е мнението за нас и за страната ни ?

  18. #1043
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Живея в Стокхолм, Швеция. Повечето шведи не знаят къде се намира България. Кажеш ли, че си оттам автоматично ти лепват думата турчин или пък комунист. Асоциазират ни все още с Русия и комунизма. Не знаят каква ни е азбуката. Веднъж споменах на 35 годишен мъж, че днес честваме освобождението (3ти март) и той ме попита: освобождението от руснаците, нали?

    Щях да се гръмна.

    Класния ми в 8-ми и 9-ти клас пък, учител по история и география, ме попита дали имаме компютри в България. Класната ми в момента, и тя шведка, когато я попитах какво знае за нас каза просто, че сме много бедни.

    Общо взето, не е прекрасно тяхното отношение към нас. Затова и често избягвам да казвам откъде съм. Което разбира се не помага, тъй като имам балкански черти (тъмни коси и очи), а те всичките са бели, руси, слънце не видели.

    Няма да работя в Швеция. Завършвам 12-ти клас след година и се махам да уча висше другаде.
    Егоистични са. Мързеливи. Неустремени към някаква цел. Има и изключения, де. Пък и това са мои наблюдения. :Д

  19. #1044
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Родителите ми са дипломати. На баща ми третия му мандат беше тук. Той си тръгна 2011, майка ми 2010, ние останахме.
    Лелеее, случвало ли се е да са на две различни места?

  20. #1045
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Егоистични са. Мързеливи. Неустремени към някаква цел. Има и изключения, де. Пък и това са мои наблюдения. :Д
    seriously? мислех, че работливостта и т.н. са им единствените положителни черти, и това не остана
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  21. #1046
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Лелеее, случвало ли се е да са на две различни места?
    Да. Постоянно :Д Само дето майка ми се прехвърли в друга държавна служба. Ако искаш мястото пиши на ЛС, че не искам да разгласявам по форумите. Иначе, винаги единия ми родител го е нямало в период от 1-2 години. :Д Абе, 4-ма души сме, и всички сме/ще бъдем разпръснати из света

    Джоли - нъцки. Мудни са. Бавни.

  22. #1047
    Мой познат в Дания ми обясняваше, че го гледали като арабин ;д а той по моите стандарти е рус. Доста бял е и косата му е тъмноруса/светлокестенява. Хубаво, какво им е положителното тогава? Мислех, че са някакви работливи, справедливи машинки.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  23. #1048
    Аз пък ги харесвам скандинавците не са някви лиглъовчи нито са досадни . Много повече ми допадат от страстните италианци но това си е мое мнение . Както каза имам доста такива познати и съм си изградила мнение за тях и то като цяло е положително . Но за всеки влак си има пътници аз например не харесвам американците защото и с такива съм контактувала и повечето въобще ни нямат за 5 пари . Всъщност за мен тези деления по националст и характеристика са някакви малко глупави държавата не прави човека,възпитанието вкъщи и сърцето правят човека . Незнам какви са тези кфалификации студените скандинавци е да може би не допускат хора в началото до тях и може би се държат по резервирано но и аз съм такава пък Господ ми е свидел че нищо скандинавско няма в мен . Във всички странни има и студени хора има и топли има добри и лоши . За мен не държавата а семейството възпитава човека .

  24. #1049
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    И аз не харесвам американците. Обожавам италианците - страст, емоция, гняв, любов :Д

    Иначе, не можеш да кажеш, че харесваш шведите по контактите, които си си изградила в интернет. Живей тук 5 години и тогава ела на вратата ми със същото мнение.

  25. #1050
    Не познавам шведи от интернета . Тренирам спортна гимнастика и обикалям цял свят както се казва от там са ми познанствата . . Както веднъж споменах за вески влак си има пътници .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си