.
Отговор в тема
Страница 55 от 195 ПървиПърви ... 54551525354555657585965105155 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 351 до 1 375 от общо 4872
  1. #1351
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от Violenza Виж мнението
    Wednesday666, права си, май трябва дистанционните обучения да гледам. Но и с тях не съм много наясно.
    Дистанционно право вече няма.
    Дистанционно е с 5-6 лекции през семестъра ии после сесия.
    Буквално си учиш вкъщи.
    Последно редактирано от Wednesday666 : 01-30-2013 на 21:22

  2. #1352
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    По принцип - да. Само с изпити е цялата работа.
    maDamn

  3. #1353
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    Дистанционно право вече няма.
    Значи кауза пердута.

    Нямам варианти вече.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  4. #1354
    Здравейте сладури интересно ми е дори тук има някой специалост Скандинавистика за да сподели някакви впечатления,мисля че това е моята специалност досат хубави неща чета за нея но ми ще да чуя още мнения .

  5. #1355
    anonymous708973
    Guest
    Ако ще кандидатстваш тая година в СУ, ще учиш основно датски. Плюс малко шведски. Латински също се учи. Влизането е трудно (има хора, които не са приети с 5.99, зависи от годината), следването е трудно, излизането също е трудно.

  6. #1356
    Ами да тази година . Знам ,че това е една от специалностите с най-висок бал ,но аз съм решена да се справя !
    Иначе разгледах програмата и ми изглежда интересна обичам всичко свързано със Скандинавия и ще го уча с удоволствие и много упоритост .

  7. #1357
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Кое по точно обичаш в Скандинавия? Икеа? картофи с мармалад? -35 градусови температури? Kanelbullar? Köttbullar?

  8. #1358
    Е, има и хора, които я обичат, колкото и да е странно за мен
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  9. #1359
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Кое по точно обичаш в Скандинавия? Икеа? картофи с мармалад? -35 градусови температури? Kanelbullar? Köttbullar?
    Не с лошо, де :д
    ИКЕА е тооооолкова яко място, мога да живея там :д

    Тва малко като с девойките, които записват корейски, щото слушат кей поп :д

  10. #1360
    Ами какво ми харесва ? Харесват ми природата ,чистотата ,хората и характерът им . Както веднъж казах не си падам по типичните балкански порядки като това на всеки новодошъл да му целуваме краката трябва време за опознаване .

    Джоли ,Дрийм майка ми също ми се чуди на това

  11. #1361
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Аз на никого не целувам краката. Не познавам и българи, които да го правят.

    Какъв е характерът им? Били го описала? Откъде са тези твои наблюдения?

    Природата - поне в Швеция - е еднообразна. Нищо няма. За чистотата съм съгласна.

    едит: Пантерке, хот-дозите ли ти харесват в Икеа? :Д ха-ха.

  12. #1362
    Такам първо аз съм rihanna_shakira да не се чудите ,че отговарям на тези въпроси

    Дрийм аз съм разглеждала снимки и Швеция ми се струва много красива . Ти например може просто да свикнала и затова да не ти прави кой знае какво впечатление .
    Нали веднъж ме попита от къде познавам и шведи и датчани и ,аз ти отговорих ,че тренирам спортна гимнастика и съм обиколила почти цял свят . Харесвам характерът им това ,че са сдържани ,имат си принципи и си спазват ,спазват си законите и се ценят държавата . Много рядко правят първата крачка но спечелиш ли ги за приятели могат да бъдат страхотни хора .Поне такива са мойте наблюдения ,различни хора сме и имаме различни предпочитания . Ти например някъде беше споменавала ,че харесваш италиянци ,е аз пък не ги намирам за особено симпатични за всеки влак си има пътници .

    А ти след като завършиш някъде беше споменала ,че след това нямаш намерение да живееш там л На къде си се насочила ?

  13. #1363
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    'Обиколила почти цял свят' какво означава? В период от колко дни си прекарвала в дадена държава? 2-3 дни?

    Това с кандидатстването ми е болна тема. Тази есен трябва да го направя. Обмислям Шотландия или Азия. Във всеки случай, искам (някога) да живея (и уча) в Азия.

    Изобщо, пътуването ми е болна тема. Подозирам как ще си се върна в България. :Д

  14. #1364
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    Цитирай Първоначално написано от CoNviCt Виж мнението
    Английска филология. Някъде. Какви предмети се учат в първи курс, втори? Какво се учи? Как протичат лекциите, упражненията? Разкажете!
    Очаквам някой записал тази специалност да разкаже. Да ме мотивира да запиша филология.

  15. #1365
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Във всеки случай, искам (някога) да живея (и уча) в Азия.
    дръж ме в течение. за Острова също;

    Блаб се е оставила на течението, но много иска в (театрално) развита страна поне за година, 1-2 проекта, нещо такова. да се завърти кръгът. ще видим. животът си знае работата, като гледам, бута, дърпа, много куул:Д

  16. #1366
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Цитирай Първоначално написано от CoNviCt Виж мнението
    Английска филология. Някъде. Какви предмети се учат в първи курс, втори? Какво се учи? Как протичат лекциите, упражненията? Разкажете!
    http://www.uni-sofia.bg/index.php/bu...ska_filologiya това намерих за предметите.

  17. #1367
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    Разгледал съм ги. Искам информация от "кухнята". Какво се случва вътре, по-силно ли е земното притегляне...

  18. #1368
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    едит: Пантерке, хот-дозите ли ти харесват в Икеа? :Д ха-ха.
    Не съм яла там :д
    А ако е ирония, стилът ми допада адски много, дава много вдъхновение. Като си имам собствена стая в общежитието, ще си взема сума неща от там, много са готини.

  19. #1369
    Интересува ме как става преместването от даден университет в друг, дали имат спогодби и нещо такова. По-точно ме интересува между ТУ София и ТУ Варна и УНСС - ИУ Варна


    п.с. И някой ходил на бригада с Интеграл? Впечатление от коректността им? Доволни или недоволни?
    Последно редактирано от JoLLiE92 : 02-03-2013 на 13:50
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  20. #1370
    по думите на познати са коректни,аз лично съм с Ориндж и не съм особено доволен за сега. Като почнахме тази тема, има ли някой съфорумец, който ще ходи на бригада тая година и по-точно към Денали, Аляска?

  21. #1371
    За Аляска около мен хората са против, защото ти излизал доста по-скъп самолетния билет.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  22. #1372
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    ^Специално за Аляска всички хора,които познавам и се ходили са изключително доволни. Спукваш се от работа,но после се връщаш с доста парички.

  23. #1373
    Не е доста по-скъп. За ,,нормалната,, америка ти е около 600-700 евро, за Аляска ти е 1000-1100 евро

  24. #1374
    Казвам ти какво съм чувала. Иначе в Аляска и американците ходят, за да изкарат някой лев повече, явно е доходоносно, но работата май е буквално черна.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  25. #1375
    Аз ти казвам какво знам. И какво означава черна работа. Една работа не е черна щом си на договор и в повечето случаи е по- лесна и по-платена от по- на юг. Разходите реално са по-високи, но предположение, че квартирата ти е много по - евтина, храната също, а заплащането и часовете са доста повече, се вижда за какво я предпочитат.
    Последно редактирано от aks13v : 02-04-2013 на 09:52

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си