.
Отговор в тема
Страница 7 от 195 ПървиПърви ... 345678910111757107 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 4872
  1. #151
    Айде новите студенти да се похвалят кой къде приет. Има ли в ПУ?

  2. #152
    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    ..... като изляза и виждам хората като функции и уравнения, не мога да разговарям нормано. Съвсем ми изгърмяха бушоните.
    Ти ме уби

  3. #153
    Супер фен Аватара на zero
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    1 276
    Най-накрая и аз се оттървах от първата учебна година !
    Официално от днес съм в лятна ваканция, хората забравиха, че са студенти ... мен направо ми бръкнаха в здравето
    Както и да е Взех си всички изпити - днес поставих черешката на тортата с Мат. Анализ 2 част ... :Д
    Пффф ... до Септември съм пълен ХАЙЛЯК !!
    Ей тва е ебаси кефа

  4. #154
    Ами аз чакам на 22-ри да разбера какво са направили другите кандидат студенти на изпитите към ТУ-Варна и на 25-ти отивам да се записвам за КСТ ( живот и здраве )

  5. #155
    Супер фен Аватара на Glamour92
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 885
    Цитирай Първоначално написано от roten
    Ами аз чакам на 22-ри да разбера какво са направили другите кандидат студенти на изпитите към ТУ-Варна и на 25-ти отивам да се записвам за КСТ ( живот и здраве )
    the same...само,че аз се целя в Софтуерни и Интернет технологии
    The crowd is proud
    The crowd is loud
    The crowd says"No"!
    To friend and foe
    I stand between
    Of might and unseen
    What's right and wrong
    Debate sing song
    To push away
    A chance to stay
    An idea born
    To laugh or sorn
    Reject or see
    What will,shall be
    One"Yes"is spoken
    One voice has broken
    The silence still
    Pay up the bill
    One"Maybe",please
    The crowd appease...
    "Yes","No","Maybe"
    Undecided
    Crowd
    Divided...

  6. #156
    Както хората преди мен и аз съм се насочил към ТУ Варна и резултатите излезнаха днес. За съжаление не ми стигна бала за Софтуерни и Интернет технологии и КСТ и съм приет Компютаризирани технологии в машиностроенето, но нещо не съм доволен. Има ли някой с тази специалност тук да каже как е, защото сериозно се замислям да подам документи за 2-ро класиране.
    http://www.youtube.com/watch?v=HOy-naFqT7A
    "I live my life a quarter mile at a time, nothing else matters, for those ten seconds or less.... I'm free"

  7. #157
    Цитирай Първоначално написано от Lancer
    Както хората преди мен и аз съм се насочил към ТУ Варна и резултатите излезнаха днес. За съжаление не ми стигна бала за Софтуерни и Интернет технологии и КСТ и съм приет Компютаризирани технологии в машиностроенето, но нещо не съм доволен. Има ли някой с тази специалност тук да каже как е, защото сериозно се замислям да подам документи за 2-ро класиране.
    Така де, не намерих къде се проверяват, но как да разбера дали съм приет или не ?
    Класирания
    Етап Специалност Форма Бал Основание Потвърдил Записан
    1 КСТ Редовно 22.76 Общо основ. - Не
    Това какво ще рече ?
    Жалко че не съм приет в СИ ;(
    А някой знае ли колко е нужния бал на СИ ?

  8. #158
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    334
    Аз съм приет Компютърни Науки в СУ. Други има ли за там?

  9. #159
    Цитирай Първоначално написано от roten
    Цитирай Първоначално написано от Lancer
    Както хората преди мен и аз съм се насочил към ТУ Варна и резултатите излезнаха днес. За съжаление не ми стигна бала за Софтуерни и Интернет технологии и КСТ и съм приет Компютаризирани технологии в машиностроенето, но нещо не съм доволен. Има ли някой с тази специалност тук да каже как е, защото сериозно се замислям да подам документи за 2-ро класиране.
    Така де, не намерих къде се проверяват, но как да разбера дали съм приет или не ?
    Класирания
    Етап Специалност Форма Бал Основание Потвърдил Записан
    1 КСТ Редовно 22.76 Общо основ. - Не
    Това какво ще рече ?
    Жалко че не съм приет в СИ ;(
    А някой знае ли колко е нужния бал на СИ ?
    Еми това според мен е, че си приет в КСТ (при мен е същото, само че пише КТМ )само трябва да отидеш и да се запишеш или поне аз така го мисля. Аз се отказах за КСТ и СИТ ще карам тази година КТМ и догодина ще опитам да се прехвърля. За съжаление балът ми е доста нисък и няма смисал да опитвам следващи класирания, за да не загубя и това място в КТМ
    За нужният бал за СИТ не знам ти 1-во желание него ли писа?
    http://www.youtube.com/watch?v=HOy-naFqT7A
    "I live my life a quarter mile at a time, nothing else matters, for those ten seconds or less.... I'm free"

  10. #160
    Цитирай Първоначално написано от Lancer
    За нужният бал за СИТ не знам ти 1-во желание него ли писа?
    Един приятел завърши миналата година там и каза че си пази курсовите работи и може да ми дава да гледам от тях, а и ми изглеждаше добра, а СИТ я бях гледал отгоре-отгоре ... и така писах КСТ като първо, но последните дни прочетох мнението на @Glamour92 и реших да сравня КСТ и СИТ и видях че СИТ е доста по-готино и вече съжалявам че го писах като второ желание ... може би догодина ще се преместя .. ще видим.

  11. #161
    Цитирай Първоначално написано от roten
    Цитирай Първоначално написано от Lancer
    За нужният бал за СИТ не знам ти 1-во желание него ли писа?
    Един приятел завърши миналата година там и каза че си пази курсовите работи и може да ми дава да гледам от тях, а и ми изглеждаше добра, а СИТ я бях гледал отгоре-отгоре ... и така писах КСТ като първо, но последните дни прочетох мнението на @Glamour92 и реших да сравня КСТ и СИТ и видях че СИТ е доста по-готино и вече съжалявам че го писах като второ желание ... може би догодина ще се преместя .. ще видим.
    СИТ наистина изглежда по-добро и го писах на 1-во желание като разчитах на това, че всички ще пишат КСТ на 1-во и да мога да влезна. но уви та така и аз догодина ще сменям
    http://www.youtube.com/watch?v=HOy-naFqT7A
    "I live my life a quarter mile at a time, nothing else matters, for those ten seconds or less.... I'm free"

  12. #162
    Супер фен Аватара на Glamour92
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 885
    приетааа сега остава дилемата-да се записвам ли или да си вземам съвестно уроците по математика 12 месеца и догодина вече да си студентствам с чиста съвест(мда,да изтърва съзнателно година...тъпо си звучи :/ )номера е,че кандидатствах във варна с матура по бел,а знанията ми по математика са доста посредствени,а пък ще ми трябват.../*сетих какво ми се учи в последния момент*/ ,та ми е доста стреснато сега............
    btw,@Lancer колко ти е бала? миналата година,доколкото знам на второ класиране е бил около 18,така че ако ти е по-висок,пробвай =)
    The crowd is proud
    The crowd is loud
    The crowd says"No"!
    To friend and foe
    I stand between
    Of might and unseen
    What's right and wrong
    Debate sing song
    To push away
    A chance to stay
    An idea born
    To laugh or sorn
    Reject or see
    What will,shall be
    One"Yes"is spoken
    One voice has broken
    The silence still
    Pay up the bill
    One"Maybe",please
    The crowd appease...
    "Yes","No","Maybe"
    Undecided
    Crowd
    Divided...

  13. #163
    @Glamour92 Балът ми е 19.42, но не ми се иска да рискувам
    http://www.youtube.com/watch?v=HOy-naFqT7A
    "I live my life a quarter mile at a time, nothing else matters, for those ten seconds or less.... I'm free"

  14. #164
    Няма ли някой за ПУ с маркетинг?

  15. #165
    Я, в ТУ явно има нова специалност, Софтуерни и интернет технологии, или както беше, интересно, какво ли се учи там ? ^^

    Аз съм в СУ, Софтуерно инженерство , втори курс ще бъда на есен, и трябва да си взема два изпита, които ми останаха ( на единия се изгавриха с мен определено... )

    Има ли колеги от ФМИ ( освен колегата Компютърни науки ) :P

  16. #166
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    И един от Информатика, даже втори курс ще бъде ;]
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  17. #167
    Голям фен Аватара на XaMcTePKa
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    736
    ТУ-Варна - социален мениджмънт
    Там някъде ...

    Далеч под звездите ...

    Има една река на мечтите...

    Тишина,тишина,тишина...

  18. #168
    Цитирай Първоначално написано от aks13v
    Няма ли някой за ПУ с маркетинг?
    Има, чакаме класиранията
    NormaL PeopLe wWorry Me...!

  19. #169
    Цитирай Първоначално написано от aleXa_
    Цитирай Първоначално написано от aks13v
    Няма ли някой за ПУ с маркетинг?
    Има, чакаме класиранията
    Е, не съм сам значи. Да, още чакаме класиранията, дано ги видим другата седмица. Успех.

  20. #170
    икономика с английски в УНСС ! много смешни балове тая година , но все пак честито на приетите

  21. #171
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    мен ме приеха това което исках ,и съм адски щастлива. В Художествената Академия спец. живопис .

  22. #172
    Цитирай Първоначално написано от aks13v
    Цитирай Първоначално написано от aleXa_
    Цитирай Първоначално написано от aks13v
    Няма ли някой за ПУ с маркетинг?
    Има, чакаме класиранията
    Е, не съм сам значи. Да, още чакаме класиранията, дано ги видим другата седмица. Успех.

    Meрси. Успех и на теб.
    NormaL PeopLe wWorry Me...!

  23. #173
    Мега фен Аватара на mrtn
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    В галактическото пространство..
    Мнения
    8 431
    И аз да се разпиша тук..
    Медицински университет Варна и ще учим фармация
    Вафла..

  24. #174
    Аз се колебая: ФЖМК - СУ, или Право - Благоевград.
    Ако на някой му се дава съвет... ще е добре дошъл.
    Научно е доказано, че жената може да бъде задоволена и само с 8,5 сантиметра... И няма значение дали картата е Виза или Мастеркард.

  25. #175
    Цитирай Първоначално написано от Kinghood
    Аз се колебая: ФЖМК - СУ, или Право - Благоевград.
    Ако на някой му се дава съвет... ще е добре дошъл.
    Какво във ФЖМК точно ? Иии с какво искаш да се занимаваш ? ^^

    Btw, много ще съм благодарен ако кажеш някакви балове и как се сформира оценката за ФЖМК ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си