.
Отговор в тема
Страница 83 от 195 ПървиПърви ... 337379808182838485868793133183 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 051 до 2 075 от общо 4872
  1. #2051
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Нищо де ще се научи, че някой хора са добре запознати с нещата и не винаги минават разни локуми.


    Не си първият, дето е летял в чужбина, не бой се. И аз съм летяла за 39 евро до Виена. Обаче... гъза да си скъсаш, няма да намериш евтин полет от Мюнхен до България, например.
    Ениуей, пак лазиш по корем, няма нищо, щом ти харесва. До края на тая седмица ще си запазя двупосочен билет за България с нискотарифна (разбира се, въпреки че си е доста по-гадничко) 22 декември - края на януари. Ще те информирам колко точно струва. Но няма да ми излезе 60 лв, което е най-скъпият възможен вариант за отиване и връщане до морето, и то с автобус.

    Ще ми "напомнял" той за германците. Аз с тая култура съм израснала, той ще ми напомнял. Маминият той.

    Живей си спокойно, няма да ти разбивам илюзиите.

  2. #2052
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Цитирай Първоначално написано от Violenza Виж мнението
    Ох. Евтините билети са рядкост и са на късмет. Не ги изкарвайте редовните такива. Наистина безпредметно спорите.

    От летище Крумово няма полети до Милано от преди повече от 2 години...
    Дадох пример,може и да са минали 2 години, ок.
    Но се намират евтини билети. Човек, ако си вземе билети от рано може да лети доста изгодно.
    Последно редактирано от POLLINA : 09-17-2013 на 08:11

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

  3. #2053
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Искате ли вече да спрете да си мерите пишките? Сякаш да следваш и да живееш самостоятелно е някакво състезание, в което оцеляват най-калените атлети.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  4. #2054
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Искате ли вече да спрете да си мерите пишките? Сякаш да следваш и да живееш самостоятелно е някакво състезание, в което оцеляват най-калените атлети.
    INDEED! Моля , послушайте кмета на форона.
    maDamn

  5. #2055
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    ^какъв кмет, бе, президента!

  6. #2056
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Вселенския патриарх,все тая! Рече и отсече!
    maDamn

  7. #2057
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Цитирай Първоначално написано от maldini Виж мнението
    Я не ме псувай бе помияр :д
    Шшт , че и аз съм в УНСС, ама имах работа и не успях да вляза в аулата

    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Хах днес имах пак работа към студентски и като минах то едни навалици, то едно чудо да ги чакаш по 5 мин на пешаходната. Почнали зайците вече и те като учениците на 16
    Знам, не мога да си запаля цигара на двора. Ох , тея първокурснички , чувствам се като диабетик в сладкаркси магазин



    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Искате ли вече да спрете да си мерите пишките?
    Викам да им го мерим навътре и после гърдите
    Последно редактирано от SpiritInBlack : 09-17-2013 на 10:17

  8. #2058
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Искате ли вече да спрете да си мерите пишките? Сякаш да следваш и да живееш самостоятелно е някакво състезание, в което оцеляват най-калените атлети.
    не, бе, недейте
    ето, аз уча в софия и казвам, че който учи в чужбина е родоотстъпник; също тъй сички, които са в чужбина се мислят за много умни поради тая причина, изкарват се нещо повече от нас
    моля, коментирайте

  9. #2059
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението


    Не си първият, дето е летял в чужбина, не бой се. И аз съм летяла за 39 евро до Виена. Обаче... гъза да си скъсаш, няма да намериш евтин полет от Мюнхен до България, например.
    Ениуей, пак лазиш по корем, няма нищо, щом ти харесва. До края на тая седмица ще си запазя двупосочен билет за България с нискотарифна (разбира се, въпреки че си е доста по-гадничко) 22 декември - края на януари. Ще те информирам колко точно струва. Но няма да ми излезе 60 лв, което е най-скъпият възможен вариант за отиване и връщане до морето, и то с автобус.

    Ще ми "напомнял" той за германците. Аз с тая култура съм израснала, той ще ми напомнял. Маминият той.

    Живей си спокойно, няма да ти разбивам илюзиите.
    Много ще ми е интересно да ме научиш нещо за Германия, горя от желание. Че и в Мюнхен заминала хахахаха умирам от желание да се посмея, докато ми обясняваш как си израснала с тая култура. Още много хляб имаш да ядеш. Не усещаш ли че си едно хлапе с прекалено високо мнение за себе си ? Чакам да ме научиш за Мюнхен. Просто днес ми се върна усмивката на лицето. Издържат я в Мюнхен, обаче няма пари да се прибере до България, тъжно ми става направо. Да ти пратя 200€, че да се прибереш ?

    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Искате ли вече да спрете да си мерите пишките? Сякаш да следваш и да живееш самостоятелно е някакво състезание, в което оцеляват най-калените атлети.
    Тц не си мерим пишките, просто се забавлявам с убедеността на 18 годишните. Забавно е как мислят, че света се върти около тях и как те знаят всичко. Забавно е как често хората мислят че са единствените които стоически се справят с препятствията в злата чужбина. Как изкарват, че са някакви мъченици, а другите са малоумници. Винаги ми е било забавно. А и за какво да се състезавам с нея, след като аз отдавна съм финиширал ?

    Цитирай Първоначално написано от tireheb Виж мнението
    не, бе, недейте
    ето, аз уча в софия и казвам, че който учи в чужбина е родоотстъпник; също тъй сички, които са в чужбина се мислят за много умни поради тая причина, изкарват се нещо повече от нас
    моля, коментирайте
    Не всички, макар да има и такива. Някой учат с идеята да се приберат, някой започват да съжаляват много бързо след като са заминали, други нямат търпение да заминат. Във 90% обаче се наблюдава явлението - аз съм повече от вас, защото уча в еди кой си университет в чужбина, там е много трудно, но аз явно съм умен и се справям. Задължително трябва да се спомене колко много има за четене, колко е трудно да се справят и т.н. сякаш някой го интересува, явно това им носи някакъв вид inner peace.
    Последно редактирано от draid : 09-17-2013 на 10:20

  10. #2060
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Тц не си мерим пишките, просто се забавлявам с убедеността на 18 годишните. Забавно е как мислят, че света се върти около тях и как те знаят всичко. Забавно е как често хората мислят че са единствените които стоически се справят с препятствията в злата чужбина. Как изкарват, че са някакви мъченици, а другите са малоумници. Винаги ми е било забавно. А и за какво да се състезавам с нея, след като аз отдавна съм финиширал ?
    Много зряло. Като си финиширал, кажи им каквото има да се казва в две думи и толкова. Не звучиш по-възрастно с "чакам да ме научиш за Мюнхен". За мен си е чисто мерене на пишки.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  11. #2061
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Много зряло. Като си финиширал, кажи им каквото има да се казва в две думи и толкова. Не звучиш по-възрастно с "чакам да ме научиш за Мюнхен". За мен си е чисто мерене на пишки.
    Понякога да се държиш зряло не е забавно. А тя винаги ме е забавлявала със самочувствието, сам забелязваш вероятно в какво самоизтъкване се превръщат 90% от коментарите и. Очевидно не приема какво имат да кажат по дъртите от нея, а аз просто се забавлявам. И в крайна сметка може да се изкажеш по темата, видно е че теб те уважава госпожицата, а и поне си от малкото хора броящи се на пръстите на едната ръка които наистина притежават интелект в тоя форум. Ще ми е интересно да прочета, пък и тя да прочете.
    Последно редактирано от draid : 09-17-2013 на 10:27

  12. #2062
    Днес се загубих в кампуса отново. Дайте ми на мене карта и ми гледайте сеира. На всичкото отгоре лекциите ми все почват в 7:45, егати късмета. И все още не знам руски ли ще уча или английски.
    Добре че поне материалът е лесен. Всички си водят бележки, само аз си мисля, че имало смисъл да ни скъсват задниците от биология на френски.

    Ина, и аз съм същата. Мислех си че много знам френски обаче тук още първите дни ми съсипаха амбициите. С някои индивиди ми е страшно трудно да говоря, и супер много ме е яд, че през последните години си пропусках лексиката. Сега пак ще я науча, ама по трудния начин.

    draid, евтини полети има обаче не от всяка дестинация. До София по принцип са скъпи полетите. Да отида при приятеля ми във Вършава ми е 2 пъти по-евтино, от колкото до София. Обаче тъй като всички сте разбирачи, ако някой ми намери полет Тулуза - София под 100 евро, обещавам да го черпя бира!
    А това кой нямал пари да се прибере е леко неориентирано. Аз избирам да спестя едни 200 евро за едното разхождане до България и предпочитам да изчакам да си намеря работа и като си събера пари тогава да си идвам. А че има студенти, които всяка седмица си пристигат вкъщи, има. Техен си избор, сигурно им липсват семейството и приятелите. Обаче когато гледаш да си ограничиш разходите, това си е чисто разхищение.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  13. #2063
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Цитирай Първоначално написано от SpiritInBlack Виж мнението
    Шшт , че и аз съм в УНСС, ама имах работа и не успях да вляза в аулата



    Знам, не мога да си запаля цигара на двора. Ох , тея първокурснички , чувствам се като диабетик в сладкаркси магазин





    Викам да им го мерим навътре и после гърдите
    има много арни първокурснички , изплакнах очички неска

  14. #2064
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от maldini Виж мнението
    има много арни първокурснички , изплакнах очички неска
    +1 Токаните в УНСС-то са мазало.. сутрин в 280 не се живее, ама путки бол..
    в СУ, само моя факултет бацка Пак има путки, но всички сме първокурсници, та ще видя като дойдат всички след 1ви, ко ще става..

    В студентски става все по-пълно и по-пълно..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  15. #2065
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    +1 Токаните в УНСС-то са мазало.. сутрин в 280 не се живее, ама путки бол..
    в СУ, само моя факултет бацка Пак има путки, но всички сме първокурсници, та ще видя като дойдат всички след 1ви, ко ще става..

    В студентски става все по-пълно и по-пълно..

    Сигурно ще се напълни максимално след 1-ви октомври.

  16. #2066
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Много ще ми е интересно да ме научиш нещо за Германия, горя от желание. Че и в Мюнхен заминала хахахаха умирам от желание да се посмея, докато ми обясняваш как си израснала с тая култура. Още много хляб имаш да ядеш. Не усещаш ли че си едно хлапе с прекалено високо мнение за себе си ? Чакам да ме научиш за Мюнхен. Просто днес ми се върна усмивката на лицето. Издържат я в Мюнхен, обаче няма пари да се прибере до България, тъжно ми става направо. Да ти пратя 200€, че да се прибереш ?
    Къде казах, че уча в Мюнхен? Дадох пример - самият факт, че не си прочел достатъчно внимателно, означава много.

    И последното ти изречение си е чиста наглост.
    ТОВА, което твърдя и което ТИ не можеш да оспориш по никакъв начин, е, че НЕ МОГА да се връщам до България толкова често (което е различно от ИЗОБЩО, нали, направи разликата) колкото може студент от София да се върне в родния си Бургас, например.

    Ако не те интересува кой колко учи, не влизай в тоя раздел, защото основно това се коментира.

    По-дърт бил. И по кво ти личи? Чачо много добре ти го каза. Видя колко човека ти се изсмяха в лицето, като обясни, че то международен полет било същото като пътуване морето-София. Днес тъкмо една мадама ми обясни, че на тия дати, на които искаме да се прибираме до България, най-евтиният полет бил 200 евро. Не го твърдя, защоот не съм проверила, но като си купя билет, ще ти го покажа непременно.

    Аз нямам какво повече да говоря с теб.
    Никъде не съм изкарала, че учещите в България са малоумници. Виоленца също, аз ще го потретя - КАЗВАМ, ЧЕ УСЛОВИЯТА СА ЛОШИ и масово студентите са немотивирани и отишли в Студентски град с единствената цел да се наживеят. Казвам, че тук такива са по-малко, това е факт.
    Наистина ли човек като теб, завършил Техническия с някаква велика оценка, не може да проумее това просто изречение и смисъла зад него? Много лошо.

  17. #2067
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Цецо, п***а е грозно дума. Кофти е да я използваш да момиче,каквото и да е.
    maDamn

  18. #2068
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    Цецо, п***а е грозно дума. Кофти е да я използваш да момиче,каквото и да е.
    Добре де, добре де.. Спирам, пуу!.. Ама къде ми е бирата..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  19. #2069
    anonymous708973
    Guest
    Хаяши, 7.45 ли бе? Моите най-ранните са от 8.30 и умирам. Никога не съм имала проблеми с ранното ставане, но откакто съм тук, съм постоянно уморена. Интересното е, че като дойдох 3-4 дни имах много силен главобол, което преди никога не се беше случвало. Една пък друга я боляло ухото за първи път. Някви физически признаци такива...
    По колко са ти дълги лекциите и сама ли си избираш програмата?

  20. #2070
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Има ли някой бивш ученик този учебник и срещу каква сума е готов да се раздели с него?

  21. #2071
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Къде казах, че уча в Мюнхен? Дадох пример - самият факт, че не си прочел достатъчно внимателно, означава много.

    И последното ти изречение си е чиста наглост.
    ТОВА, което твърдя и което ТИ не можеш да оспориш по никакъв начин, е, че НЕ МОГА да се връщам до България толкова често (което е различно от ИЗОБЩО, нали, направи разликата) колкото може студент от София да се върне в родния си Бургас, например.

    Ако не те интересува кой колко учи, не влизай в тоя раздел, защото основно това се коментира.

    По-дърт бил. И по кво ти личи? Чачо много добре ти го каза. Видя колко човека ти се изсмяха в лицето, като обясни, че то международен полет било същото като пътуване морето-София. Днес тъкмо една мадама ми обясни, че на тия дати, на които искаме да се прибираме до България, най-евтиният полет бил 200 евро. Не го твърдя, защоот не съм проверила, но като си купя билет, ще ти го покажа непременно.

    Аз нямам какво повече да говоря с теб.
    Никъде не съм изкарала, че учещите в България са малоумници. Виоленца също, аз ще го потретя - КАЗВАМ, ЧЕ УСЛОВИЯТА СА ЛОШИ и масово студентите са немотивирани и отишли в Студентски град с единствената цел да се наживеят. Казвам, че тук такива са по-малко, това е факт.
    Наистина ли човек като теб, завършил Техническия с някаква велика оценка, не може да проумее това просто изречение и смисъла зад него? Много лошо.
    Аз не съм отрекъл, че не може да се прибираш толкова често колкото ти се иска. Това сега си го измисли. През цялото време аз твърдя, че ако се наложи и има желание и възможност независимо дали си в Германия и ще се прибираш в София или в София и ще се прибираш в Бургас ще стане за 1 ден. Това дали е с повече прекачвания и т.н. е издребняване. Също никъде не съм твърдял, че ако си купиш билет от днес за утре той ще е за 50€ или ако ще пътуваш около празниците пак ще е евтино. Просто евтини полети се намират. Аз на чачо му отговорих, чакам го него да се включи с коментар относно темата.

    А сега с цялото си внимание и сериозност ще ти обърна внимание на повечето ти коментари. Първо от всеки от тях лъха на самоизтъкване, може да не го правиш целенасочено, а подсъзнателно но е факт. Говориш как имаш да четеш по не знам какво и колко, нееднократно правиш съпоставки с Българско образование, имаш не един коментар по повод колко по сериозно е там от тук, до някъде има резон, но отново зависи изцяло от университета. Относно езика сигурно си наясно, че в училище уж се учи книжовен такъв, който често далеч се отклонява от реално говоримият в дадена страна, но човек с добра подготовка по даден език би могъл да се усъвършенства в дадената страна за по-малко от година, особено когато има контакт с повече хора.

    По възрастен съм от теб, с повече опит и вероятността да съм видял повече от теб нараства експоненциално. Всеки който ме познава лично знае колко реално сериозен съм, но няма забавление от това в момента, казах го и на чачо. Просто коментарите са ти такива, че няма как да подхождам сериозно към тях. Виоленца какво е казвала и като цяло какво мисли, можеш да си сигурна че знам повече от теб, няма смисъл да я намесваш и нея. Попитай я колко средно плаща за билети когато се прибира планувано, а не от днес за утре.

    Защо мислиш, че студентите отишли в чужбина са много по-мотивирани от тези които са отишли в София ? Защото е по-далеч ли ? Знаеш ли колко много хора отиват там и не се справят поради една или друга причина и се връщат, просто в единият случай хората са пръснати по цяла Европа, а в другия са съсредоточени в един "град". Хората са казали : "Във всяко стадо си има мърша" Относно базата - наистина има доста университети с лоша база, но реално помисли на какви специалности им трябва по специфична база ? Студентите по право от какво се нуждаят например ? Или пък икономистите ? Ако говориш за база като хубави зали и меки столове, то това обикновено няма отношение към образованието. База наистина е необходима за не чак толкова голям кръг специалности и най-скъпите обикновено са Медицина и разните Инж. специалности. До някъде може би и ИТ специалностите, но инвестицията в техника при тях спрямо другите, може да мине далеч по-тънко за да има пълноценно образование.

    Ти реално не знаеш какъв човек съм аз, а и оценките които аз съм изкарвал съм ги споменавал съвсем рядко, по-простата причина, че за мен те не са никакъв фактор, те не могат пълно да покрият знанията на даден човек, а и не се знае след 2 месеца колко от това което е учил за изпита му е останало в главата. Наистина завърших техническия с висок успех, но за мен това не е толкова важно. Както ти нееднократно си заявявала аз не съм особено интелигентен според теб, така че не знам какво намесваш разни дипломи тук, вероятно и без друго са подарени.

    Хайде сега учи си със здраве и недей да се самоизтъкваш толкова, недей да се поставяш над другите хора, защото високото самочувствие не винаги е много добър съветник, особено когато му липсва стабилно покритие.

  22. #2072
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    – Ии, ами аз що свят съм изтръшнал! Ц.. ц.. ц.. Ти остави Едрене, Цариград, ами във Влашко! Ти вярваш ли? Туй Гюргево, Турну Мъгуреле, Плоещ, Питещ, Браила, Букурещ, Галац – чакай да те не слъжа, в Галац не помня бях ли, не бях ли – всички съм ги изредил.

    ***

    Същият бай Ганю, както си го знаете, преди да тръгне за Европа; с тая разлика само, че си турил вратовръзка и освен това сега има импозантна външност и чувство на собствено достойнство и преимущество пред окръжающите. Човекът врял и кипял из Европа, Европа му станала като таквоз… като нищо.

  23. #2073
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    +1 Токаните в УНСС-то са мазало.. сутрин в 280 не се живее, ама путки бол..
    в СУ, само моя факултет бацка Пак има путки, но всички сме първокурсници, та ще видя като дойдат всички след 1ви, ко ще става..

    В студентски става все по-пълно и по-пълно..
    Хаха да в СУ е най-тежко положението откъм ПУТКИ . А най мн има в нов български там са сички моделки мазало е яко :д

  24. #2074
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от maldini Виж мнението
    Хаха да в СУ е най-тежко положението откъм ПУТКИ . А най мн има в нов български там са сички моделки мазало е яко :д
    Честно да ти кажа, аз съм в София за да уча, момичетата (ЕТО ПЛАМ!) са ми буквално на заден план, ако има има, ако няма здраве да е, никъде не пише, че трябва да си хвана мацка от моя университет, то никъде не пише, че трябва да си хвана мацка изобщо, се ми е 300 и да има и да няма, учението, приятелите са ми важни, а с приятелите идват и купоните а от там и мацките, така, че не се притеснявам ни най-малко....
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  25. #2075
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    You went full retard, don't go full retard!
    maDamn

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си