.
Отговор в тема
Страница 136 от 195 ПървиПърви ... 3686126132133134135136137138139140146186 ... ПоследнаПърви
Резултати от 3 376 до 3 400 от общо 4872
  1. #3376
    Ами интервюто се провежда с мениджъра на екипа, отдела, компанията и със HR-a, като двамата следят за различни неща.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  2. #3377
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Да, знам го това (и от 2мата написаното), (Джоли, и аз съм ходила по интервюта, не ми обяснявай като на дебил, почти завърших ) но мисълта ми е, че се бутат навсякъде и нерядко имат повече влияние в решението при подбора, отколкото им се полага.
    Последно редактирано от therichbitch : 06-28-2014 на 11:41

  3. #3378
    Не знам ... опитвам се да измисля нещо, което хем е полезно, хем има пари в него и реализация, хем мен да ме влече.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #3379
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    не знам и какво си учила точно в МИО-то, аз обаче реших за точно един ден какво искам да следвам (жокер- не е HR ), но ти имаш цяла година да помислиш
    А дали ще е доходно и ще имаш реализация, определено не зависи само от естеството на магистратурата ти Адски относително е и особено при специалностите , свързани с икономика, твърде несигурно, като гледам какво се случва

  5. #3380
    Супер фен Аватара на Deadlock
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    1 482
    пак сме много важни и интересни

  6. #3381
    therichbitch а каква е твоята магистратура?
    Несигурно е.. да не започвам темата с тея идиоти и банките им. но то има ли нещо сигурно
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  7. #3382
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Писах ти на лично Още нямам магистратура, нека завърша бакалаврите

  8. #3383
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Инересно ми е, ако аз си кандидатсватм за сериозна длъжност, примерно нещо, свързано с програмиране, да речем, как един нищо и никакъв HR ще ме оценява мен аз дали съм годна за дадена позиция, от която той идея си няма, защото мозъкът му е свикнал да работи на много по- мижави обороти..
    Това беше безумно плоско твърдение, изненадана съм от теб.
    Изключително съм съгласна с написаното от Дрейд след това.

  9. #3384
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    очевидно беше преувеличено, прочети след това

    за мен са просто едно перо в дадена организация, нямат особен принос
    Кажи ми защо според теб присъства един ХР на интервю и ще ти дам примери, при които е ненужен. Плоско е сляпото заимстване от Запада без оглед на куп други фактори.
    Последно редактирано от therichbitch : 06-28-2014 на 12:45

  10. #3385
    Разпалих форумна война.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  11. #3386
    Аз пък да попитам. В трудовата характеристика, в автобиографията, примерно, ако си работил нещо друго, каквото и да е, то после взима ли се в предвид от работодотеля, или ако не е било близко до неговата професия - му е все едно?

  12. #3387
    anonymous708973
    Guest
    Това решава всеки работодател.
    Някои предпочитат в автобиографията да пише само релевантният опит, други пък гледат странно на големите бели петна...

    Хубаво е, ако си работил нещо друго, да го обвържеш по някакъв начин. Добър вариант е да покажеш какви лични качества е изградило в теб, които биха били от полза при позицията, за която кандидатстваш.

  13. #3388
    Аз лично гледам по-странно на такива лични и странични излияния, докато в англоговорящи страни е напълно в реда на нещата да напишеш умение за работа в екип придобито чрез участие в училищния баскетболен отбор :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  14. #3389
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    да, ако сте хранили кученца в Аляска, също се пише!

  15. #3390
    На мен пък ми беше Х дали да пиша в биографията си опит със C++ и Java, тъй като имам опит с тях, но нямам никакво желание да се развивам в тая насока и да кандидатствам за програмист, та се чудех дали да не ги включа ей така за респект. и един човек ми каза, че ако кандидатствам за икономист в IT-компания, че това би ми било плюс не защото ще ме накарат да пиша програмни кодове, а просто че ще се разбирам малко по-добре с тях, отколкото човек, който съвсем хал-хабер няма. Според вас кое е правилното? Гледам напоследък всички си пишат по биографиите каквото се сетят независимо релевантно или не към дадената позиция.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  16. #3391
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Е в примера, който ти даде, е релевантно да напишеш, че владееш/имаш опит с Java, все пак е компания в тази сфера, нищо, че позицията не включва такива изисквания.

    Ама да наблъскаш всичко за което се сетиш, включително всички локуми и клишета как си с невероятно добри лидерски качества (придобити в детската градина, когато караше другите пикльовци да скочат след теб от катерушката), отворен към нови идеи (базирано на пушенето на трева, защото другите ти казаха, а ти си много широкоскроен, нали) и със забележителни способности за работа в екип (защото в гимназията все правехте групови презентации и ти си бъркаше в носа в името на отборния дух), е малоумно и ако бях работодател, бих се изплюла на такова CV, но за съжаление и те в голямата си част са прости хорица и може да се впечатлят, знам ли. Зависи от компанията, в която кандидатстваш за длъжност.

  17. #3392
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Добър вариант е да покажеш какви лични качества е изградило в теб, които биха били от полза при позицията, за която кандидатстваш.
    мхм, и аз това се питах. Защото всяка работа, най-малко развива комуникативните функции, да работиш с хора, да познаваш различни сфери, да си всеобхватен ..
    но от друга страна пък според мен не е хубаво, ако си работил на най-различни, обаче все не изикващи качества и образование неща, та накрая си праснеш тази автобиография на един мениджмънт в сферата на интелигенцията, дали въобще ще я погледне.

  18. #3393
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Е в примера, който ти даде, е релевантно да напишеш, че владееш/имаш опит с Java, все пак е компания в тази сфера, нищо, че позицията не включва такива изисквания.

    Ама да наблъскаш всичко за което се сетиш, включително всички локуми и клишета как си с невероятно добри лидерски качества (придобити в детската градина, когато караше другите пикльовци да скочат след теб от катерушката), отворен към нови идеи (базирано на пушенето на трева, защото другите ти казаха, а ти си много широкоскроен, нали) и със забележителни способности за работа в екип (защото в гимназията все правехте групови презентации и ти си бъркаше в носа в името на отборния дух), е малоумно и ако бях работодател, бих се изплюла на такова CV, но за съжаление и те в голямата си част са прости хорица и може да се впечатлят, знам ли. Зависи от компанията, в която кандидатстваш за длъжност.
    Именно!! Аз лично като работодател бих се изнервила на нещо подобно, но като гледам околните, явно точно това се очаква.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  19. #3394
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Възможно ли е кандидатстването за общежития в друг университет при положение, че има останали свободни места? Сега гледам таблиците, в ИУ двете са със 100% заетост.

  20. #3395
    Има някакви врътки с 35 блок на Медицинския, но не съм запозната как точно става.
    Какви таблици гледаш? Пусни си документите задължително!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  21. #3396
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    http://www.mon.bg/?go=page&pageId=3&subpageId=47
    СПРАВКА за заетост на студентските общежития към 31 март 2014 г.
    това


    В София видях, че може да стане с разменни писма, но нямам никаква информация за Варна.

  22. #3397
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Поставена съм пред огромна дилема - какво да уча последно двете неща на които се спрях нямат нищо общо помежду си, а ме влекат еднакво силно - архитектура (в частност интериор) и право (корпоративно/криминално). Ако някой може да ме насочи по някакъв начин ще съм му много задължена

  23. #3398
    Повече от фен Аватара на d-r.Zob
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    461
    Аман от прависти, юристи, адвокати и други подобни. Хиляди стоят безработни.

  24. #3399
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    МХмхмхмхмнооо сте се вживили нещо!

  25. #3400
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    @ameli, ако под 'архитектура(в частност интериор)' имаш предвид интериорен дизайн - прегледай програмата на НБУ ТУК и сама си прецени тези неща дали не би могла сама да ги научиш с четене вместо да даваш няколко К лева за 4г, през които е доста вероятно да не научиш кой-знае какво.
    Отново при условие, че това си имала предвид с тези си думи - големите вериги магазини имат готови каталози с цялата си налична стока (изготвени от кадърни хора, занимаващи се с 3д), а работата на 'дизайнерите' е да drag'n'drop-ват модели.
    Смис. това, което се опитвам да ти кажа е, че работата ти ще е безкрайно далеч от това, което си представяш. Няма да проектираш в буквалния смисъл - ако това ти е целта се насочвай към 3д студио макс и те така (http://www.cgsociety.org/index.php/C...g_3d_with_ikea), макар че и това е (по мое мнение) безкрайно скучна работа. Но пък ако те влече лошо няма предполагам.

    За ЮФ към СУ ще си спестя мнението ;] Пиши една икономика (или някое от 500-те й производни) най-добре - тъкмо е на мода

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си