.
Отговор в тема
Страница 134 от 195 ПървиПърви ... 3484124130131132133134135136137138144184 ... ПоследнаПърви
Резултати от 3 326 до 3 350 от общо 4872
  1. #3326
    Цитирай Първоначално написано от pac0line Виж мнението
    Утре последен (и реално първи) изпит. Просто искам да го взема, макар че както винаги не чета достатъчно, даже да не кажа че нищо не чета. Вече не ме интересува нито успех, нито бъдеще, свързано с дипломата и направлението/специалността. Нищо не ме интересува, честно, искам си лятото.

    А, причините са изказани точно 2 и 3 поста над моя. Чудесно описание на реалността, UNWE, качеството и количеството !!!
    Мен също не ме интересуват успех и изпити и да се тръшкам за 6тици, но си уча за изпитите качествено, за да разбирам материала и да мога да го работя.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  2. #3327
    Супер фен Аватара на lisi4ety
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Just touched down in London town
    Мнения
    1 320
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    АЗ имам въПроси! ^^

    *Какви са разликите в това да си ученик и в това да си студент?
    *Може ли някой лекции,които смяташ,че са ненужни за твоята личност да ги пишеш дъждовни и да не ти правят проблем за тУва?
    *Може ли да снимаш с апарат някой работи и да носиш лаптоп?
    *Студентите имат ли стипендии като учениците (21) и ако имат колко е?
    *По колко време са междучасията?
    *Защо няма да съм в голяма зала с много седалките като по филмите,а ще съм в обикновена класна стая? = (
    *МНОГО ВАЖЕН въпроЗ! Възможно ли е да имаме общи часове с други човечета,които не са в моята специалност? ^^ Било то практики,теории и т.н. ^^
    *Изпитват ли? Т.е...контролни,тестове ...такива работи...и вярно ли че можеш да се освободиш от изпит ако искараш хубава оценка на някой тест ^^
    *Трудно ли е ^^
    1. Разлики - бол, за приликите питай ;д
    2. Абсолютно, само дето има професори, които мразят живота и професията си и искат щом те са там и ти да си там. Дъа. Проучваш къде си струва и къде не и не ходиш и така.
    3. За апарата не знам, ама за лаптопа нямаш проблем. Имам една много досадна колежка, която на най-дразнещата лекция по право обича да вади и да щрака и искам да я убия. И не само аз. Затова си помисли дали ще рискуваш. :д
    4. Имат, зависят от успеха.
    5. "Междучасията" са почивки от 15 минути обикновено, но при мен е готинко, защото някои професори са по-тромавички и имаме по-дълги. Някои не ги спазват, а пускат рано. Други не ги спазват и пускат по-късно.. ;д разнообразие има
    6. Защото бг университетите са скучни! Макар че си имам една американска зала, в която имам лекции ;3 the perks of studying in юридическия
    7. Не. Само извънредно
    8. Контролните са ти колоквиуми в университета и ги имаш само при някои.. предмети? Не съм сигурна как им се казва и до ден днешен ;д Отново е относително и зависи от преподавател - по принцип я няма тая практика за освобождаване с колоквиум.. Има професори, които освобождават от изпити, но и това не е писано правило и е по усмотрение на професорското тяло ;д
    9. Зависи :3

  3. #3328
    Цитирай Първоначално написано от skatew Виж мнението
    Начиии след 2 сесии излизам в сесия и си е ебало майката :д стискайте палци да я взема тая биохимия. и за физиологията стискайте да е 5 или 6. животновъдството ще го взема, надявам се, лесно
    Какво учиш? Редовно те следя, че се явяваш на някакви изпити като моите.
    Аз приключих и сега чакам резултати. Гарантирано съм се издънила по човешката физиология, всичко останало силно се надявам да съм го взела.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  4. #3329
    Мега фен Аватара на skatew
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    3 711
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    Какво учиш? Редовно те следя, че се явяваш на някакви изпити като моите.
    Аз приключих и сега чакам резултати. Гарантирано съм се издънила по човешката физиология, всичко останало силно се надявам да съм го взела.
    Ветеринарна медицина уча
    http://www.teenproblem.net/teenid/skatew
    I know God is higher than we are, but not higher than we are, get it? (:
    who’s gonna stop the war when the same ones who start the war
    are the ones who profiteer when they shoot a rocket there it fills up their pockets here
    who’s gonna try and stop the diseases when the stockmarket value increases
    on their patented medication the vatican’s miseducation turn this planet into patients
    who is gonna lead us the right way when all our leaders gone a stray
    how long we’re gonna wait for our bright day when it already feels too late...

  5. #3330
    Здравейте! Предстои ми кандидастване и се колебая между няколко специалности в ПУ - Финанси, Маркетинг, МИО. Ако може да ми дадете малко инфо, кое си заслужава и кое има по-голяма реализация в България.
    Последно редактирано от rockandroll : 06-14-2014 на 21:19

  6. #3331
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Някой от СУ, ако НЕ се явя на изпита нито сега, нито септември, пише ми се служебна двойка или ми прекъсват правата"?
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  7. #3332
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    имаш си двойка и ходиш на ликвидация ли кво е там, лол, никви права не ти прекъсват

  8. #3333
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    ми един от ТУ ми каза, че там, ако не отидеш на изпита - гонят те от унито..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  9. #3334
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    Цитирай Първоначално написано от DeHu Виж мнението
    Офффффф,писна ми вече! Чудя се как може да има толкова абсурди в тоя пробит университет и най-вече защо някои хора все още преподават.Не е нормално да ни се даде контролно,след което преподавателката да си излезе от стаята(оттам нататък е ясно,че след обстойни прегледи на учебниците всички дават еднакви отговори на теста) и изненада-оценките на всички са най-разнообразни като ясно си личат предпочитанията и сред студентите.Просто това не е нещо,което да мога да разбера,няма никаква логика.Отделно от това,80-годишния професор по право се е изказал със следната реплика на последната лекция:"Тия тъпанари,които не са дошли познайте как ще си вземат изпита".Таа,да,аз съм от недошлите,уча си по право,но нямах възможност този път да отида в петък вечерта на лекция и очевидно ще си имам трудности...А освен това на присъстващите просто така им е подарил някакви точки,които иначе трябва да се изкарат на теста.Както и да е,това е положението,аз просто исках да си го напиша някъде,просто ужасно се ядосвам.
    Кой университет

  10. #3335
    Една колежка беше казала, че когато преподавателя остави на поправка, взима по 20лв на всеки човек/от унито/, който е на поправка... сериозно??

  11. #3336
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    Някой от СУ, ако НЕ се явя на изпита нито сега, нито септември, пише ми се служебна двойка или ми прекъсват правата"?
    ТУ не е СУ. Във ВИНС-а ако не отидеш на ликвидация (имаш само един не взет изпит), ти остава като условен.

    Цитирай Първоначално написано от alskdjfhg Виж мнението
    Една колежка беше казала, че когато преподавателя остави на поправка, взима по 20лв на всеки човек/от унито/, който е на поправка... сериозно??
    Всеки уни си има свой правила, но знам че вземаха някакви пари. Никой даскал няма да те къса нарочно освен ако не си прави патки с теб. Особено ако си 4-ти курс.
    n00bs

  12. #3337
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Има ли някой от ВИНС-а, който учи международен бизнес или Финанси? Ще имам нисък бал /22,46/ и искам да знам имам ли някакъв шанс?

  13. #3338
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Това зависи от останалите, но мисля, че за финанси ти стига. Макар че си момиче, а когато аз бях студент, момчетата влизаха с по-нисък бал.
    n00bs

  14. #3339
    Аз желая да се оплача Напълних си главата с всевъзможни реализации на алгоритми и вече започнах да ги сънувам..сънувам дървета, ребра, възли (в този ред на мисли вътрешни и външни)... Искам да мине изпита, да ме скъсат затова, че не съм назубрила! и да си ходя на море!!!
    I have a dream

  15. #3340
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    ТУ не е СУ. Във ВИНС-а ако не отидеш на ликвидация (имаш само един не взет изпит), ти остава като условен.



    Всеки уни си има свой правила, но знам че вземаха някакви пари. Никой даскал няма да те къса нарочно освен ако не си прави патки с теб. Особено ако си 4-ти курс.
    Нашите вземат пари чак за условните мисля. И студентът е длъжен да си плати условия изпит. За ликвидацията не съм сигурна, поправките са напълно безплатни.
    YSMF не е толкова малко, няма квоти за момчета и момичета и съответно няма различни балове
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  16. #3341
    Някой знае ли колко е бил минималният бал в ИУ за миналата година и дали биха ме приели с 20,66 ;s
    Последно редактирано от SIIMONNA : 06-22-2014 на 18:54

  17. #3342
    Зависи от специалността.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  18. #3343
    Цитирай Първоначално написано от SIIMONNA Виж мнението
    Някой знае ли колко е бил минималният бал в ИУ за миналата година и дали биха ме приели с 20,66 ;s
    Там вече приемат и с много ниски оценки.

  19. #3344
    Навсякъде приемат с много ниски оценки, но не искаш да влезеш икономика на водораслите все пак. Принципно в смотаните специалности приемат и с 4 3-ки.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  20. #3345
    Тази година ще кандидатствам, даже вече започнаха записванията, а аз съм супер объркана и дори не съм сигурна къде и какво точно искам да уча.
    Може ли да ми помогнете като кажете впечатленията си от УНСС, СУ, Библиотекарския?
    Например за УНСС, много често ми казват, да не ходя там, било гадно. Както и двете крайности - едни казват, че е трудно там. А други, че много лесно се минава. Лично мен адски много ме притеснява математиката, която е навсякъде.
    И така... съвсем объркана съм

    И да не забравя - интересува ме и до колко държат да ходенето за всяка лекция в тези университети. Може ли да се пропускат някои?
    Последно редактирано от Sugarr : 06-23-2014 на 20:24

  21. #3346
    Математиката в икономическите университети е пародия на математика.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  22. #3347
    Aз реших да кандидатствам с ВиК в УАСГ. Балът ми е 24 и нещо. Дано да ме приемат.

  23. #3348
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    ми един от ТУ ми каза, че там, ако не отидеш на изпита - гонят те от унито..
    Това не е съвсем вярно. Един изпит може да си го влачиш спокойно и до следващата година. Проблем става когато имаш повече от един. Това ако се спазваше в ТУ да не са останали студенти. Обикновено още на редовната сесия като не вземеш изпит/или не отидеш ти пишат служебно двойка и ти се води невзет/неположен. Като си отидеш Септември на ликвидацията всичко е ток и жица.

    Цитирай Първоначално написано от Sugarr Виж мнението
    Тази година ще кандидатствам, даже вече започнаха записванията, а аз съм супер объркана и дори не съм сигурна къде и какво точно искам да уча.
    Може ли да ми помогнете като кажете впечатленията си от УНСС, СУ, Библиотекарския?
    Например за УНСС, много често ми казват, да не ходя там, било гадно. Както и двете крайности - едни казват, че е трудно там. А други, че много лесно се минава. Лично мен адски много ме притеснява математиката, която е навсякъде.
    И така... съвсем объркана съм

    И да не забравя - интересува ме и до колко държат да ходенето за всяка лекция в тези университети. Може ли да се пропускат някои?
    Който ти казва, че в УНСС е трудно, явно е или велик мързел или не особено интелигентен. Да има специалности които са малко по-тежки от други, но като цяло УНСС си е едно приятно пребиваване от страна на учене. Много свободно време (Е може да имате лекции късно вечер или в Събота), лесно вземане не изпити ако си редовен, много често освобождаване от изпити и т.н. няма заверки, абе все неща които не се срещат в ТУ и УСАГ.

    Доколкото до последният въпрос, когато няма заверки то реално може дето се казва да не стъпиш и освен ако не попаднеш на заядлив даскал няма да имаш проблеми. В СУ също нямат заверки за библиотекарския не знам.
    Последно редактирано от draid : 06-25-2014 на 09:22

  24. #3349
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Радвам се,че се разделям с преподавателя си -алкохолик и асистентката му - харпия. Не съм от хората,които преувеличават, но тези бяха безбожно гадни. Не мога,а и май не искам да намеря по-подходяща дума.
    maDamn

  25. #3350
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Ааа тепърва ще се сблъскваш с гадняри, има ги навсякъде.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си