.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 4872

Hybrid View

  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 236
    АЗ имам въПроси! ^^

    *Какви са разликите в това да си ученик и в това да си студент?
    *Може ли някой лекции,които смяташ,че са ненужни за твоята личност да ги пишеш дъждовни и да не ти правят проблем за тУва?
    *Може ли да снимаш с апарат някой работи и да носиш лаптоп?
    *Студентите имат ли стипендии като учениците (21) и ако имат колко е?
    *По колко време са междучасията?
    *Защо няма да съм в голяма зала с много седалките като по филмите,а ще съм в обикновена класна стая? = (
    *МНОГО ВАЖЕН въпроЗ! Възможно ли е да имаме общи часове с други човечета,които не са в моята специалност? ^^ Било то практики,теории и т.н. ^^
    *Изпитват ли? Т.е...контролни,тестове ...такива работи...и вярно ли че можеш да се освободиш от изпит ако искараш хубава оценка на някой тест ^^
    *Трудно ли е ^^
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  2. #2
    Супер фен Аватара на lisi4ety
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Just touched down in London town
    Мнения
    1 320
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    АЗ имам въПроси! ^^

    *Какви са разликите в това да си ученик и в това да си студент?
    *Може ли някой лекции,които смяташ,че са ненужни за твоята личност да ги пишеш дъждовни и да не ти правят проблем за тУва?
    *Може ли да снимаш с апарат някой работи и да носиш лаптоп?
    *Студентите имат ли стипендии като учениците (21) и ако имат колко е?
    *По колко време са междучасията?
    *Защо няма да съм в голяма зала с много седалките като по филмите,а ще съм в обикновена класна стая? = (
    *МНОГО ВАЖЕН въпроЗ! Възможно ли е да имаме общи часове с други човечета,които не са в моята специалност? ^^ Било то практики,теории и т.н. ^^
    *Изпитват ли? Т.е...контролни,тестове ...такива работи...и вярно ли че можеш да се освободиш от изпит ако искараш хубава оценка на някой тест ^^
    *Трудно ли е ^^
    1. Разлики - бол, за приликите питай ;д
    2. Абсолютно, само дето има професори, които мразят живота и професията си и искат щом те са там и ти да си там. Дъа. Проучваш къде си струва и къде не и не ходиш и така.
    3. За апарата не знам, ама за лаптопа нямаш проблем. Имам една много досадна колежка, която на най-дразнещата лекция по право обича да вади и да щрака и искам да я убия. И не само аз. Затова си помисли дали ще рискуваш. :д
    4. Имат, зависят от успеха.
    5. "Междучасията" са почивки от 15 минути обикновено, но при мен е готинко, защото някои професори са по-тромавички и имаме по-дълги. Някои не ги спазват, а пускат рано. Други не ги спазват и пускат по-късно.. ;д разнообразие има
    6. Защото бг университетите са скучни! Макар че си имам една американска зала, в която имам лекции ;3 the perks of studying in юридическия
    7. Не. Само извънредно
    8. Контролните са ти колоквиуми в университета и ги имаш само при някои.. предмети? Не съм сигурна как им се казва и до ден днешен ;д Отново е относително и зависи от преподавател - по принцип я няма тая практика за освобождаване с колоквиум.. Има професори, които освобождават от изпити, но и това не е писано правило и е по усмотрение на професорското тяло ;д
    9. Зависи :3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си