.
Отговор в тема
Страница 195 от 195 ПървиПърви ... 95145185191192193194195
Резултати от 4 851 до 4 872 от общо 4872
  1. #4851
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Стига с този канцерогенен кпоп :д

    * за спешната медицина имах предвид, че е по-добре да има повечко мъже, защото там има екстремни ситуации, изискващи повече физическа сила.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  2. #4852
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Sangyeon Виж мнението
    Благодаря на всички, не търся лесното просто ми е любопитно дали има някаква разлика. Между другото съм момче.
    https://www.youtube.com/watch?v=bwmSjveL3Lc
    Еееее, спокич, ше влезеш мой Има разни олекотявания в кандидатстването от типа на различни социални характеристики, погледни ги. Не познавам момче, което да се е опитало и да не е влязло. В смисъл ако разбира се, не изкараш двойки на изпитите Напъвай здраво и ще проникнеш.
    Сори че те сметнах за момиче, ама картинката ме подведе. Явно децата много харесвате Кпоп

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Стига с този канцерогенен кпоп :д

    * за спешната медицина имах предвид, че е по-добре да има повечко мъже, защото там има екстремни ситуации, изискващи повече физическа сила.
    Да, права си. Освен това в БГ има и доста агресия към спешните екипи. Друг е въпросът, че в 75% от случайте парамедик ще се справи повече от чудесно, няма нужда от цял жив лекар да ходи.

  3. #4853
    Да кажем, че наистина съм приет рано или късно , минат 6 години... После какво? Като Личен лекар ли мога да работя или трябва да уча Обща медицина(магистър)?

  4. #4854
    После осъзнаваш, че си си загубил времето. Както всички студенти.

  5. #4855

  6. #4856
    Завинаги, животът е низ от грешни избори.
    Университетът е лесен достъп до начин на живот, който ни се струва приятен, лесен, вкаран в рамки и съграден върху здрава основа. И в тези изпарения на ума пълним вузовете, които лакомо поглъщат всичко и всеки.
    Но хубаво, лекари трябва да има, въпросът е, че животът изисква повече, отколкото ни се ще да дадем.

  7. #4857
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Ти си си магистър при завършването на основното медицинско образование. После специализираш обща медицина за опл, която май беше три години (?) не съм сигурна. Научи се да използваш интернет, дете.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  8. #4858
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Общо взето се подготви психически за едни десет години здраво учене и стрес, ще трябва вашите да те издържат, да нямаш истински социален живот, от който ще страда и личния ти, дефицит на време, сън и тн. Така че си помисли дали си готов най-продуктивните ти години да преминат по този начин, хах.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  9. #4859
    Още съм в тази фаза: А бе, мисля това да следвам... 5 минути по-късно: Искам да съм хеликоптер.. Майтапа на страна, наистина безкрайно много неща ми минават през главата, объркан съм... и не знам какво да правя. ;-;
    Последно редактирано от Sangyeon : 07-20-2018 на 15:17
    최고를 희망하되, 최악에도 대비하라.



  10. #4860
    Не отдавай огромно значение на това какво ще учиш, всичкото умуване е безплодно, ще избираш и след това ще изпитваш избора, добър или лош, винаги твърде краен.
    Опитай се да откриеш това, което ще те отделя от обикновеното на деня, нещото, което ще те уверява в безкрайното, колкото и болезнено и тъжно да ти се струва, защото крайните дела се вършат от безкрайни души, а когато стъпката ти се колебае между тези два свята, неминуемо ще залитнеш извън танца на живота.
    Целта не е да бъдеш лекар, журналист, историк, философ, но да бъдеш повече.

  11. #4861
    Здравейте, имам единк въпрос, който ме мъчи от няколко дни. Какви хора да очаквам в Софийският, Техническия и Soft Uni университет? Също така колко е трудно да завършиш тези университети?
    Последно редактирано от чемшир : 09-04-2018 на 19:44

  12. #4862
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от чемшир Виж мнението
    Какви хора да очаквам в Софийският, Техническия и Soft Uni университет?
    Можеш да срещнеш хора всякакви.
    Цитирай Първоначално написано от чемшир Виж мнението
    Също така колко е трудно да завършиш тези университети?
    Повечето специалности в ТУ не са лесни.
    За СУ, зависи от специалността.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #4863
    Приятели, моля ви, помогнете ми и попълнете анкетата. Изготвям дипломна работа и за целта направих тази анкета.
    https://www.surveymonkey.com/r/CR97MRD

    Въпрос номер 9 изисква поне 4 отговора.

    Благодаря предварително!
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  14. #4864
    Здравейте!

    Бих искал да ви представя новата група за кандидат-студенти в ТУ-София за 2019 г.:
    http://bit.ly/2qTjWbP

    Моля, споделете групата на всички ваши приятели и познати, които проявяват интерес към ТУ-София.

    ТУ-София е един от малкото университети в България, който 'произвежда' инженери - хора, разбиращи от важни неща, от които друг не разбира. В ТУ-София се набляга на усвояването на критични умения и системния подход, но и се поощрява личната креативност в решаването на проблеми.

    ако ТИ:
    - си фен на новите технологии,
    - имаш аналитична мисъл,
    - винаги търсиш как работят нещата отвътре,
    - обичаш да конструираш/създаваш нови неща,
    - искаш да си част от сложни инфраструктурни проекти,
    то инженерната наука е за ТЕБ.

    Инженерите движат енергетиката на страната, конструират превозни средства и всякакви други машини с всевъзможни размери, занимават се с все по-разпространените информационни системи в нашия живот, управляват проекти, които никой тук не може да опише, но без които сме загубени. Инженерите участват в създаването на технологиите на бъдещето, техните иновации все повече навлизат в съвремието ни и спомагат за развитието на света.
    Пробвайте се да назовете едно нещо от ежедневието ни, за което не са нужни инженери.

    Благодаря за отделеното време.

  15. #4865
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Че ти си за психиатър>.....хахахаха
    Ти какво правиш тук ма, Минке? Знаеш ли какво е университет, че пишеш в тая тема?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  16. #4866
    Интересна тема, догодина завършвам и мисля да записвам бизнес икономика и мениджмънт в УНСС, ще се радвам да чуя мнения за този университет и/или самата специалност.

  17. #4867
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от milenakostova Виж мнението
    Интересна тема, догодина завършвам и мисля да записвам бизнес икономика и мениджмънт в УНСС, ще се радвам да чуя мнения за този университет и/или самата специалност.
    Записването на която и да било специалност съдържаща в себе си "бизнес", "икономика" и "мениджмънт" става изключително лесно. Ако те вълнува най-вече лекото избутване до 4-ти курс и придобиването на тапия за успокоение и радост на родителите ти и някоя друга бригада в САЩ, то тогава УНСС и някаква специалност от там са точният избор за теб.

    Няма какво да се лъжем, студентите записали се в подобни хуманитарни дисциплини най-често отбиват номера и протакват 4 години в нищоправене правейки всичко останало, но не и да се научат нещо конкретно. Разбирасе на 18-19 г. е все още нормално да си объркана и да си въобразяваш, че след като са минали цели 4 години и си придобила някаква тапия с помпозно звучаща специалност, ще се изстреляш на някой висок пост, но истината, с която ще се сблъскаш е съвесем друга. В последствие на завършването ти на таква специалност, не трябва да се чудиш после как така след всички изпити, реферати и практики, най-близъкият ти досег с икономиката и бизнеса ще се сведе до това най-много да маркираш стоки на някоя каса или потенциална безработица по специалността, което откриват много млади хора след 4-те си пропиляни в такива специалности студентски години... Докато се усетиш ще са си минали тези години без накрая да имаш дори визия какво точно да търсиш в jobs-а. Сигурно ще си мислиш, че трябва да се ориентираш към това да си банков служител... т.е. пак да си касиер.

    Проблемът е, че бройките за хуманитарни специалности не само в УНСС, но и в другите ВУЗ-ове са безкрайно надути и всяка година се бълват хиляди щастливи абсолвенти с тапии за бизнес икономики, мениждъри и прочее, което дори на теб би трябвало да ти е ясно, че не е полезно, защото бизнесът няма как да фасилитира всички тези млади "специалисти" на високите постове, за които те си мечаят и това се отнася дори и за пълните отличници.

    Ако ще протакваш 4 години има смисъл единствено, ако запишеш някаква тясна специалност като например нещо свързано с ИТ. Дори на теб сигурно ти е известно, че в този сектор специалисти се търсят винаги и заплатите са много добри. За медицина и право няма да ти говоря, защото ориентацията ти към по-горните специалности говори, че едва ли изобщо ги обмисляш като вариант.
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-05-2019 на 08:25

  18. #4868
    Здравейте! Тази година имам намерение да кандидатствам в НСА със специалност Кинезитерапия! Та въпросът ми е, знаете ли колко хора приемат за тази специалност? Ако някой е учил там или в момента учи, моля да ме на пише лично съобщение! Благодаря!

  19. #4869
    If you want to save a large amount of your money then click the link. So, visit here Yoshinoya coupons

  20. #4870
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    В ТУ на времето изглеждаше по следния начин. Ядене пиене, кошии по студентски, карти в парника, дето жалко, че вече го няма, че май стана за пици ли кво е, зад втори блок, перманентно отработване на все нещо, щото е имало нещо по-важно (примерно ядене и пиене от сутринта в 13 блок) и после на изпита кой знае знае, кой не знае преписва, накрая всеки в един момент взима всичко и ако много не му се занимава, взима на дипломната слаб 4, ако малко му се занимава 5, ако нещо все пак е свършил, 6. Имах колеги в 4 курс с по 30-40 невзети изпита и завършиха. Ама сега ми изглежда скучно, дано поне да се учи.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  21. #4871
    Here is the best software testing training institute in Delhi that helps you to become a Data scientist expert. Reserve your seat now!!!
    Uncodemy is the best Global IT Training institute in India that offers 200+ courses such as Data Science, Data analytics, Business analysis, Blockchain, Artificial intelligence, Machine learning, Python, Full stack developer training course in Delhi, etc. Our expert gives you hands-on experience with 100% placement assurance.
    https://www.uncodemy.com

  22. #4872
    Here you can share where you are accepted, which course you are/will be in, how student life is, colleagues, friends and everything around the student. ^_^

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си