.
Отговор в тема
Страница 103 от 195 ПървиПърви ... 3539399100101102103104105106107113153 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 551 до 2 575 от общо 4872
  1. #2551
    ииии на другия ден разбирам смисълът да вляза в УНСС ...
    оценяване на олимпийския принцип - за участие тройка, от 12% до 50% четворка, над 50% петичка ...

    lol тъпата котка от аватара ми как се разминава ако напиша 24 поста подред дали ще стигна 25тия кадър
    Последно редактирано от pac0line : 01-08-2014 на 13:17

  2. #2552
    Сериозно ли ви е такова оценяването?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  3. #2553
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Цитирай Първоначално написано от pac0line Виж мнението
    ииии на другия ден разбирам смисълът да вляза в УНСС ...
    оценяване на олимпийския принцип - за участие тройка, от 12% до 50% четворка, над 50% петичка ...

    lol тъпата котка от аватара ми как се разминава ако напиша 24 поста подред дали ще стигна 25тия кадър
    мечтай си да е такова оценяването в УНСС

  4. #2554
    Голям фен Аватара на TIFOSO
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    797
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Сериозно ли ви е такова оценяването?
    В УНСС оценяването е едно от най-интересните. Има няколко вида оценявания. Повечето делят на купчинки (3ки - минават) и (2ки - не минават). Някои преподаватели късат докато не си купиш техния учебник за да приберат %. Други имат точно определена бройка, която трябва да скъсат и изпълняват всичко, както е по план. Първите 2 години в направление "Икономика и бизнес", те гърчат жестоко, след това зависи в каква специалност те приемат, но определено става по-леко. И все пак оценяването там е една от най-големите пародии, от личен опит го заявявам. Единствените свестни преподаватели за мен там са няколко (Манов по "Основи на финансите", както и асистента Джонев, Цветков по "Статистика", Тагарев по "Информационни технологии" и "Корпоративна сигурност")
    Последно редактирано от TIFOSO : 01-08-2014 на 22:29

  5. #2555
    какво е оценяването, нямате ли нещо като точки, проценти за всяка оценка или според дали днес преподавателят е ебал? :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  6. #2556
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Цитирай Първоначално написано от TIFOSO Виж мнението
    В УНСС оценяването е едно от най-интересните. Има няколко вида оценявания. Повечето делят на купчинки (3ки - минават) и (2ки - не минават). Някои преподаватели късат докато не си купиш техния учебник за да приберат %. Други имат точно определена бройка, която трябва да скъсат и изпълняват всичко, както е по план. Първите 2 години в направление "Икономика и бизнес", те гърчат жестоко, след това зависи в каква специалност те приемат, но определено става по-леко. В УНСС оценяването е една от най-големите пародии, от личен опит го заявявам. Единствените свестни преподаватели за мен там са няколко (Манов по "Основи на финансите", както и асистента Джонев, Цветков по "Статистика", Тагарев по "Информационни технологии" и "Корпоративна сигурност")
    като цяло доста правилни неща казваш. Особено за деленето на купчинки съм почти убеден,че по два предмета така ни оценяваха. По микроикономика половината поток е скъсан

  7. #2557
    Голям фен Аватара на TIFOSO
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    797
    Тва с купчинките е най-старата практика просто. Как се проверяват 180 работи за един час от двама човека? Осъзнаха се, че така не може и въведоха допълнителна сесия след поправителната, защото загубиха много приходи от семестриални такси, а и много хора се отказаха след като видяха каква пародия е. УНСС като цяло не е лош университет, просто има прекалено много кофти преподаватели и ръководители. Както казваше един преподавател по "Екология": "Нашият университет е далече от Оксфорд, но пък имаме най-красивите кенефи."

  8. #2558
    По микро нормално половината поток да е скъсан, защото половината поток хал хабер си няма от икономика. Не се дължи на преподавателите, а на масовата малоумщина.
    TIFOSO някои от нашите тоалетни са по-красиви от в мола
    един наш пък беше казал : Красив университет си имаме. Верно има проблеми с wifi. Килийно училище, но пък красиво килийно училище.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  9. #2559
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    jollie ти в УНСС ли учиш

  10. #2560
    Голям фен Аватара на TIFOSO
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    797
    Сега като се срути Новият корпус може да го преквалифицират на Хамалски техникум, с усилено изучаване на строително-ремонтни и довършителни работи.

  11. #2561
    Varna edition.
    Затова ми беше интересно там какво е оценяването. Имаме нови колеги идващи от УНСС и са меко казано покъртително тъпи (не че 80% от нашите не са) Надявам се, че не са всички такива.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  12. #2562
    Цитирай Първоначално написано от maldini Виж мнението
    мечтай си да е такова оценяването в УНСС
    Ами ето, мечтая, вчера бях с нагласата на нерви че не са ми стигнали 1-2 верни отговора за да взема, а днес излизам с 4ка и настроение за клубене
    И то точно за този преподавател се носеха слуховете, че от него тръгнала фразата "три изпита за двеста марки и едно прасе".
    Иначе че има купчинки има, за щастие или не при нашия поток (Икономика с преподаване на АЕ), досега само по един предмет се е стигало до оценяване на купчинки и все още сме нямали някой като Секирите.
    Факт е, че имам доста колеги и познати, които прекъснаха и се върнаха обратно във Варна във ВИНС-а, а там ги посрещат като крале и кралици, без да знаят може би че УНСС с изключение както каза колегата на определени преподаватели, е същата пародия и също има бол плиткоумници, както сред студентите, така и сред преподавателите.
    И аз ако се наложи да уча "бизнес информатика" ще прекъсна без да се замисля...

  13. #2563
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    едно приятелче е там - имали оня ден изпит по информатика някаква и им било разрешено интернет да ползват лол. Разправя че си клатил краката и изчакал да му пратят отговорите тия, които са се ровили из гугъл.

  14. #2564
    Повярвай - въобще не ги гледаме като крале и кралици, а като полезни изкопаеми. Защото поне моите наблюдения са, че повечето без оглед на пол, раса, външни белези, месторождение, учил или не в УНСС преди това - са много, много тъпи. Много зависи и от специалността.
    Auriss Ако приятелчето ти е икономика на водораслите - може. Аз също съм държала този изпит и мога да ти споделя, че не е с достъп до интернет, даже самия изпит не беше на компютри изобщо. А за контролните ни беше изключен интернетът.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  15. #2565
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    В момента съм с него в скайп и потвърди - преподавателят им е разрешил да си правят изпита с пуснат нет. Икономика и управление учи.

  16. #2566
    Специалност икономика и управление няма при нас.
    За кой университет говориш? :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  17. #2567
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Вие па сте много умни ...

    и ако такова беше оценяването щях да имам само петици и шестици сигурно. По макро ми искат 50 % за тройка ,по статистика също..не те знам ти кво учиш и при кои преподаватели си ,но при мен тва е положението

  18. #2568
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Вие па сте много умни ...

    и ако такова беше оценяването щях да имам само петици и шестици сигурно. По макро ми искат 50 % за тройка ,по статистика също..не те знам ти кво учиш и при кои преподаватели си ,но при мен тва е положението

  19. #2569
    Джоли, говоря за преподавателите и отговорните органи, не колегите.
    Когато си подавах документите за кандидатстване в същите английски специалности във ВИНС-а след 12 клас някакви пичета събираха и оформяха формулярите и като видяха оценката ми от дипломата и че съм включил абсолютно всички възможни специалности в някакъв ред ми казаха нещо от сорта на "Ебаваш ли се, ти си вътре и без да ходиш на изпит".
    Auriss факт, и моят изпит за освобождаване миналата година беше на същия принцип, но без интернет, а със материалите от лекциите, даже не се налагаше да се мъчим да се свързваме, а директно си ползваха хората Find
    Студентите не са виновни, че преподавателите ги мързи. Естествено, че като ми дават възможност да мина тънко, ше мина тънко, българин съм, а не мазохист. Останалото пропуснато като материал си го чета в свободното време от любознателност за да си го затвърдя.
    *Икономика и управление е нововъведеното от тази година направление, след като въведоха 7 или 10 нови дисциплини не помня и съответно от специалността с един от най-високите балове за прием се срина главоломно и нормално, че ще влизат сумати идиоти.

  20. #2570
    Голям фен Аватара на TIFOSO
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    797
    В Тихия океан, на дъното на Марианската падина - там някъде е заровен минималният бал на УНСС, а отгорему лежи кит.

  21. #2571
    Цитирай Първоначално написано от pac0line Виж мнението
    Джоли, говоря за преподавателите и отговорните органи, не колегите.
    Когато си подавах документите за кандидатстване в същите английски специалности във ВИНС-а след 12 клас някакви пичета събираха и оформяха формулярите и като видяха оценката ми от дипломата и че съм включил абсолютно всички възможни специалности в някакъв ред ми казаха нещо от сорта на "Ебаваш ли се, ти си вътре и без да ходиш на изпит".
    Влизането е лесно колкото си искаш. Въпросът е не дали, а какво.
    Излизането с хубава диплома без да преписваш не е чак толкова лесно.
    После се усетих, че това икономика и управление е за УНСС. Аз както винаги си мисля, че всички на мен говорят.
    Ние нямаме дори изпити за освобождаване.... ;\
    И във всяка нормална схема за оценяване 50% са 3ката. Не вярвам в УНСС 50% да са за 5.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  22. #2572
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    В УНСС от край време се е оценявало така по много предмети, да не говорим, че може да се освободиш по едно 60-70% от изпитите.

  23. #2573
    Утре съм на изпит и тъкмо излязоха вариантите, които са се паднали днес. В депресия съм. Уж щеше да е тест, то половината точки са отворени въпроси и то отвратително зададени така, че да знаеш всъщност нещото, но да не разбереш, че за него те питат. :Д
    Чака ме цяла нощ на разписване на въпроси, Идеал Петроф ;D
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  24. #2574
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761
    Хм. Хубаво си припомних защо не уча в държавен университет.

  25. #2575
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Колкото и да ми е тъпо да го кажа, шот и аз уча в УНСС, прави сте.
    Вече ми се гади от някои преподаватели, ама абсолютно сериозно.
    Не знам кой отгоре каза, че Цветков по Статистика бил готин или нещо от сорта.
    Не знам учил ли си при него или нещо се е чалнал от нас, но последните два семестъра си скъсах задника да уча при него и едвам се освободих, а колегите ми на изпита са ги изпокъсали масово.
    А за една част поне съм сигурна, че са учили и са сериозни.
    Не, че ми пречи, че са му трудни изпитите, нали тва е целта, да се научи нещо, но се държеше с нас като с говеда.
    Като с некви ненужни предмети, застанали му на пътя.
    Беше ужасно унизително.
    Както и да е, имам изпит днеска и направооо ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си