.
Отговор в тема
Страница 3 от 195 ПървиПърви 12345671353103 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 4872
  1. #51
    Мега фен Аватара на chemist9009
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Столичная
    Мнения
    3 267
    Как върви студентския живот при първокурсниците?

  2. #52
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    На мен още ми е рано за студентски живот , но пък още от сега се замислям какво да уча , а пък и то е нормално вече съм 9-ти клас.
    Искам да уча за фармацевт в МУ-София.
    Мисля , че обучението е съвсем различно от това за спец. Медицина.. ?? Надявам се да не включва обиколки по болници / морги / операции... едва ли ще ми се отразят добре подобни неща , но.. ако се наложи бих го превъзмогнаала , де.
    Та , интересувам се също тези , които са били приети в МУ-София откога са започнали да се подготвят за кандидатстването си ?
    И какво е включвала тази подготовка , всъщност ?
    Чели ли сте някаква допълнителна литература , ако да каква .. ?
    To infinity and beyond.

  3. #53
    Дааа за фармация какво се изискав по-точно?
    Аз пусках скоро тема дали ми е време да решавам и ся малко уж помислих кво би ми харесала и да ви попитам кои са важните предмети, с които се държат изпити, които са от значение за :
    екология
    психология
    журналистика

    За психологията ясно, че психология и огика и разин такива, за журналистиката български със сигурност, за екологията предполагам биология или химия.. ама казвайте и вие да не гадая.

  4. #54
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    Отиди в сайта на СУ и погледни.
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

  5. #55
    На мен ми е страшно мъчно за училището тези дни.

  6. #56
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Цитирай Първоначално написано от rexona91
    На мен ми е страшно мъчно за училището тези дни.
    И на мен ми липсва.Липсват ми 11 и 12 клас,но най-много 11.Но няма как.Вече сме по-големи,вече има университет,не гимназия.

  7. #57

    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    варна
    Мнения
    1
    Здравейте Тази година съм абитуренка и смятам да кандидатствам в медицинския универститет във Варна за сега съм си избрала фармацефт или помощник-фармацефт
    ако може някой да ми обясни по-подробно как става кандидатстването ще съм ви много благодарна. Поздрави

  8. #58
    Цитирай Първоначално написано от sasha_90
    Цитирай Първоначално написано от rexona91
    На мен ми е страшно мъчно за училището тези дни.
    И на мен ми липсва.Липсват ми 11 и 12 клас,но най-много 11.Но няма как.Вече сме по-големи,вече има университет,не гимназия.
    МетЪл и Хардкор ТехНо му е майката !

    http://vbox7.com/play:4af5af29 - поздравче

  9. #59
    "Индустриален мениджмънт" в University of Transport- Sofia Todor Kableshkov
    АЗ ОБИЧАМ ГАДЖЕТО СИ!

  10. #60

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Плевен, България
    Мнения
    44
    Уча "Комуникационни техника и технологии" в РУ"Ангел Кънчев" 2 курс...
    Смея да твърдя че е университет с богата история и много дабра техническа и материална база...
    От догодина ще има и нови специалности в областа на психологията, икономиката и медицината....

    Много съм доволен...

    www.ru.acad.bg

  11. #61
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    zlatito0, поне да беше написала правилно специалностите...

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  12. #62
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Сесията започна! (поне моята де) Успех на всички!
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  13. #63
    Здравейте, аз съм 11 клас и съм объркана какво точно искам да уча. Има едно нещо, което много ме влече - вътрешен и външен дизаин. Другото е пр. Ако има някой, с някоя от двете специалности моля да пише какво точно се учии къде. Благодаря предварително

  14. #64
    Супер фен Аватара на vesinka899
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 556
    По време на сесия мога да си чистя стаята по 3 пъти на ден
    Кръв,черва и хруптящи вокали!

  15. #65
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    По време на сесията си развалих времето за спане... Утре имам изпит,на 30-ти също..+ поправка...
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  16. #66
    тежко и аз съм в сесия

  17. #67
    1-ви курс в ПУ .. тия селяни си мислят че живот живеят .. отчая ме студентския живот ... некфи измислени купончета без никфи екстри.Пък да не говорим начина им на мислене колко е децки

  18. #68
    Ууууууааау личи си кой е селянин с деЦко мислене

  19. #69

    здравейте

    здравейте! искам да ви помоля за малко информация относно варненския свободен университет...някой който учи там или е учил да ми пише на лично съобщение pami_89_kz@abv.bg .благодаря предварително

  20. #70
    Супер фен Аватара на SlowDownBaby
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 336
    Не знам дали тук е мястото,но като гледам доста хора питат,така че ще попитам и аз.Ако има някой който учи в Пловив - музикалната академия нека да пише.Интересува ме кои предмети се гледат за приемането и дипломата колко трябва да е ? Става въпрос за графичен дизайн и реклама. Ако някое знае,ще съм много благодарна.

  21. #71
    Голям фен Аватара на DeViLMaN
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    У туй ве, там дето такова ...
    Мнения
    559

    аве колеги я помогнете

    дайте някаква техника за концентрация бе ... че чета учебниците като весници ... разбирам кфо пише ... и след 5 мин не моа си спомня ко съм прочел ... пих разни химии за запомняне .. и т.н. нема полза ... не моа се концентрирам върхо това дето чета ...

  22. #72

    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    57
    1 курс съм в икономическия във Варна, но съм специалност бизнес информационни системи. Не ми харесва фактът, че имам предмети като микроикономика или макро, а съм в катедра информатика...Но чакам с нетърпение втората година, за да се занимавам с това, заради което съм влязла.
    Радвайте се на малките неща от живота, без злоба и лицемерие.

  23. #73
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Сесия, сесия, шалала. Повдига ми се вече, а съм едва посредата. Не съм се бръснал от 20 Февруари някъде, уча по около 10 часа на ден, като изляза и виждам хората като функции и уравнения, не мога да разговарям нормано. Съвсем ми изгърмяха бушоните.

    При мен техниката за концентрация идва от мотивацията за учене. Колкото и да са ми досадни някои неща, се усещам, че все пак искам да ги науча. Избрал съм специалността, уча това което искам. Някои предмети ми се струват сухарски и неприложими, но като усвоиш материала, разбираш, че усилията не са били напразни.

    Засега резултата ми от изпитите е 1-1, утре отивам да повеждам. За всички студенти в сесия, поздрав със Слави Трифонов - Свети Георги!

    След сесията взимам една дълга почивка, ще се отдам на пороци и за другата сесия да не очакват мен, а дявола.

    ПС:
    А, да! Пропуснах да кажа, 1 курс Информатика съм, в СУ.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  24. #74
    Здравейте,аз съм 3 курс студентка и искам да ви питам примерно догодина тоест 4 курс - лятотоако си взема дипломата за средно образование за ново кандидатстване в друго уни и ако ме приемат дай Боже,та в това сегашното уни дето съм евентуално 4 курс и ще съм малко преди сесия-последна сесия или дори по време на сесия,та ако си взема дипломата и им кажа че ми трябва и не мога да им я върна дали ще ми я дадат?В смисъл тогава ще съм пред завършване и надали на тях ще им трябва .

  25. #75
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Трябва да отидеш на място в университета да разпиташ. Доколкото знам ти дават да си я изтеглиш за определен срок, да я дадеш при записване за кандидат-студентските изпити и да я върнеш в университета. А след това си я депозирай в новият университет при самото запосване - то би трябвало да е след като си завършила вече, ако не си на поправки.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си