.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Имам нужда от съвет...

    Здравейте! Мога ли да ви попитам дали има начин да спра мензиса си? Дали става с витамин Ц и има ли някакви други хапчета, които да могат да ми помогнат?
    ПП: в цикъл съм, а точно сега не е подходящия момент за това

  2. #2
    Боже господи!

  3. #3
    Има хапчета, който само могат да го забавят , но са много вредни, друг вариант е с витамин ц - може да го намали с 2-3 дни

  4. #4
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    Цитирай Първоначално написано от cvetitoyoy
    Има хапчета, който само могат да го забавят , но са много вредни, друг вариант е с витамин ц - може да го намали с 2-3 дни
    Не са само 2-3 дни, но за по-добър ефект афторката е трябвало да взима ден или 2 по-рано. Миналата година на море бях и ми го задържа около 5 дена.Лошото е, че после става мазало...
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  5. #5
    какво ще рече мазало ?

  6. #6
    Супер фен Аватара на Di
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 689
    кажи му че няма да се чукате тези дни,много сложно
    не се изказвай неподготвен,прасе

  7. #7
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    Цитирай Първоначално написано от justdontbiteit
    какво ще рече мазало ?
    ...ми мазало...тва дето трябва да изтече за 5 дена отива за около 3 дена...поне при мен стана така.
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  8. #8
    а по колко витамин Ц да пия?

  9. #9
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Не си правете опити с лекарства, било то витамини или други медикаменти. Дори и да е витамин пак можеш да се натровиш жестоко. Когато тялото ти е в перфектно здраве и има предостатъчно нужни вещества, една голяма доза витамини може да доведе до истинско "мазало".

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си