.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    ВСЕКИ МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ !

    Креатин моно. на теблетки или на прах е по-добре да взимам?
    разликата м/у 2те да ми кажете.?

  2. #2
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    тии май не се усети ,че с футбола не се връзва креатин. На прах го взимай. Че и моно си взел!

  3. #3
    fatrat хабер си нямаш ....... кое му пречи като трен футбол и да зима креатинче ....

  4. #4
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    Цитирай Първоначално написано от spainn
    fatrat хабер си нямаш ....... кое му пречи като трен футбол и да зима креатинче ....
    аз колкото добавки съм изпил ти толкова препечени филии не си изял. Факта ,че от креатина се поддува.. поне да беше взел няква матрица... как да е! ТА ти виждал ли си футболист повече от 60 кила?

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    425
    Цитирай Първоначално написано от fatrat
    Цитирай Първоначално написано от spainn
    fatrat хабер си нямаш ....... кое му пречи като трен футбол и да зима креатинче ....
    аз колкото добавки съм изпил ти толкова препечени филии не си изял. Факта ,че от креатина се поддува.. поне да беше взел няква матрица... как да е! ТА ти виждал ли си футболист повече от 60 кила?
    Дебелия Роналдо

  6. #6
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    говоря сериозно!

  7. #7
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Цитирай Първоначално написано от fatrat
    Цитирай Първоначално написано от spainn
    fatrat хабер си нямаш ....... кое му пречи като трен футбол и да зима креатинче ....
    аз колкото добавки съм изпил ти толкова препечени филии не си изял. Факта ,че от креатина се поддува.. поне да беше взел няква матрица... как да е! ТА ти виждал ли си футболист повече от 60 кила?
    Почни да взимаш и някви за поумняване, че тея досега не са ти се отразили добре

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от fatrat
    Цитирай Първоначално написано от spainn
    fatrat хабер си нямаш ....... кое му пречи като трен футбол и да зима креатинче ....
    аз колкото добавки съм изпил ти толкова препечени филии не си изял. Факта ,че от креатина се поддува.. поне да беше взел няква матрица... как да е! ТА ти виждал ли си футболист повече от 60 кила?
    абе ти си пълен неудачник сериозно ти говоря кфо ми разпраяш някфи лафове от 1 вата световна да те еба в боклука малък кфо ми се хвалиш пил добавки ае щи еба майката скапана .............кой знае кфо лапе си дето само се прай по нета паляк жалък ...................

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от vaseto0o0
    Ами той човека под футболист разбира циганчетата в махалата които се праят на роналдинио и са местните легенди
    за кой говориш ония ако говори за циганчетата от маалата те не са футболисти вземи златан ибрахимович колко кг е дали е 60 вземи давид вия и др още мога да изброявам вика че повечето били 60 кг ебати багериста ........

  10. #10
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    спайн. много ти здраве.Щото имам вече предупреждение.Както искате ваш си е проблема.

  11. #11

    s

    [color=cyan]75 кг 186 см см.

    Като съм футболст не значи , че само ще бягам ?
    След трен ако не фитнес лостове , мислете малко. !
    да се върнем на темата !!!

    На таблетки или на прах е по добре да се приема .?
    каква е разликата ?[/color]

  12. #12
    Купи си етил естер или по-добър е

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    На таблетки знаеш колко точно вземаш,а на прах е много относително. На прах ще има по-бързо и по-краткотрайно действие, а на таблетки по-бавно и продължително.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от redbul2
    На таблетки знаеш колко точно вземаш,а на прах е много относително. На прах ще има по-бързо и по-краткотрайно действие, а на таблетки по-бавно и продължително.
    Прощавай, ама ти за мерителни лъжички чувал ли си ?

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от TheRestorer
    Прощавай, ама ти за мерителни лъжички чувал ли си ?
    Много е относително. Колко трябва да се пълни лъжичката? Равна? Препълнена,както всички мераклии правят? Едното количество е почти двойно по-голямо от другото. И освен това аз поне не съм виждал досега да слагат мерителни лъжички в опаковките. Може и да има в някои. При таблетките и капсулите тоя въпрос не стои,всичко е дозирано автоматично и точно още при производството.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от redbul2
    Цитирай Първоначално написано от TheRestorer
    Прощавай, ама ти за мерителни лъжички чувал ли си ?
    Много е относително. Колко трябва да се пълни лъжичката? Равна? Препълнена,както всички мераклии правят? Едното количество е почти двойно по-голямо от другото. И освен това аз поне не съм виждал досега да слагат мерителни лъжички в опаковките. Може и да има в някои. При таблетките и капсулите тоя въпрос не стои,всичко е дозирано автоматично и точно още при производството.

    ае човек зимаш една 5 грам чаена лажичка и си взимаш и готово няма да гребеш като мурдар ...........

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си