.

Виж резултатите на анкетата: Енергините напитки са

Гласували
34. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • неможе без тях

    3 8,82%
  • вредни

    29 85,29%
  • полезни

    2 5,88%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Енергините напитки

    Полезни или вредни са енергините напитки?Защо?

  2. #2
    Мега фен Аватара на FuckedUp
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 774
    Имаш гугъл.
    Roses are brown,
    Violets are brown,
    SOMEONE SHIT IN MY GARDEN

  3. #3
    Аватара на COTU
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Шумен
    Мнения
    94
    Е как ще са полезни бе
    Толкова много натоварват бъбреците, че...
    Don't deny the obvious...

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от FuckedUp
    Имаш гугъл.
    Непитам конкретно,а искам да видя мненйето на хората от форума

  5. #5
    Супер фен Аватара на maksimal
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    В къщи...
    Мнения
    1 417

    Re: Енергините напитки

    Смесени с алкохол, енергийните напитки могат да предизвикат нарушения в сърдечния ритъм, загуба на съзнание и проблеми във функционирането на бъбреците. Тази възбуждаща и опияняваща смес е много опасна заявяват експерти от немския Федерален институт за оценка на риска.

    В европейските нощни клубове енергийната напитка Red Bull, смесена с водка се отнася към най-популярните коктейли, но вече са регистрирани няколко смъртни случая.

    Това стига ли ти
    Dream..
    Think...
    Do...
    Live...
    Be...

  6. #6
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Ох мноо лесно се пристрастяваш към тях :Х преди пиех по 4 на ден, сега максимум по две и то не всеки ден, но да вредни са в някои държави даже е забранено да се продават, иначе съм чувала за един смъртен случай в Холандия ама момчето е пиело по около 20 на ден как е възможно си нямам и на идея...
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  7. #7
    Основно проблеми с бъбреците причиняват - бъбречни кризи и т.н. Дори съм водил момиче в болницата за това.По принцип са доста приятни на вкус ,но мен не ми действат тонизиращо,както и кафето не ми действа.
    Но ако искаш да има ефект от тях трябв да пиеш редовно и да се пристрастиш ,за да подействат.Иначе ще си цокаш по 5 редбула и 5 кафета и ще лягаш да спиш ,както бях аз.
    Аз пия рядко такива ,като основно най-харесвам редбула и го пия с уиски ,когато излизам.Но като цяло да си купя вкъщи такива лайна - рядко.
    Пиенето на редбула 1-2-3 пъти в месеца не е болка за умиране на фона на лайната ,които ядем.

  8. #8
    Аз да ви кажа съм си взел някакви,несъ известан марка,даже несъ български,и си пия когато ми е на кеф,отварям си хладилника и си изсмуквам 1 чка.Приятен вкус и досега несъм има проблеми,надявам се и да нямам.Мисля,че ако тренираш нещо преди тренировка няма проблеми да пиеш по някоя,но да се наливаш,това вече е лошо.

  9. #9
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Аз пък никога не съм пила Тоест само веднъж и имаха вкус на лимонада

    Вредни са, но ако не прекаляваш с тях няма да имаш проблеми.
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  10. #10
    много са вредни както каза и колегата по-горе особено смесени с алкохол сърдечния ритъм се нарушава заради ОГРОМНОТО количество кофеин което съдържат дори кока-колата и кафето са доста вредни които всеки ден употребяваме

  11. #11
    Супер фен Аватара на zoreto
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 342
    определено са вредни


  12. #12
    SK0RP10N
    Guest
    Определено не са полезни, но ако не се пият често, поне не вредят (или вредят колкото веднъж да изпиеш няколко кафета или повече кока-кола).
    А и нещо не им се кефя - нито ми действат тонизиращо, нито като вкус са нещо особено.

  13. #13
    енергийните напитки ако не прекаляваш т.е да пиеш до 1 на ден и не ги смешваш с алкохол както и да не ги пиеш всеки ден не са вредни . На всеки може да му се наложи , но както с всяко нещо като се прекали става доста вредно

  14. #14
    Не се филмирайте ... колко сте спрели .... дали ще пиеш по 2 кафета на ден или 1 енергийна напитка ... е в полза на енергийната напитка ... колкото кафетата толкова и енергийните напитки са вредни ...и да всеки би умрял ако пие по 20 кафета на ден ... 20 енергийни напитки ... яде по 20 пъти на ден ... рано или късно ...

  15. #15
    Ами в умерено количество не са вредни , но ако ги пиеш редовно ще ти развалят сърцето,кръвта и зъбния емайл !

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от COTU Виж мнението
    Е как ще са полезни бе
    Толкова много натоварват бъбреците, че...
    То да беше само бъбрециите
    Много са вредни. Употребата им трябва да е много рядка ...

  17. #17
    Всичко, което се приема в нормални количества е полезно.
    В енергините напитки има таурин, който е много полезен, но все пак не е хубаво да се преклаява

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си