.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Момичета помагайте!

    Много хора казват че цикълът идва на около 11-12 (колкото съм аз)
    Не че искам да го предизвикам или нещо но дали нямам някакъв проблем?????????

  2. #2
    На някои хора им идва по-късно.
    Бъди спокойна ако не ти дойде до 4 години, тогава трябва да се притесняваш, а не сега.
    Изчакай малко и времето ще ти покаже дали има място за тревоги.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Менструацията при момичетата настъпва по различно време. Зависи от това колко бързо се развиваш. Може да ти дойде на 12, може и на 14.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  4. #4
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Да знаеш, че може да ти дойде и като станеш на 16!!! Мисля, че въпросът ти е малко глупавичък, защото ти едва сега започваш да се развиваш и да навлизаш в пубертета.

    ПС.: ТЪРСАЧКА! Има много такива теми!

  5. #5
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    При всеки е различно. Има много статии в интернет, няма да е зле да се информираш
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  6. #6
    Въпросът ми е тъп но се безпокоя Аз се развивам бързо и за това съм го написала все пак благодаря

  7. #7
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Спокойно има още 4 години и ако до тогава не ти дойде посъветвай се с гинеколог Но за сега няма нужда...

  8. #8
    На мене ми дойде на 13.Имаш време,а и когато ти дойде ще искаш да не ти е идвало... гадно е.
    Fashion is my passion.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Bukmopu
    На мене ми дойде на 13.Имаш време,а и когато ти дойде ще искаш да не ти е идвало... гадно е.
    и при мен е така : | радвай се още докато можеш .. после идва мъчението.. най-вече като почне да ти наближава датата,и вземе да те изненада по-рано или по-късно и най-лошото ако е на някое обществено място,най-често даскало.. на мен досега слава богу не ми се е случвало!

  10. #10
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    След като знаеш, че е нормално... какъв е смисълът на темата?
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  11. #11
    Мерси на всички
    Парамур смисълът на темата е просто защото приятелките ми ме сплашиха и аз реших че това е подходящото място да споделя....така и се оказа

  12. #12

  13. #13
    Супер фен Аватара на Di
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 689
    когато дойде
    не се изказвай неподготвен,прасе

  14. #14
    няма смисъл да бързаш, напълно нормално е още да не ти е дошло. В най-скоро време ще се случи просто трябва малко да почакаш

  15. #15
    На всеки идва различно. На едни 10г., на други на 14-15... нормално е.. колкото по-късно понякога толкова по-добре!
    Can we pretend that airplanes
    In the night sky
    Are like shooting stars
    I could really use a wish right now {wish right now, wish right now} [h]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си