.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Гледачка (Врачка).. :)

    Здравейте! Опитвам се да намеря ясновидка в Бургас , при която да отида да ми гледа.. но неуспешно. Знам , че повечето са шарлатанки и ще имате негативно мнение , относно желанието ми.. но моля ви , който знае да ми каже , адрес/телефон.. ако не е удобно в самата тема , то на лични съобщения. Благодаря предварително.
    Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете!

  2. #2
    Преди време в "Горещо" даваха за някаква Стефка Добрева от Бургас. Доколкото се сещам Венета Райкова твърдеше, че звездите в България се допитвали до нея често. Ето ти адрес и телефон: Братя Миладинови бл.4 вх.5 ет.4 тел 539339 или 0888 523 854.

  3. #3
    незнам за бургас но аз мога да кажа за омуртаг. Там наистина има ясновидка която наистина познава.. ние бяхме ходили на майками всичко което и каза че ще се случи се случи в рамките на една година а бяха доста важни неща които никой не е предполагал че могат да се случат на бащами също позна и за работата и за всичко. удивително е... отначало не вярвахме но след като каза всичко ВЯРНО с най-малката подробност все още наще ходят от време на време....

  4. #4
    Аз знам една. В Изгрев срешу парка е обаче незнам точно кой блок се водеше. На мен до сега ми е познала доста неща. Не всичко , което е казала е вярно , но най-важните неща в живота ми са такива каквито ги предсказа тя.

  5. #5
    Благодаря ви момичета
    anonimchetou
    ако се сетиш за блока пиши плс
    Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си