.
Затворена тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: .egegAEGge

  1. #1

    .egegAEGge

    .safadgsegawgegwwegwegwe

  2. #2
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Хах...сега може да се обичате, но като мине известно време и си писнете?Как ще се върнеш у дома и как ще погледнеш родетелите си в очите? Все още си на 15, малка си. Чувстваш се сигурна, но след време ще осъзнаеш колко си сбъркала и ще останеш сама.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  3. #3
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    Сядай си на задника и не мисли глупости.Казва ти го човек бягал 3 пъти и хващан 4 (единия неможах разкриха ме )
    Дори и да избягаш те пускат международно.Да речем ,че избягаш имаш 3-4-5 часа преднина.стигаш до варна.Ваще първо там и при приятелки ще търсят. +тва се обричаш да стоиш затворена.Аз поне съм го правил... не се издържа! Така ,че помисли си искаш ли единственото ти излизане да е към 22:00 ??

  4. #4

    ... tj trj trjtrj trj trj

    saffwfwqfqfae eryth rtjh tr

  5. #5
    Супер фен Аватара на Di
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 689
    не става,малка си,забрави го
    чао

  6. #6

    ...fafafafafa

    asfafafafafafafa

  7. #7
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    e не прочете ли моето? НЕ ти мърда снимката от таблото и вече си в международно издирване.Щом вече си решила прекачи се в няколко автобуса и вземи не голямо количество дрехи,например 1 раница.Отделно си вземи ВСИЧКИ спестявания повярвай ми Стигнеш ли във Варна изключваш телефон скайп фейсбук с никой връзка.Покрий се 2-3 месеца.
    Общо взето това е! ОБАЧЕ реалноста е друга. Мен ме хванаха на 8-9 ден от както избягах,като се има предвид ,че се движех нощем на стоп през гори и то на 100км от у нас.Така ,че голям шанс нямаш освен ако не минеш граница!

  8. #8
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ОК, темата е приключена.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си