.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Помогнете ми да спечеля, а може и вие да спечелите

    Искам да ви помоля д ами помогнете като се регнете тук http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cf...=sweetsarifice
    Така ще спечеля 1.25$ от този сайт.След като сте се регнали ако искате можете и вие да почнете да печелите така.Ако не ви се занимава няма нужда да правите нищо.Ще загубите само 1 минутка за регистрация ако ми помогнете.А ако искате да знаете как се печели схемата е следната:
    Правите първите си 27$ от 6 анкети още веднага и после цъкате на refer friends и там има един линк давате го на хора които да се регват от него и ще печелите по 1.25$ от всеки регнал се като не е нужно да прави нищо друго след като се регне.Като уловката е в това, че минималната сума за теглене е 75$. Ще съм мнго благодарна ако ми помогнете.

    Благодаря за вниманието!
    skype:e_l_i_93

  2. #2

    здр

    Досега теглила ли си пари? Аз мисля че това са шменти-капели

  3. #3
    Ми ще разбера дали става като събера 75$.Чела съм че от други хора че са теглили.Ама ще видим като събера парите и ще ви кажа ако ги изтегля.
    skype:e_l_i_93

  4. #4
    Голям фен Аватара на nadetyYy
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    664
    регнах се
    Не вярвам в единствения, а само в достатъчния, който не ме кара да търся следващия!

    15.08.2011г.

  5. #5
    Супер фен Аватара на iPurple
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    1 278
    Не мисля, че някой ще ти даде пари ей така...
    преди няколко години се бях регнала в подобен български сайт, и тъкмо като бях почти събрала мисля, че достатъчно за телефон и ми изтриха колко точки имам и почнах от начало или нещо подобно..
    То ако така се печелеха пари ехеее..

  6. #6

    Re: Помогнете ми да спечеля, а може и вие да спечелите

    А какво е това Survey! Плаща ли се нещо>? Защото аз сам на 13 но играя от името на мама> Какво да правя?

  7. #7
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    колко сте наивни,тука такива далавери въртят.че просто...Кой нормален човек ще ти дава пари да коментираш сайтове или да цъкаш върху иконка на всеки 20 мин-никой.Това е тъпа зарибявка,пък който ще да се занимава.Аз лично не давам на авторката повече от 14-15 години,щото само такива им хрумва идеята

  8. #8
    Ами аз ще се опитам да събера 75$ и ще пробвам ако стане ще ви кажа.Иначе българските сайтове наистина не плащат.И парите не ти ги дават ей така.Това е областа на рекламата и там за тези мнения те плащат на сайта.А сайта ти плаща за това че си довел други хора.На нас дават малка част от печалбата която те имат.Просто иначе няма как да намерят хората които да си дават мнението ей така.След 6те анкети в началото просто после трябва да водиш хора.Ако ми помогнете да събера парите и ако стане после ще ви кажа и ще покажа да видите че наистина са преведени.За да се земат обаче трябва да имате карта на Visa или на Mastercard.На мене картата за стипендята от даскало ми се оказа виза.Дори и да нямате е м нлесно да се направи. Ако има други въпроси пишете.Много съм благодарна на тези които е регват.За сега съм на 50.75$.И ми трябват още около 17 човека.
    Много ви благодаря.
    skype:e_l_i_93

  9. #9
    А да и авторката е на 17 :P Януари ставам на 18 и нищо няма да ми стане ако пробвам и после може да е полезно на други хора ако стане.Не е голяма работа да се опита.
    skype:e_l_i_93

  10. #10
    Трябват ми още 5 човека само.Благодаря на тези които помогнаха.Ще пиша какво е станало.
    skype:e_l_i_93

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си