.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    ММА във Варна

    Здравейте, искам да попитам къде мога да тренирам ММА във Варна, но не професионално, а лубителски, ако може така да се нарече . На 20 съм, ако е важно. Мерси предварително

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    821
    Tренировките ще се провеждат всеки делничен ден от 08.15 до 10.15 ч., а от м. Септември и в Събота от 14.00 ч., в зала "Борба" на спортен комплекс "Простор"(спортния комплекс на стадион "Спартак", в същата сграда се помещава и Спортния диспансер), треньори в клуба са Николай Добруджански, Иван Иванов-Машината, Владимир Вълев-Питбула, Радка Генчева. Заповядайте!

    Карта на местонахождението на залата:Спортен комплекс "Простор", Диспансер по спортна медицина

    Телефон за допълнителна информация: 0899 860444 - Николай Добруджански

  3. #3
    абе по-добре в YORK където тренира васето мисля че е по-добрия клуб поне му се носи по-добра репутация

  4. #4
    Ако си слаб ходи при васето да си правите спаринги,че иначе другите са много силни.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от FemaleBodyInspector
    Цитирай Първоначално написано от LifeFitness0
    Ако си слаб ходи при васето да си правите спаринги,че иначе другите са много силни.
    Ти кога ще ми покажеш некоя хватка от айкидото
    Аз с новаци не си губя времето.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от FemaleBodyInspector
    Цитирай Първоначално написано от LifeFitness0
    Цитирай Първоначално написано от FemaleBodyInspector
    Цитирай Първоначално написано от LifeFitness0
    Ако си слаб ходи при васето да си правите спаринги,че иначе другите са много силни.
    Ти кога ще ми покажеш некоя хватка от айкидото
    Аз с новаци не си губя времето.
    Абе тебе как та търпят на тренировките, аз ако бях твой треньор щях да те сложа в графа "безнадежден случай" и да ти забраня да тренираш
    Та аз съм великият о'сенсей

  7. #7
    Няма смисъл да споря с теб.Така или иначе ще гориш в ада.(Подписа)

  8. #8
    Граплинг / Бразилско Жиу-Жицу в Техническия университет -
    www . varnagrappling . free . bg

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    ™ Варна ™
    Мнения
    2 662
    Абе има един от наще дето учи в техническия и ни разправя че имало неква група по джудо и БЖЖ и вика били некви чикиджии само

  10. #10
    Хах - явно не е ходил там. Джудо няма, с кимона само аикидо има. Кои са тези "Ваще" ?

  11. #11
    Здравейте, аз тренирам Бразилско Джу Джицу и да ви кажа много ми харесва. Същевременно е боен спорт и игра. Промотира идеята,че по-слаб човек може да победи по-силен противник с правилната техника. Няма удари и това го прави по-забавен. Можеш да се впуснеш да играеш повече, без да се притесняваш, че ще нараниш някого или ще наранят теб. Борчески спорт, смеска между борба, джудо и самбо. Треньорите са млади, обстановката приятна и забавна. Пуска се музичка по време на тренировка, като цяло приятна атмосфера. Това е сайта им ако някой се интересува повече: https://bjj-varna.com/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си