.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1

    Енергийна Гривна Power Balance

    Навярно сте чули за новия хит на лятото - енергийната гривна Power Balance, хит сред родните ни футболисти, чалга певици и други "звезди". Имам няколко бройки от тези гривни - черен цвят ( С М и Л размер), розова ( С и М размер) , синя (М размер). Цената е 25 лв, гривната пристига в кутийка. Пращам по Еконт с наложен платеж. За повече инфо ЛС или skype: cheapsportclothes

    Ето и снимки: http://nucleo.snimka.bg/business/10-09.532812.20544648

    П.С. останалите неща в този фото албум също се продават

  2. #2
    Аватара на kay4yk
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Горноо Нанадолнищее.. (:
    Мнения
    211
    от къде си?
    ~ Leave your ego, play the music, love the people . . . <3 ~

  3. #3
    Мега фен Аватара на hotxxmess
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 620
    може ли някой да ми обясни кви са тея гривни?

  4. #4
    От Димитровград съм. Що се касае до гривните ето малко повече обяенение: КАКВО Е POWER BALANCE?

    Power Balance е технология за по-добри постижения, която използва холограми, в които са вградени честоти и те реагират положително с енергийното поле на вашето тяло.

    КАК ДЕЙСТВА?

    Почти всичко на този свят има собствена честота, която излъчва. Някои честоти реагират положително с вашето тяло, но други отрицателно. Когато холограмата влезе в контакт с енергийното поле на вашето тяло, тя му позволява да взаимодейства с естествени и полезни честоти, съхранявани в нея и отблъсква негативните. Това води до подобряване на енергийния поток, който преминава през вашето тяло.

    КОИ СМЕ НИЕ?

    Power Balance е създаден от спортисти, посветени на цялостната грижа за човека. Това е технология за по-добри постижения, предпочитана от много добри спортисти и обикновени хора, които се стремят да се представят в най-добрата си форма, независимо с какво се занимават. Ние помагаме на хората да подобрят възможностите си с една революционна технология, която променя начина по който живеят, работят и спортуват. Започнахме с една мисия- да разкрием най-доброто, на което сме способни, като съчетаем в едно наука и природа. Това, което потсигнахме, е изключително. И нашите най-големи фенове станаха самите ни клиенти. Убедете се сами.

    Power Balance са тествани от астронавти. По лечебното бижу се е запалил дори американският президент Барак Обама. Не я свалят от ръцете си голф звездата Тайгър Уудс, легендарният актьор Робърт де Ниро, Дейвид Бекъм, както и Кристиано Роналдо. Аксесоарът е разработен от НАСА, гарантира спокоен сън. Освен че премахва натрупаната негативна енергия, биогривната регулира кръвното налягане и поддържа тонуса на човешкия организъм. Новият хит Power Balance вече е несменяем аксесоар за вътрешния министър Цветан Цветанов и главния прокурор на републиката Борис Велчев, премиерът Бойко Борисов също притежава чудодейната гривна и скоро ще я сложи. Не само политици са зарибени по новата мания. Вълшебните гривни вече красят ръката на фолк фурията Преслава, както и на колегите й Емануела и Тони Стораро. Бизмесмените Васил Божков и Коко Динев също са изпробвали лечебните им свойства.



    Power Вalance e резултат от дългогодишни проучвания в областта на холограмните технологии. Изделието има голяма трайност. Фолиото от майлар, вложено в него, е изключително здраво. Диаметърът му е 1,5 см. Може да се мие. Не е известно да въздейства негативно на други източници на лъчение или техника. Според експертите ефектът от него се усеща в продължение на една година.

  5. #5
    Искам да те попитам само,защо след като по магазините една такава гривна струва 80 лв. ти я продаваш за толкова малко?? От къде ги взимаш,че ги даваш на такава цена ?? ..

  6. #6
    Хахаха всеки ме пита този въпрос ....Отговорът е много прост - за разлика от магазините аз не плащам 1000-2000лв наем на месец и не давам заплати на продавачки, също така и не съм толкова алчен, колкото търговците в магазините. Ще ви кажа и друго, всички гривни Power Balance в България, които се продават в интернет, моллове, магазини, на улицата, вестници, реклами по ТВ и т.н идват от ЕДНО И СЪЩО МЯСТО, РАЗЛИКАТА Е, ЧЕ НЯКОИ ХОРА ИСКАТ С НЯКОЛКО ПРОДАДЕНИ ГРИВНИ ДА СИ УРЕДЯТ ЖИВОТА

  7. #7
    Аватара на galet0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Пловдив :)))))
    Мнения
    779
    ^ Тая гривна която ти продааваш е фалшива според мен,защото ти нямаш сметка да я продаваш за толкова,при положение че се продава за 80 лв.И ти кво печелиш..?

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от galet0
    ^ Тая гривна която ти продааваш е фалшива според мен,защото ти нямаш сметка да я продаваш за толкова,при положение че се продава за 80 лв.И ти кво печелиш..?

    Хахахаха за пореден път се убеждавам, че българите сме едно стадо
    Щом е скъпо то непременно ще е оригинално, това е манталитета ни. Тея гривни дето ги продават 80лв им слагат надценка над 10 пъти Ако искаш купи си такава гривна снимай я, снимай и кутийката в която е, аз ще ти снимам моята и ако намериш разлика, лично ще ти пратя една гривна бонус Пак казвам, че не плащам нито висок наем, нито заплати на продавачки, нито плащам данъци за гривните и т.н и не съм на принципа продай една гривна - уреди си живота

  9. #9
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    Цитирай Първоначално написано от Bargaineu
    Цитирай Първоначално написано от galet0
    ^ Тая гривна която ти продааваш е фалшива според мен,защото ти нямаш сметка да я продаваш за толкова,при положение че се продава за 80 лв.И ти кво печелиш..?

    Хахахаха за пореден път се убеждавам, че българите сме едно стадо
    Щом е скъпо то непременно ще е оригинално, това е манталитета ни. Тея гривни дето ги продават 80лв им слагат надценка над 10 пъти Ако искаш купи си такава гривна снимай я, снимай и кутийката в която е, аз ще ти снимам моята и ако намериш разлика, лично ще ти пратя една гривна бонус Пак казвам, че не плащам нито висок наем, нито заплати на продавачки, нито плащам данъци за гривните и т.н и не съм на принципа продай една гривна - уреди си живота
    щом е с над 10 пъти надценка значи не струва повече от 8лв .. а ти я даваш за 25 и ти си алчен ;]
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  10. #10
    Повече от фен Аватара на Kmet4e
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    357
    Евала на пича че не е алчен ! Принципно и ментета да са тебе кво те боли нали ставаш вървежна Нямам 25 лева в излишък за да си позволя гривната иначе бих си я купил не защото е модерна а да видя има ли ефект или нема ! Кутииката и опаковката не са важни важно е дали действа или всичко е РЕКЛАМА !
    Аз не съм различен а просто вие сте еднакви !
    Истинското момиче има достойнство,самочувствие,н о не е нагла..Тя е силна,но е мила..Има свой стил,свой вкус..Готина е ,но не е фукла.. Sexy e,но не е к*рва

  11. #11
    Аватара на galet0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Пловдив :)))))
    Мнения
    779
    Цитирай Първоначално написано от Bargaineu
    Цитирай Първоначално написано от galet0
    ^ Тая гривна която ти продааваш е фалшива според мен,защото ти нямаш сметка да я продаваш за толкова,при положение че се продава за 80 лв.И ти кво печелиш..?

    Хахахаха за пореден път се убеждавам, че българите сме едно стадо
    Щом е скъпо то непременно ще е оригинално, това е манталитета ни. Тея гривни дето ги продават 80лв им слагат надценка над 10 пъти Ако искаш купи си такава гривна снимай я, снимай и кутийката в която е, аз ще ти снимам моята и ако намериш разлика, лично ще ти пратя една гривна бонус Пак казвам, че не плащам нито висок наем, нито заплати на продавачки, нито плащам данъци за гривните и т.н и не съм на принципа продай една гривна - уреди си живота

    Ти обиждаш българите,ама ти къв си? Айде малко национализам...
    Иначе относно гривните : родителите ми се занимават с търговия и ти казвам че знам за какво става въпрос

  12. #12
    Гривната в нося от около 10 дена и усещам 2 разлики отпреди.
    Подобри ми съня и баланса на тялото. Засега друга разлика не откривам.

  13. #13

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Bargaineu
    Цитирай Първоначално написано от galet0
    ^ Тая гривна която ти продааваш е фалшива според мен,защото ти нямаш сметка да я продаваш за толкова,при положение че се продава за 80 лв.И ти кво печелиш..?

    Хахахаха за пореден път се убеждавам, че българите сме едно стадо
    Щом е скъпо то непременно ще е оригинално, това е манталитета ни. Тея гривни дето ги продават 80лв им слагат надценка над 10 пъти Ако искаш купи си такава гривна снимай я, снимай и кутийката в която е, аз ще ти снимам моята и ако намериш разлика, лично ще ти пратя една гривна бонус Пак казвам, че не плащам нито висок наем, нито заплати на продавачки, нито плащам данъци за гривните и т.н и не съм на принципа продай една гривна - уреди си живота
    ВНИМАНИЕ! ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ФАЛШИФИКАТИ!

    Само оригиналните продукти POWER BALANCE притежават уникален идентификационен номер, изписан на опаковката. Когато си закупите оригинален продукт от нашия уеб сайт powerbalance или от оторизираните магазини, вие лесно ще установите, че притежавате истински продукт, който ще взаимодейства с енергийното поле на вашето тяло.

    Фалшификатите, които може да срещнете на пазара, не могат да се проверят на официалния сайт powerbalance и по-важното – нямат свойствата на истинските продукти и няма да влияят на тялото ви.

    Когато си купите оригинален продукт POWER BALANCE, вие ще можете чрез своя персонален номер да удостоверите в нашия уеб сайт powerbalance, че притежавате автентичен продукт, който взаимодейства с енергийното поле на вашето тяло. Вашият идентификационният номер не се дублира с друг и го притежавате само Вие.

  15. #15
    ТОВА СА ДИСТРИБУТОРИТЕ НА POWER BALANCE


    Списък на оторизираните дилъри:

    • Магазин POWER BALANCE, гр. София, ул. "Солунска" 18.
    • Щанд POWER BALANCE в The Mall – гр. София, бул. „Цариградско шосе”.
    • Щанд POWER BALANCE в Mall Varna – гр. Варна.
    • Щанд POWER BALANCE в Mall Plovdiv – гр. Пловдив.
    • Щанд „ZAMBA” в Mall of Sofia – гр. София, бул. „Ал. Стамболийски”.
    • БАЛИСТИК СПОРТ ШОПС – гр. София, ул. „Фритьоф Нансен” № 5.
    – гр. Плевен, ул. „Данаил Попов” № 9А.
    • Верига магазини „DENYL” в цялата страна.
    • Клуб „SIN CITY” – гр. София.
    • Верига клубове „ PLANET CLUB BAR De LUX” в цялата страна.
    • Ресторант „SOUTH PARK” – гр. София.
    • Детски парти център “EVERLAND” – гр. София.
    • Фитнеси - „БОЕВСКИ 2000” гр.София - стадион „Васил Левски”.
    - „2 FIT By BOEVSKI”-The Mall, гр.София, бул. „Цариградско шосе”.
    • АТАМА WELLNESS CLUB – гр. София, ул. „Черковна” № 86.

  16. #16


    ТАМ Е ID КОДА
    [urlhttp://climbnsa.com/][/url]


  17. #17

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    ..във един измислен свят..
    Мнения
    1 159
    Точно вчера четох във вестника , че разликата в цените е следната :

    Тези от 39 лв са Power Balance и са производство на еди коя си държава , а тези от 80 лв са Super Balance (или Multi , не помня ) и са производство на САЩ и докато пристигне в България таксите им били много високи .. това е единствената разлика , иначе и двете действат по един начин

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от lz7go
    ТОВА СА ДИСТРИБУТОРИТЕ НА POWER BALANCE


    Списък на оторизираните дилъри:

    • Магазин POWER BALANCE, гр. София, ул. "Солунска" 18.
    • Щанд POWER BALANCE в The Mall – гр. София, бул. „Цариградско шосе”.
    • Щанд POWER BALANCE в Mall Varna – гр. Варна.
    • Щанд POWER BALANCE в Mall Plovdiv – гр. Пловдив.
    • Щанд „ZAMBA” в Mall of Sofia – гр. София, бул. „Ал. Стамболийски”.
    • БАЛИСТИК СПОРТ ШОПС – гр. София, ул. „Фритьоф Нансен” № 5.
    – гр. Плевен, ул. „Данаил Попов” № 9А.
    • Верига магазини „DENYL” в цялата страна.
    • Клуб „SIN CITY” – гр. София.
    • Верига клубове „ PLANET CLUB BAR De LUX” в цялата страна.
    • Ресторант „SOUTH PARK” – гр. София.
    • Детски парти център “EVERLAND” – гр. София.
    • Фитнеси - „БОЕВСКИ 2000” гр.София - стадион „Васил Левски”.
    - „2 FIT By BOEVSKI”-The Mall, гр.София, бул. „Цариградско шосе”.
    • АТАМА WELLNESS CLUB – гр. София, ул. „Черковна” № 86.

    Дам, и аз като не съм платил луди пари да съм оторизиран дистрибутор, моите гривни са менте Еми съжелявам господине, но не ми се дават 5000лв да получа сертификат от Power Balance и да продавам по 80лв гривните. Предпочитам варианта, който съм избрал в момента. То ясно си пише отзаде на кутийката - Embedded in USA. Made in China

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Bargaineu
    Хахаха всеки ме пита този въпрос ....Отговорът е много прост - за разлика от магазините аз не плащам 1000-2000лв наем на месец и не давам заплати на продавачки, също така и не съм толкова алчен, колкото търговците в магазините. Ще ви кажа и друго, всички гривни Power Balance в България, които се продават в интернет, моллове, магазини, на улицата, вестници, реклами по ТВ и т.н идват от ЕДНО И СЪЩО МЯСТО, РАЗЛИКАТА Е, ЧЕ НЯКОИ ХОРА ИСКАТ С НЯКОЛКО ПРОДАДЕНИ ГРИВНИ ДА СИ УРЕДЯТ ЖИВОТА
    От няколко месеца вълшебният аксесоар е истински хит и нас. Оригиналната биогривна се внася единствено от "Пауър Баланс България" ООД и струва 78 лв. Но внимание - напоследък мрежата е залята оферти за Power Balance менте. Евтиният фалшификат се предлага на цени около 30-40 лв., алармират официалните вносители. Биогривната менте обаче няма вълшебните свойства на оригинала.

    taka che ...az ako bih si kupila bih se izrysila poveche no pone da znam che e kachestveno

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от mImZ4eTy
    Цитирай Първоначално написано от Bargaineu
    Хахаха всеки ме пита този въпрос ....Отговорът е много прост - за разлика от магазините аз не плащам 1000-2000лв наем на месец и не давам заплати на продавачки, също така и не съм толкова алчен, колкото търговците в магазините. Ще ви кажа и друго, всички гривни Power Balance в България, които се продават в интернет, моллове, магазини, на улицата, вестници, реклами по ТВ и т.н идват от ЕДНО И СЪЩО МЯСТО, РАЗЛИКАТА Е, ЧЕ НЯКОИ ХОРА ИСКАТ С НЯКОЛКО ПРОДАДЕНИ ГРИВНИ ДА СИ УРЕДЯТ ЖИВОТА
    От няколко месеца вълшебният аксесоар е истински хит и нас. Оригиналната биогривна се внася единствено от "Пауър Баланс България" ООД и струва 78 лв. Но внимание - напоследък мрежата е залята оферти за Power Balance менте. Евтиният фалшификат се предлага на цени около 30-40 лв., алармират официалните вносители. Биогривната менте обаче няма вълшебните свойства на оригинала.

    taka che ...az ako bih si kupila bih se izrysila poveche no pone da znam che e kachestveno
    Радвам се, че има и хора като теб, иначе официалните вносители биха фалирали горките

  21. #21
    абе аз тука (http://gigadrinks.com/categories.php?CategoryID=199) я намерих за 35 а ти що я продаваш с 10лв по-малко ??
    3 Doors Down - Here Without You
    Невена - Не изчезвай

    [red] Бъди единствено себе си в света, който се опитва да те превърне в някои друг. [/red]

    http://topkartinki.com/data/media/20/emo_124.jpg

  22. #22
    всичките тия гривни са пълен боклук. нито оригинала нито ментетата стават за нещо. е ebay ги има на по 3-4 долара парчето, сами смятайте =))

  23. #23
    От тука можете да си ги купите за 39.90лв с безплатна доставка
    http://4fitnessbg.com/shop/product/view/2820.htm

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от vakanciq123
    абе аз тука (http://gigadrinks.com/categories.php?CategoryID=199) я намерих за 35 а ти що я продаваш с 10лв по-малко ??
    Защото съм пич

  25. #25
    НОВА ЦЕНА: 20лв !!!!

    Цветове черен и прозрачен, размери S и M
    В оригинална опаковка.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си