.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    КУЧЕНЦЕ СИ ТЪРСИ ДОМ :)

    за снимки на ме потърсете на скайп :gosho_955

    все още е малко и е много сладко

  2. #2
    каква порода е и колко струва??

    Дай малко повече информация, ако рече някой да си купува трябва да знае как изглежда и т.н. мисля, че ме разбра?!

  3. #3
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Явно не си прочел правилата на раздел Борса.
    До довечера да си попълнил липсващата информация.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  4. #4
    ами на около 1 месец е, намерено е в дъжда и приятелката ми го е взела женско е от улицата в момента живее в магазин, но там е тясно за него

  5. #5
    малко повече информация като каква порода е какъв цвят е и т.н. хич не е лесно да се вземе куче от един сайт и то такъв който не е за продаване на кучета.....

    и другото е, ако някой се съгласи да го вземе как ще му го пратиш по куриер ли

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от mimimimi123
    малко повече информация като каква порода е какъв цвят е и т.н. хич не е лесно да се вземе куче от един сайт и то такъв който не е за продаване на кучета.....

    и другото е, ако някой се съгласи да го вземе как ще му го пратиш по куриер ли
    ++1

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си