.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1

    Как отмъщавате за иневяра ?

    Хайде давайтее .. Да видим всяка една [/size]какво може !!
    Hay

  2. #2
    Аватара на MsIrony
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    В ироничните мисли..
    Мнения
    162
    Още веднъж я пусни тази тема, 3 пъти за щастие
    Bitch

  3. #3
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    Пф,лапешки изпълнения.Щом ти е изневерил е имало защо
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  4. #4
    Супер фен Аватара на PyCoKoCkA93
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 964
    Защо да отмъщавам?За да ми изневерят значи е имало причина и в мен и в половинката ми...Ще седна и ще поговоря с него/нея защо го е направил/а...Отмъщението е само проява на слабохарактерност и има за цел да ни "успокои" вътрешно като ни заблуди,че сме си върнали и сме квит
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЧОВЕШКО.
    ДА МРАЗИШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЖЕСТОКО.
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ МРАЗЯТ Е ВЕЛИКО !!!

  5. #5
    Като започнеш да отмъщаваш само ще стане по-зле.

  6. #6
    тегля му една майна и тва е

  7. #7
    Защо има две еднакви теми ?
    The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow

  8. #8
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Т'ва пък е най-тъпото нещо на света - отмъщението!!!Няма значение от коя гледна точка се разглежда като вариант, НИКОГА не носи нещо добро.Обикновено няма полза от него.Не си струват нервите, загубеното време и т.н.Ако си намислил/а да отмъщаваш - ти си знаеш, но повярвай ми безразличието е най-добрия вариант.
    Big or small, lies are lies!

  9. #9
    Има два варианта
    Вариант 1:Не мога да преживея случилото се.Това е голям удар по моето свръх его и си казвам "Аз бях до тук" Нито търся отмъщение нито се принизявам да продължавам нещо, което не ми харесва повече.

    Вариант 2: Прощавам и повече никога по какъвто и да е повод/скандал не обелвам и дума за случилото се.Или прощавам напълно и забравям за случилото се или го напускам

    Ситуации, в които си простил, но не пропускаш да напомниш това с повод и без повод са излишни и в крайна сметка отново водят до вариант 1. Изневярата за всеки човек е индивидуална.Ако ти смяташ еротичен чат за изневяра/целувка или прегръдка, твоят човек може единствено секса да го смята за такъв.Затова още преди да стане каквото и да било се провежда разговор като : Не искам да се случват ето тези неща и ако някога го направиш искам да знаеш, че съм те предупредила докъде стигат моите възгледи за пълноценна връзка и кое никога не бих преживяла

  10. #10
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Цитирай Първоначално написано от BaffaLsc
    Защо има две еднакви теми ?
    Случайно. И с бебетата е така... Опа, близначета.

    Такова сега сериозно. Ами ако съм готова да простя изневярата [което някак не си го представям, но нвм], той вече ще е загубил голяма част от доверието ми и сигурно ще му го изкарам през носа, за да видя дали ще се откаже. Ако ме изтърпи - лол значи държи на мен. Ако пък не - просто няма да правя нищо. Дори няма да го късам, ще се държа приятелски с него, когато се видим случайно. Но ще спра да му отговарям като ме търси. Иии така...
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  11. #11
    Аватара на MsIrony
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    В ироничните мисли..
    Мнения
    162
    Цитирай Първоначално написано от BaffaLsc
    Защо има две еднакви теми ?
    Защото гледате като психично болни с приятелката ти ,и се пораждат еднакви теми ,сещаш ли се ?
    Bitch

  12. #12
    Аватара на RoSKo0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Варна, моретоо :)
    Мнения
    1 657
    Зависи какво е направил човекът. Бих му счернил живота Отмъщението ще ми помогне Vendetta - Kato Edin.mp3 pz

  13. #13
    Игнор и това е.Разбира се след като съм се разделил с нея

  14. #14
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Колкото повече мразиш някой и таиш отмъщение в душата си, толкова по силно емоционално обвързан си от него. Точно в такава ситуация отмъщението показва слабохарактерност. Няма смисъл да дерзаеш съзнанието си заради нечия постъпка, която не може да се промени. Виж безразличието би помогнало.

  15. #15
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Уау, не ми изневеряват. Ако се опитат - секвам опитите. Правя момчето на две стотинки, тъй че да ми падне на колене и да ми се моли. След тва не си го и помисля. Или просто го изритваш, като споменаваш кофти тайните му някъде. Най-добре е.

  16. #16
    Супер фен Аватара на Di
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 689
    bye bye baby
    не се изказвай неподготвен,прасе

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Много се привързвате нещо бе! Или просто има прекалено много злоба във вас?

  18. #18
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761
    Цитирай Първоначално написано от Muccia
    Прощавам и повече никога по какъвто и да е повод/скандал не обелвам и дума за случилото се.
    Ето това се нарича прошка. Аз не бих могла. Още по-малко сили бих имала да отмъщавам. Идея си нямам какво бих правила при изневяра. Зависи от много неща,но нищо между нас няма да е вече същото (което всъщност ме води до извода,че няма да има смисъл да продължаваме).

  19. #19
    Когато ти изневерят няма как да се правиш ,сякаш нищо не се е случило,въпроса е да не натякваш. В това да простиш не се крие да не обелваш и дума по въпроса ,напротив такива неща не се премълчават,но както казах по-горе не трябва да се стига до там да се напомня на човека постоянно какво е направил, най-малко до отмъщение да се стига.Да простиш изневяра е по-скоро да приемеш факта ,че любимия/та е направил грешка и да се изправиш смело пред тоя факт.Ясно е нещата никога няма да бъдат по старому ,но това едвали би било проблем /поне за мен не/,защото дали поради изневяра или друга причина отношенията между двама души винаги се променят.Може би изневярата е едно изпитание ,но дали бих я простила - не знам ,нямам си и на идея ,но да отмъщавам- зависи какво рабирате под отмъщение.
    Но когато обичаш някого пусни на свобода , ако той/тя те обича ще се върне твоята страна, ако ли не няма за какво да съжаляваш,щастлив е той/тя без тебе и за него/нея ще се радваш.

  20. #20

    :))

    Зависи каква е изневярата.. Но аз си мисля,че ако едно момче/момиче прибегне към друг/друга.. няма смисъл тази връзка да се продължи .

  21. #21
    Аватара на justdie
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    България,Варна
    Мнения
    96
    Изневярата е едно от най-гадните неща,които могат да сполетят гордостта и чувствата .. Честно казано не ми се е случвало до сега,но АКО СЕ СЛУЧИ.. "бомба със закъснител"-спотайвам умразата и в най-удобния за мен и НЕ за него момент бих избухнала да си говорим искренно
    МНЕНИЕТО Е КАТО ЗАДНИКА-
    ВСЕКИ ГО ИМА,НО ВЪЗПИТАНИТЕ НЕ
    ТИ ГО НАВИРАТ В ЛИЦЕТО



  22. #22
    Отмъщението не връща загубеното!
    ... Can you feel me
    Can you touch me
    Do you believe in me
    Do you love me
    ...

  23. #23
    Аватара на BeezyJey
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Ивагакуре
    Мнения
    1 350
    Разделям се с него, е така.
    Green Day BaffaLsc
    TFK
    Naruto Darker Than Black Fullmetal Alchemist D Gray Man
    Избухлива съм, лесно раздразнителна, имам голямо его.. кво да се прави.

  24. #24
    Аватара на justdie
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    България,Варна
    Мнения
    96
    По принцип отмъщението наистина не води до положителни неща,ама то си ни е вродено,нещо като инстинкт
    МНЕНИЕТО Е КАТО ЗАДНИКА-
    ВСЕКИ ГО ИМА,НО ВЪЗПИТАНИТЕ НЕ
    ТИ ГО НАВИРАТ В ЛИЦЕТО



  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    431
    Цитирай Първоначално написано от PyCoKoCkA93
    Защо да отмъщавам?За да ми изневерят значи е имало причина и в мен и в половинката ми...Ще седна и ще поговоря с него/нея защо го е направил/а...Отмъщението е само проява на слабохарактерност и има за цел да ни "успокои" вътрешно като ни заблуди,че сме си върнали и сме квит
    Когато човек изгуби някой, чак тогава разбира колко го е обичали ще разбере след време колко му липсва..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си